Α1 Γυναικών - 18η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Πανελληνίου 15.00: Παναθηναϊκός - Φιλαθλητικός, Διαιτητές: Προκοπίου, Γεράνιος
Π. Σαλπέας 15.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Θήρας, Διαιτητές: Παπαστάμος, Καψάσκης
Ρεθύμνου 16.00: ΟΠ Ρεθύμνου - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Βογιατζής, Βλαχάκης Εμ.
ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός - Άρης, Διαιτητές: Μάλφας, Στάικος
Ευόσμου 20.00: ΑΠΣ Αίας - ΑΕΚ, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπόμπορας
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Μαρκόπουλου 17.00: ΑΟ Μαρκόπουλου - ΓΣ Ηλιούπολης, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μιχαήλογλου
Α2 Ανδρών - 1ος όμιλος
Εξ αναβολής αγώνας της 11ης αγωνιστικής
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Ν. Σμύρνης 13.30: Πανιώνιος - ΟΦΗ, Διαιτητές: Κατσούλης, Βλάχος
Α2 Ανδρών - 2ος όμιλος - 16η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Μετς 17.00: ΑΕΚ - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Χρηστίδης, Τσάκας
Π. Σαλπέας 20.00: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Μόσχος, Μεταξά
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Αμαλιάδας 18.00: ΑΣ Κόροιβος - ΑΟ Ακρίτας, Διαιτητές: Μπακλέσης, Γκόλφης
Τ. Καμπούρης 18.00: Ηρακλής Χαλκίδας - Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Τσιμπινός, Σταρίδας
Α2 Ανδρών - 3ος όμιλος - 19η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Ευόσμου 18.00: ΑΠΣ Αίας - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Σιμίδης, Κάλλης
Κομοτηνής 18.00: ΑΕ Κομοτηνής - Μακεδονικός, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Στεργιόπουλος
Μ. Τσικίνας 18.30: ΧΑΝΘ - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μπουγιούκας
Ι. Λεμονίδης 20.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΑΛ, Διαιτητές: Τσιούλα, Ισκάς
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 14η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Ζηρίνειο 15.30: ΓΣΚ Ηρακλής - Ηλυσιακός, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Λιδωρικιώτη
Αγ. Παρασκευής 19.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Διαμάντης, Μαυρικίδου
Αλίμου 20.00: ΑΠΣ Αλίμου - ΑΣΣ Αναγέννηση, Διαιτητές: Τοψιδέλης, Λιάκου
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Χαμπιλού, Παγκοζίδης
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 16η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Παραλίας 18.00: Μεσσηνιακός - ΑΓΟ Ευρυάλης, Διαιτητές: Χανδρινός, Τσουμελέας
5ο Γυμν. Ν. Ιωνίας 19.00: ΑΣΠ Ίωνες - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Βελώνης, Τριανταφυλλόπουλος
Ν. Πέρκιζας 20.00: ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Μαριδάκης, Τουμπανάκης
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Καλαμάτας 18.00: ΑΟ Ακρίτας - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Χανδρινός, Χριστοδουλόπουλος
Κορίνθου 18.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Θρίαμβος, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Γεμενής
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Πανελληνίου 15.00: Παναθηναϊκός - Φιλαθλητικός, Διαιτητές: Προκοπίου, Γεράνιος
Π. Σαλπέας 15.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Θήρας, Διαιτητές: Παπαστάμος, Καψάσκης
Ρεθύμνου 16.00: ΟΠ Ρεθύμνου - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Βογιατζής, Βλαχάκης Εμ.
ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός - Άρης, Διαιτητές: Μάλφας, Στάικος
Ευόσμου 20.00: ΑΠΣ Αίας - ΑΕΚ, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπόμπορας
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Μαρκόπουλου 17.00: ΑΟ Μαρκόπουλου - ΓΣ Ηλιούπολης, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μιχαήλογλου
Α2 Ανδρών - 1ος όμιλος
Εξ αναβολής αγώνας της 11ης αγωνιστικής
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Ν. Σμύρνης 13.30: Πανιώνιος - ΟΦΗ, Διαιτητές: Κατσούλης, Βλάχος
Α2 Ανδρών - 2ος όμιλος - 16η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Μετς 17.00: ΑΕΚ - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Χρηστίδης, Τσάκας
Π. Σαλπέας 20.00: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Μόσχος, Μεταξά
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Αμαλιάδας 18.00: ΑΣ Κόροιβος - ΑΟ Ακρίτας, Διαιτητές: Μπακλέσης, Γκόλφης
Τ. Καμπούρης 18.00: Ηρακλής Χαλκίδας - Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Τσιμπινός, Σταρίδας
Α2 Ανδρών - 3ος όμιλος - 19η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Ευόσμου 18.00: ΑΠΣ Αίας - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Σιμίδης, Κάλλης
Κομοτηνής 18.00: ΑΕ Κομοτηνής - Μακεδονικός, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Στεργιόπουλος
Μ. Τσικίνας 18.30: ΧΑΝΘ - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μπουγιούκας
Ι. Λεμονίδης 20.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΑΛ, Διαιτητές: Τσιούλα, Ισκάς
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 14η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Ζηρίνειο 15.30: ΓΣΚ Ηρακλής - Ηλυσιακός, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Λιδωρικιώτη
Αγ. Παρασκευής 19.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Διαμάντης, Μαυρικίδου
Αλίμου 20.00: ΑΠΣ Αλίμου - ΑΣΣ Αναγέννηση, Διαιτητές: Τοψιδέλης, Λιάκου
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Στ. Βενέτης 17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Χαμπιλού, Παγκοζίδης
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 16η αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Παραλίας 18.00: Μεσσηνιακός - ΑΓΟ Ευρυάλης, Διαιτητές: Χανδρινός, Τσουμελέας
5ο Γυμν. Ν. Ιωνίας 19.00: ΑΣΠ Ίωνες - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Βελώνης, Τριανταφυλλόπουλος
Ν. Πέρκιζας 20.00: ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Μαριδάκης, Τουμπανάκης
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Καλαμάτας 18.00: ΑΟ Ακρίτας - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Χανδρινός, Χριστοδουλόπουλος
Κορίνθου 18.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Θρίαμβος, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Γεμενής