Η Εθνική νεανίδων αντιμετώπισε τις Ελβετίδες Μάρολφ/Γκέρσον (νο. 2 του Ταμπλό) και ηττήθηκε με 2-0 (21-14, 21-14). Έτσι κατέλαβαν την 9η θέση με 40 κερδισμένους βαθμούς.
.
.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
76 | 05-Sep | Winner of match #73 | Winner of match #74 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
75 | 05-Sep | Loser of match #73 | Loser of match #74 | ||||
Final 5th Place | |||||||
72 | 05-Sep | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||||
Final 7th Place | |||||||
71 | 05-Sep | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||||
Semifinals | |||||||
74 | 05-Sep | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
73 | 05-Sep | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Loser round | |||||||
70 | 05-Sep | Draw | Draw | ||||
69 | 05-Sep | Draw | Draw | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 04-Sep | 17:30 | 2 | Stubbe/Daalderop NED [10] | Marolf/Gerson SUI [2] | ||
67 | 04-Sep | 17:30 | 1 | Placette/Richard FRA [19] | Makroguzova/Kholomina RUS [11] | ||
66 | 04-Sep | 16:30 | 2 | Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] | Holzer K./Maros AUT [32] | ||
65 | 04-Sep | 16:30 | 1 | Shalayeuskaya/Siakretava BLR [17] | Traballi/Frasca ITA [7] | ||
Round 2 | |||||||
64 | 04-Sep | 12:50 | 2 | Marolf/Gerson SUI [2] | Manavi/Parisaki GRE [20] | 2-0 (21-14, 21-14) | 0:30 |
63 | 04-Sep | 12:50 | 3 | Stubbe/Daalderop NED [10] | Vaida/Matei ROU [30] | 2-1 (18-21, 21-12, 15-7) | 0:39 |
62 | 04-Sep | 12:50 | 1 | Makroguzova/Kholomina RUS [11] | Klinke/Welsch GER [5] | 2-0 (21-13, 21-0) | 0:14 |
61 | 04-Sep | 12:50 | 4 | Placette/Richard FRA [19] | Helland-Hansen/Perrens NOR [6] | 2-0 (21-12, 21-19) | 0:35 |
60 | 04-Sep | 12:00 | 4 | Geßlbauer/Radl AUT [4] | Holzer K./Maros AUT [32] | 1-2 (21-14, 16-21, 14-16) | 0:53 |
59 | 04-Sep | 12:00 | 3 | Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] | Hollas, H./Soomets EST [15] | 2-1 (21-12, 16-21, 15-11) | 0:49 |
58 | 04-Sep | 12:00 | 1 | Adamcikova/Komarkova CZE [9] | Traballi/Frasca ITA [7] | 1-2 (22-20, 19-21, 13-15) | 1:00 |
57 | 04-Sep | 12:00 | 2 | Shalayeuskaya/Siakretava BLR [17] | Zobnina/Andriukaityte LTU [24] | 2-0 (21-11, 21-15) | 0:30 |
Round 1 | |||||||
56 | 04-Sep | 09:20 | 2 | Manavi/Parisaki GRE [20] | van Grinsven/Vandendriessche BEL [28] | 2-0 (21-14, 21-14) | 0:38 |
55 | 04-Sep | 09:20 | 1 | Vaida/Matei ROU [30] | Chatzikonstanta/Zakchaiou CYP [1] | 2-1 (21-11, 15-21, 15-8) | 0:43 |
54 | 04-Sep | 09:20 | 4 | Klinke/Welsch GER [5] | Zilberman KA./Zilberman KR. ISR [23] | 2-0 (21-13, 21-14) | 0:29 |
53 | 04-Sep | 09:20 | 3 | Helland-Hansen/Perrens NOR [6] | Sandanusova/Slezakova SVK [18] | 2-1 (19-21, 21-18, 15-7) | 0:52 |
52 | 04-Sep | 08:30 | 4 | Holzer K./Maros AUT [32] | Trybula/Kloda POL [3] | 2-0 (21-17, 21-13) | 0:32 |
51 | 04-Sep | 08:30 | 3 | Hollas, H./Soomets EST [15] | Adamek/Legieta POL [25] | 2-0 (26-24, 21-19) | 0:46 |
