1. Νάνου Ναταλία (ΑΕΚ)
2. Μπεζάτη Μελίνα (Αστέρας Αγ. Δημητρίου)
3. Δεριζιώτη Θεοδώρα (ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς)
4. Οικονομοπούλου Ελισάβετ (ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς)
5. Κομίνη Σπυριδούλα (ΣΦΑΜ Φοίβος )
6. Ντάλ Άννα (ΣΦΑΜ Φοίβος )
7. Κατσούλη Δανάη (ΣΦΑΜ Φοίβος )
8. Συριστατίδη Αγγελική (Α.Ο.Θρακομακεδόνων)
9. Ποθητού Νόνη (Νέοι Βύρωνος)
10. Ανυφαντή Μαριάννα (ΖΑΟΝ)
11. Κατσίκη Μαρία-Χριστίνα (Ηλυσιακός Α.Ο)
12. Παπαγιαννοπούλου Ευτέρπη (Πανελλήνιος Γ.Σ)
13. Διαμαντή Θωμαΐς (Γ.Σ.Χαλανδρίου)
14. Πρωτοπαπαδάκη Χριστίνα (ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου )
15. Αθανασιάδου Ειρήνη (Α.Ο.Δ.Μ. Δεξαμενής)
16. Παναγιωτοπούλου Αλεξάνδρα (Α.Ο.Δ.Μ. Δεξαμενής)
17. Θεοδωρακοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή)
18. Φίλη Δέσποινα (Α.Σ.ΠΕ.Θέτις Βούλας)
19. Δελιβασίλη Μελίνα (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
20. Παναγοπούλου Ηρώ (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
21. Κορωνέλλου Διονυσία (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
22. Κακαρνάκη Ιωάννα (Α.Ο. Μαρκοπούλου)
23. Ψύλλα Μυρτώ (Α.Σ. Σπάτων Γαία)
24. Σκουρτάϊ Τζένη (Α.Σ. Σπάτων Γαία)
25. Χατζηνικολάου Χριστίνα (ΕΑΟ Σπάτων)
Παρακαλούνται οι αθλήτριες να προσέλθουν στο γήπεδο τον προπονήσεων εγκαίρως με αθλητική περιβολή. Σε περίπτωση αδυναμίας παρουσίας στην προπόνηση παρακαλείσθε να ενημερώσετε τους Περιφερειακούς προπονητές εγκαίρως στα τηλέφωνα : 6973361670 - 6974961131.
2. Μπεζάτη Μελίνα (Αστέρας Αγ. Δημητρίου)
3. Δεριζιώτη Θεοδώρα (ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς)
4. Οικονομοπούλου Ελισάβετ (ΓΣ Ηρακλής Κηφισιάς)
5. Κομίνη Σπυριδούλα (ΣΦΑΜ Φοίβος )
6. Ντάλ Άννα (ΣΦΑΜ Φοίβος )
7. Κατσούλη Δανάη (ΣΦΑΜ Φοίβος )
8. Συριστατίδη Αγγελική (Α.Ο.Θρακομακεδόνων)
9. Ποθητού Νόνη (Νέοι Βύρωνος)
10. Ανυφαντή Μαριάννα (ΖΑΟΝ)
11. Κατσίκη Μαρία-Χριστίνα (Ηλυσιακός Α.Ο)
12. Παπαγιαννοπούλου Ευτέρπη (Πανελλήνιος Γ.Σ)
13. Διαμαντή Θωμαΐς (Γ.Σ.Χαλανδρίου)
14. Πρωτοπαπαδάκη Χριστίνα (ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου )
15. Αθανασιάδου Ειρήνη (Α.Ο.Δ.Μ. Δεξαμενής)
16. Παναγιωτοπούλου Αλεξάνδρα (Α.Ο.Δ.Μ. Δεξαμενής)
17. Θεοδωρακοπούλου Ολυμπία (Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή)
18. Φίλη Δέσποινα (Α.Σ.ΠΕ.Θέτις Βούλας)
19. Δελιβασίλη Μελίνα (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
20. Παναγοπούλου Ηρώ (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
21. Κορωνέλλου Διονυσία (Α.Σ.ΠΕ. Θέτις Βούλας)
22. Κακαρνάκη Ιωάννα (Α.Ο. Μαρκοπούλου)
23. Ψύλλα Μυρτώ (Α.Σ. Σπάτων Γαία)
24. Σκουρτάϊ Τζένη (Α.Σ. Σπάτων Γαία)
25. Χατζηνικολάου Χριστίνα (ΕΑΟ Σπάτων)
Παρακαλούνται οι αθλήτριες να προσέλθουν στο γήπεδο τον προπονήσεων εγκαίρως με αθλητική περιβολή. Σε περίπτωση αδυναμίας παρουσίας στην προπόνηση παρακαλείσθε να ενημερώσετε τους Περιφερειακούς προπονητές εγκαίρως στα τηλέφωνα : 6973361670 - 6974961131.