ΑΝΔΡΕΣ
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος που θα ξεκινήσει στα μέσα Νοεμβρίου:
1ος γύρος
1η Αγωνιστική
ΑΙΓΙΟΥ Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ – ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΡΑΤΟΣ 1893
ΑΠΟΛΛΩΝΑ Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ – ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική
Ε.Α.Π. Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο. – Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 – Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΡΕΠΟ – Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
3η Αγωνιστική
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑ Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.
ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ – ΑΡΑΤΟΣ 1893
Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ – ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
Ε.Α.Π. Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ – Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΙΓΙΟΥ Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ – Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
ΡΕΠΟ – ΑΡΑΤΟΣ 1893
5η Αγωνιστική
ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑ Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 – ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.
Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
Ε.Α.Π. Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ – ΑΡΑΤΟΣ 1893
ΑΙΓΙΟΥ Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΡΕΠΟ – ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.
7η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο. – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΙΑΤΟΥ ΑΡΑΤΟΣ 1893 – Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ – Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ
Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΡΕΠΟ
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Με τοπικό ντέρμπι ξεκινά το πρωτάθλημα της Β' Εθνικής γυναικών της ΕΣΠΕΠ καθώς στη κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο, έγινε γνωστό ότι στην 1η αγωνιστική που θα γίνει στα μέσα Νοεμβρίου, θα αναμετρηθούν Παναχαϊκή και Ολυμπιάδα, ενώ η ΕΑΠ θα αγωνιστεί εκτός έδρας, με τον Γ.Σ. Άργους.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:
1ος Γύρος
1η αγωνιστική
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ
Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.- Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ – Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
2η Αγωνιστική
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ- Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ – Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ
3η Αγωνιστική
Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ – Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ – Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
4η Αγωνιστική
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ – Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ – Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ – Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
5η Αγωνιστική
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ – Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ
Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
6η Αγωνιστική
Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ – Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ
Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ
7η Αγωνιστική
Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ – Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ
Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ – Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. – Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ
· Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
achaiasports.gr