50 | 04-Sep | 08:30 | 2 | Traballi/Frasca ITA [7] | Böbner/Boillat SUI [29] | 2-1 (20-22, 21-5, 15-8) | 0:43 |
49 | 04-Sep | 08:30 | 1 | Zobnina/Andriukaityte LTU [24] | Dacheva/Lulcheva BUL [22] | 2-0 (21-11, 21-6) | 0:29 |
Pool H | |||||||
48 | 03-Sep | 16:20 | 3 | Zobnina/Andriukaityte LTU [24] | Adamek/Legieta POL [25] | 2-0 (21-14, 21-12) | 0:29 |
47 | 03-Sep | 15:30 | 2 | Mostsitska/Peretiatko UKR [8] | Adamcikova/Komarkova CZE [9] | 0-2 (15-21, 16-21) | 0:29 |
32 | 03-Sep | 11:00 | 3 | Adamcikova/Komarkova CZE [9] | Adamek/Legieta POL [25] | 0-2 (19-21, 16-21) | 0:34 |
31 | 03-Sep | 11:00 | 2 | Mostsitska/Peretiatko UKR [8] | Zobnina/Andriukaityte LTU [24] | 0-2 (15-21, 7-21) | 0:24 |
16 | 02-Sep | 15:30 | 3 | Adamcikova/Komarkova CZE [9] | Zobnina/Andriukaityte LTU [24] | 2-0 (21-9, 21-11) | 0:29 |
15 | 02-Sep | 15:30 | 1 | Mostsitska/Peretiatko UKR [8] | Adamek/Legieta POL [25] | 1-2 (13-21, 21-15, 7-15) | 0:45 |
Pool G | |||||||
46 | 03-Sep | 15:30 | 3 | Zilberman KA./Zilberman KR. ISR [23] | Llewellyn/Cranch ENG [26] | 2-1 (18-21, 21-15, 15-1) | 0:43 |
45 | 03-Sep | 15:30 | 1 | Traballi/Frasca ITA [7] | Stubbe/Daalderop NED [10] | 1-2 (21-19, 14-21, 12-15) | 0:44 |
30 | 03-Sep | 10:10 | 3 | Stubbe/Daalderop NED [10] | Llewellyn/Cranch ENG [26] | 2-0 (21-12, 21-9) | 0:32 |
29 | 03-Sep | 10:10 | 2 | Traballi/Frasca ITA [7] | Zilberman KA./Zilberman KR. ISR [23] | 2-0 (21-15, 21-10) | 0:35 |
14 | 02-Sep | 13:20 | 3 | Stubbe/Daalderop NED [10] | Zilberman KA./Zilberman KR. ISR [23] | 2-0 (21-9, 21-9) | 0:27 |
13 | 02-Sep | 13:20 | 1 | Traballi/Frasca ITA [7] | Llewellyn/Cranch ENG [26] | 2-0 (21-6, 21-7) | 0:24 |
Pool F | |||||||
44 | 03-Sep | 19:40 | 1 | Dacheva/Lulcheva BUL [22] | Yiasoumi, A./Yiasoumi, K. CYP [27] | 2-0 (21-19, 21-3) | 0:34 |
43 | 03-Sep | 13:20 | 1 | Helland-Hansen/Perrens NOR [6] | Makroguzova/Kholomina RUS [11] | 0-2 (9-21, 9-21) | 0:31 |
28 | 03-Sep | 09:20 | 3 | Makroguzova/Kholomina RUS [11] | Yiasoumi, A./Yiasoumi, K. CYP [27] | 2-0 (21-7, 21-12) | 0:28 |
27 | 03-Sep | 09:20 | 2 | Helland-Hansen/Perrens NOR [6] | Dacheva/Lulcheva BUL [22] | 2-0 (21-7, 21-9) | 0:29 |
12 | 02-Sep | 12:40 | 3 | Makroguzova/Kholomina RUS [11] | Dacheva/Lulcheva BUL [22] | 2-0 (21-6, 21-9) | 0:23 |
11 | 02-Sep | 12:40 | 1 | Helland-Hansen/Perrens NOR [6] | Yiasoumi, A./Yiasoumi, K. CYP [27] | 2-0 (21-4, 21-7) | 0:30 |
Pool E | |||||||
42 | 03-Sep | 13:20 | 3 | Andjelkovic/Radovic SRB [21] | van Grinsven/Vandendriessche BEL [28] | 0-2 (16-21, 9-21) | 0:34 |
41 | 03-Sep | 13:20 | 2 | Klinke/Welsch GER [5] | Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] | 1-2 (20-22, 21-17, 10-15) | 0:52 |
26 | 03-Sep | 08:30 | 3 | Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] | van Grinsven/Vandendriessche BEL [28] | 2-0 (21-15, 21-10) | 0:36 |
25 | 03-Sep | 08:30 | 2 | Klinke/Welsch GER [5] | Andjelkovic/Radovic SRB [21] | 2-0 (21-10, 21-7) | 0:24 |
