Πανελλήνιο αγοριών Κ21 - Προημιτελική Φάση
Α' Όμιλος (Γυμναστήριο Κατσάνειο)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Μ.Γ.Σ. Εθνικός - Α.Π.Σ. Αίολος 3-0 (25-11, 25-10, 25-14), Διαιτητές: Μαλακίδης, Μούζουλας.
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής 0-3 (16-25, 18-25, 14-25), Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπέλλος Ι.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
19.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου - Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Καπλάνης.
21.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής - Α.Π.Σ. Αίολος, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Βασδέκης.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
16.00: Α.Π.Σ. Αίολος - Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Μαλακίδης, Παπαδόπουλος Αρ.
18.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός - Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μαλακίδης.
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. Μ.Γ.Σ. Εθνικός 3β. (3-0)
2. Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής 3β. (3-0)
3. Α.Π.Σ. Αίολος 0β. (0-3) 4.
Α.Σ. Αργώ Βόλου 0β. (0-3)
Β' Όμιλος (Δ.Α.Κ. Πολίχνης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Α.Ο. Πρέβεζας - Α.Ο. Ορεστιάδας 3-2 (25-20, 25-15, 21-25, 22-25, 15-13), Διαιτητές: Λούμσι, Σταυρίδης Στ.
Πήγασος Πολίχνης - Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα 3-0 (25-20, 25-14, 25-19), Διαιτητές: Σταυρίδης Στ., Λούμσι.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
15.00: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα - Α.Ο. Ορεστιάδας, Διαιτητές: Λούμσι, Δρανίτσας.
17.00: Πήγασος Πολίχνης - Α.Ο. Πρέβεζας, Διαιτητές: Δρανίτσας, Λούμσι.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
15.00: Α.Ο. Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Κουκουμάκας Π.
17.00: Α.Ο. Πρέβεζας - Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Μαυρίδης Γ.
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Πήγασος Πολίχνης 3β. (3-0)
2. Α.Ο. Πρέβεζας 2β. (3-2)
3. Α.Ο. Ορεστιάδας 1β. (2-3)
4. Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα 0β. (0-3)
Ημιτελική Φάση Α' & Β' Ομίλου - Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
Κατσάνειο, 14.30: Α1 - Β2, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Λούμσι.
Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 18.00: Β1 - Α2, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Καπλάνης.
Γ' Όμιλος (Κροίσος Πέρσης & Στέλιος Καλαϊτζής)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ε.Κ. 3-1 (25-21, 25-18, 13-25, 25-23), Διαιτητές: Νικάκης, Μάλφας.
Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Σ. Πανερυθραϊκός 0-3 (12-25, 11-25, 15-25), Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Οικονόμου Β.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
Στέλιος Καλαϊτζής, 12.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός - Α.Ε.Κ., Διαιτητές: Νικάκης, Μαύρος.
Κροίσος Πέρσης, 13.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Οικονόμου Β.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
Κροίσος Πέρσης, 13.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Σ. Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Βαρατάσης.
Στέλιος Καλαϊτζής, 15.30: Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Τόλιος.
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. Α.Σ. Πανερυθραϊκός 3β. (3-0)
2. Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 3β. (3-1)
3. Α.Ε.Κ. 0β. (1-3)
4. Α.Ε.Π. Ολυμπιάς 0β. (0-3)
Δ' Όμιλος (Κροίσος Πέρσης & Στέλιος Καλαϊτζής)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023
Α.Ο. Φλοίσβος - Γ.Ε. Ηρακλείου 3-0 (25-19, 27-25, 25-21), Διαιτητές: Οικονόμου Β., Λιδωρικιώτη.
Α.Ο. Καλαμάτα 80 - ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης 3-1 (19-25, 25-17, 26-24, 25-22), Διαιτητές: Μάλφας, Νικάκης.
2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023
Στέλιος Καλαϊτζής, 10.30: Γ.Ε. Ηρακλείου - ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Μαύρος, Νικάκης.
Κροίσος Πέρσης, 11.00: Α.Ο. Φλοίσβος - Α.Ο. Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Λιδωρικιώτη.
3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαρτίου 2023
Κροίσος Πέρσης, 11.30: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης - Α.Ο. Φλοίσβος, Διαιτητές: Βελώνης, Γεωργάκη.
Στέλιος Καλαϊτζής, 13.30: Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Λιάκου.
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. Α.Ο. Φλοίσβος 3β. (3-0)
2. Α.Ο. Καλαμάτα 80 3β. (3-1)
3. ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης 0β. (1-3)
4. Γ.Ε. Ηρακλείου 0β. (0-3)
Ημιτελική Φάση Γ' & Δ' Ομίλου - Κυριακή 19 Μαρτίου 2023
Στέλιος Καλαϊτζής, 15.00: Γ1 - Δ2 ή Δ1 - Γ2, Διαιτητές: Βουδούρης, Οικονόμου Β.
Κροίσος Πέρσης, 20.30: Δ1 - Γ2 ή Γ1 - Δ2, Διαιτητές: Κουτσούλας, Λιάκου.