ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ΦΑΣΗ LEAGUE CUP 2013 «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» | ||||||||
1ος όμιλος | ||||||||
Ημερομηνία | Γυμναστήριο | Ώρα | Αναμέτρηση | |||||
Παρασκευή 4/10 | Μίκρας | 19.30: | Α.Σ.Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1-3 (25-19, 23-25, 18-25, 23-25) |
|||||
Παρασκευή 4/10 | Αιγινίου | 19.30: | Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου - Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-3 (22-25, 23-25, 21-25) | |||||
Σάββατο 5/10 | Μίκρας | 19.00: | Α.Σ.Άρης - Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-2 (25-19, 25-20, 19-25, 14-25, 15-12) | |||||
Σάββατο 5/10 | Αιγινίου | 19.00: | Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου - Π.Α.Ο.Κ. 0-3 (24-26, 23-25, 24-26) | |||||
Κυριακή 6/10 | Mίκρας | 16.00 | Π.Α.Ο.Κ. - Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-3 (28-30, 16-25, 21-25) | |||||
Κυριακή 6/10 | Μίκρας | 21.00: | Α.Σ.Άρης - Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου 2-3 (19-25, 20-25, 25-22, 25-22, 11-15) | |||||
2ος όμιλος | ||||||||
Ημερομηνία | Γυμναστήριο | Ώρα | Αναμέτρηση | |||||
Τετάρτη 9/10 | Ρέντη | 19.00: | Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Κηφισιάς | |||||
Απόφαση στο ΔΣ της ΕΣΑΠ στις 7/10 | Α.Ε.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο. (αναβλήθηκε) | |||||||
Σάββατο 5/10 | Ρέντη | 19.00: | Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Παναθηναϊκός Α.Ο. 3-0 (25-19, 25-22, 25-15) | |||||
Απόφαση στο ΔΣ της ΕΣΑΠ στις 7/10 | Α.Ε.Κ. - Α.Ο.Κηφισιάς (αναβλήθηκε) | |||||||
Κυριακή 6/10 | Ρέντη | 19.30: | Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ. 2-3 (25-22, 23-25, 21-25, 25-18, 16-18) | |||||
Δευτέρα 7/10 | Ζηρίνειο | 19.00: | Α.Ο.Κηφισιάς - Παναθηναϊκός Α.Ο. | |||||
3ος όμιλος | ||||||||
Ημερομηνία | Γυμναστήριο | Ωρα | Αναμέτρηση | |||||
Παρασκευή 4/10 | Βέλου Βόχας | 17.30: | Α.Ο.Φοίνικας Σύρου - Γ.Ε.Παναχαϊκή 3-0 (25-11, 25-18, 25-19) | |||||
Παρασκευή 4/10 | Βέλου Βόχας | 20.00: | Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός - Γ.Σ.Λαμία 1-3 (25-19, 21-25, 21-25, 23-25) | |||||
Σάββατο 5/10 | Βέλου Βόχας | 17.30: | Γ.Σ.Λαμία - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου 2-3 (36-34, 25-22, 15-25, 18-25, 13-15) | |||||
Σάββατο 5/10 | Βέλου Βόχας | 20.00: | Γ.Ε.Παναχαϊκή - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός 3-1 (19-25, 25-19, 25-21, 26-24) | |||||
Κυριακή 6/10 | Βέλου Βόχας | 17.30: | Γ.Ε.Παναχαϊκή - Γ.Σ.Λαμία 1-3 (19-25, 22-25, 25-19, 18-25) | |||||
Κυριακή 6/10 | Βέλου Βόχας | 20.00: | Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου 0-3 (21-25, 13-25, 24-26) |
ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» 2013 | ||||
Α΄ΦΑΣΗ - Α΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | Ομάδα | Αγ. | Β | Σετ |
1. | Εθνικός Αλεξανδρούπολης | 3 | 7 | (8-3) |
2. | Π.Α.Ο.Κ. | 3 | 6 | (6-4) |
3. | Α.Σ.Άρης | 3 | 3 | (6-8) |
4. | Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου | 3 | 2 | (3-8) |
Η πρώτη ομάδα και η καλύτερη δεύτερη από τους τρεις ομίλους προκρίνονται στο φαιναλ-4 |
ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» 2013 | ||||
Α΄ΦΑΣΗ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | Ομάδα | Αγ. | Β | Σετ |
1. | Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. | 2 | 4 | (5-3) |
2. | A.E.K. | 1 | 2 | (3-2) |
3. | Παναθηναϊκός Α.Ο. | 1 | 0 | (0-3) |
3. | Α.Ο.Κηφισιάς | 0 | 0 | (0-0) |
Η πρώτη ομάδα και η καλύτερη δεύτερη από τους τρεις ομίλους προκρίνονται στο φαιναλ-4 |
ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» 2013 | ||||
Α΄ΦΑΣΗ - Γ΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | Ομάδα | Αγ. | Β | Σετ |
1. | Φοίνικας Σύρου | 3 | 8 | (9-2) |
2. | Γ.Σ.Λαμία | 3 | 7 | (8-5) |
3. | ΓΕ Παναχαϊκή | 3 | 3 | (4-7) |
4. | Παμβοχαϊκός | 3 | 0 | (2-9) |
Η πρώτη ομάδα και η καλύτερη δεύτερη από τους τρεις ομίλους προκρίνονται στο φαιναλ-4 |