10 | 02-Sep | 11:50 | 3 | Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] | Andjelkovic/Radovic SRB [21] | 2-0 (21-12, 21-12) | 0:38 |
9 | 02-Sep | 11:50 | 1 | Klinke/Welsch GER [5] | van Grinsven/Vandendriessche BEL [28] | 2-0 (21-12, 21-13) | 0:30 |
Pool D | |||||||
40 | 03-Sep | 16:20 | 1 | Manavi/Parisaki GRE [20] | Böbner/Boillat SUI [29] | 2-0 (21-17, 26-24) | 0:47 |
39 | 03-Sep | 12:40 | 2 | Geßlbauer/Radl AUT [4] | Mijoc/Dolenc SLO [13] | 2-0 (21-11, 21-15) | 0:30 |
24 | 02-Sep | 17:10 | 3 | Mijoc/Dolenc SLO [13] | Böbner/Boillat SUI [29] | 0-2 (17-21, 16-21) | 0:31 |
23 | 02-Sep | 16:20 | 2 | Geßlbauer/Radl AUT [4] | Manavi/Parisaki GRE [20] | 2-1 (21-17, 20-22, 15-11) | 0:54 |
8 | 02-Sep | 11:00 | 3 | Mijoc/Dolenc SLO [13] | Manavi/Parisaki GRE [20] | 1-2 (21-14, 13-21, 11-15) | 0:48 |
7 | 02-Sep | 11:00 | 1 | Geßlbauer/Radl AUT [4] | Böbner/Boillat SUI [29] | 2-0 (21-15, 21-14) | 0:39 |
Pool C | |||||||
38 | 03-Sep | 12:40 | 3 | Placette/Richard FRA [19] | Vaida/Matei ROU [30] | 2-0 (21-10, 21-16) | 0:31 |
37 | 03-Sep | 12:40 | 1 | Trybula/Kloda POL [3] | Hrapane/Kravcenoka LAT [14] | 2-0 (21-16, 21-14) | 0:37 |
22 | 02-Sep | 18:00 | 3 | Hrapane/Kravcenoka LAT [14] | Vaida/Matei ROU [30] | 0-2 (15-21, 14-21) | 0:34 |
21 | 02-Sep | 18:00 | 2 | Trybula/Kloda POL [3] | Placette/Richard FRA [19] | 1-2 (21-8, 13-21, 14-16) | 0:44 |
6 | 02-Sep | 10:10 | 3 | Hrapane/Kravcenoka LAT [14] | Placette/Richard FRA [19] | 0-2 (6-21, 14-21) | 0:25 |
5 | 02-Sep | 10:10 | 1 | Trybula/Kloda POL [3] | Vaida/Matei ROU [30] | 0-2 (18-21, 18-21) | 0:37 |
Pool B | |||||||
36 | 03-Sep | 18:50 | 1 | Sandanusova/Slezakova SVK [18] | Leonidou/Kolokotroni CYP [31] | 2-0 (21-16, 21-9) | 0:33 |
35 | 03-Sep | 11:50 | 2 | Marolf/Gerson SUI [2] | Hollas, H./Soomets EST [15] | 2-1 (16-21, 21-10, 15-13) | 0:44 |
20 | 02-Sep | 20:30 | 1 | Hollas, H./Soomets EST [15] | Leonidou/Kolokotroni CYP [31] | 2-0 (21-17, 21-14) | 0:34 |
19 | 02-Sep | 17:10 | 2 | Marolf/Gerson SUI [2] | Sandanusova/Slezakova SVK [18] | 2-0 (21-10, 21-6) | 0:26 |
4 | 02-Sep | 09:20 | 3 | Hollas, H./Soomets EST [15] | Sandanusova/Slezakova SVK [18] | 2-0 (21-16, 21-16) | 0:41 |
3 | 02-Sep | 09:20 | 1 | Marolf/Gerson SUI [2] | Leonidou/Kolokotroni CYP [31] | 2-0 (21-8, 21-13) | 0:36 |
Pool A | |||||||
34 | 03-Sep | 11:50 | 3 | Shalayeuskaya/Siakretava BLR [17] | Holzer K./Maros AUT [32] | 2-0 (21-19, 22-20) | 0:44 |
33 | 03-Sep | 11:50 | 1 | Chatzikonstanta/Zakchaiou CYP [1] | Vence/Yaren B. TUR [16] | 2-0 (21-18, 23-21) | 0:46 |
18 | 02-Sep | 16:20 | 3 | Vence/Yaren B. TUR [16] | Holzer K./Maros AUT [32] | 0-2 (16-21, 8-21) | 0:33 |
17 | 02-Sep | 21:30 | 1 | Chatzikonstanta/Zakchaiou CYP [1] | Shalayeuskaya/Siakretava BLR [17] | 0-2 (18-21, 14-21) | 0:39 |
2 | 02-Sep | 08:30 | 3 | Vence/Yaren B. TUR [16] | Shalayeuskaya/Siakretava BLR [17] | 0-2 (6-21, 15-21) | 0:29 |
1 | 02-Sep | 08:30 | 1 | Chatzikonstanta/Zakchaiou CYP [1] | Holzer K./Maros AUT [32] | 0-2 (14-21, 16-21) | 0:36 |