Πρόκειται για μια σχετικά νεανική ομάδα που όπως βρίσκονται μαζί από τις πολύ μικρές ηλικίες, και το 2006 όταν και κατέκτησαν στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κάτω των 18 ετών. Από τότε μέχρι σήμερα μεσολάβησαν πολλές διακρίσης κυρίως σε τουρνουά μικρών ηλικιών, ενώ πέρσι κέρδισαν τη δεύτερη θέση στο τουρνουά Σάτελαϊτ της Ολλανδίας.
O αγώνας θα διεξαχθεί στις 12 το μεσημέρι στο δεύτερο γήπεδο, κάτι που σημαίνει ότι θα έχουμε την ευκαιρία να τον παρακολουθήσουμε μέσω του Laola1.tv και του volleynews.gr.
Ένα βήμα από το ταμπλό οι Κοτσιλιάνος, Ζουπάνης
Οι Ζουπάνης, Κοτσιλιάνος πέρασαν το πρώτο εμπόδιο
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
30 | 02-Jun | Winner of match #27 | Winner of match #28 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
29 | 02-Jun | Loser of match #27 | Loser of match #28 | ||||
Semi-finals | |||||||
28 | 02-Jun | Winner of match #22 | Winner of match #26 | ||||
27 | 02-Jun | Winner of match #21 | Winner of match #25 | ||||
Loser are ranked 5th | |||||||
26 | 01-Jun | Winner of match #24 | Loser of match #21 | ||||
25 | 01-Jun | Winner of match #23 | Loser of match #22 | ||||
Loser are ranked 7th | |||||||
24 | 01-Jun | Winner of match #19 | Winner of match #20 | ||||
23 | 01-Jun | Winner of match #17 | Winner of match #18 | ||||
Round 3 | |||||||
22 | 01-Jun | Winner of match #11 | Winner of match #12 | ||||
21 | 01-Jun | Winner of match #9 | Winner of match #10 | ||||
Loser are ranked 9th | |||||||
20 | 31-May | Winner of match #16 | Loser of match #11 | ||||
19 | 31-May | Winner of match #15 | Loser of match #12 | ||||
18 | 31-May | Winner of match #14 | Loser of match #9 | ||||
17 | 31-May | Winner of match #13 | Loser of match #10 | ||||
Loser are ranked 13th | |||||||
16 | 31-May | 16:00 | Loser of match #2 | Loser of match #1 | |||
15 | 31-May | 16:00 | Loser of match #4 | Loser of match #3 | |||
14 | 31-May | 15:00 | Loser of match #6 | Loser of match #5 | |||
13 | 31-May | 15:00 | Loser of match #8 | Loser of match #7 | |||
Round 2 | |||||||
12 | 31-May | 16:00 | Winner of match #7 | Winner of match #8 | |||
11 | 31-May | 16:00 | Winner of match #5 | Winner of match #6 | |||
10 | 31-May | 15:00 | Winner of match #3 | Winner of match #4 | |||
9 | 31-May | 15:00 | Winner of match #1 | Winner of match #2 | |||
Round 1 | |||||||
8 | 31-May | 12:00 | 2 | Herrera-Gavira ESP [15] | Brouwer-Meeuwsen NED [2] | ||
7 | 31-May | 12:00 | 4 | Spijkers-van de Velde NED [7] | Böckermann-Urbatzka GER [10] | ||
6 | 31-May | 12:00 | 3 | Losiak-Kantor POL [11] | Semenov-Koshkarev RUS [6] | ||
5 | 31-May | 12:00 | 1 | Doppler-Horst AUT [3] | Müllner-Wutzl AUT [14] | ||
4 | 31-May | 11:00 | 4 | Kufa, R.-Hadrava CZE [13] | Peda-Samoilovs LAT [4] | ||
3 | 31-May | 11:00 | 1 | Huber-Seidl AUT [5] | Gunnarsson-Brinkborg SWE [12] | ||
2 | 31-May | 11:00 | 3 | Prokopiev-Bogatov RUS [9] | Sorokins-Smedins, T. LAT [8] | ||
1 | 31-May | 11:00 | 2 | Kadziola-Szalankiewicz POL [1] | Kotsilianos-Zoupanis GRE [16] |