Πανελλήνιο Παγκορασίδων - Ημιτελική φάση
Α' όμιλος (Κατσάνειο)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΟΠΑ Περσέας - ΑΣ Ιτέας 3-0 (25-15, 25-19, 25-18) ΣΦΚ Πιερικός - ΑΓΟ Φιλιππιάδος 3-0 (25-06, 25-18, 25-20)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
ΣΦΚ Πιερικός - ΟΠΑΘ Περσέας 0-3 (08-25, 12-25, 12-25) ΑΓΟ Φιλιππιάδος - ΑΣ Ιτέας 1-3 (15-25, 18-25, 25-23, 26-28)
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
15.00: ΑΣ Ιτέας - ΣΦΚ Πιερικός 17.00: ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΓΟ Φιλιππιάδος
Βαθμολογία
1. ΟΠΑ Περσέας 6β. (6-0)
2. ΣΦΚ Πιερικός 3β. (3-3)
3. ΑΣ Ιτέας 3β. (3-4)
4. ΑΓΟ Φιλιππιάδος 0β. (1-6)
Β' όμιλος (Νεάπολης Λάρισας)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΑΕΣ Μυγδονιακός 0-3 (12-25, 08-25, 12-25) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΔΕΚΑ 3-1 (25-12, 25-19, 19-25, 25-20)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
ΔΕΚΑ - ΑΕΣ Μυγδονιακός 1-3 (08-25, 17-25, 26-24, 23-25) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου 3-0 (25-15, 25-17, 25-15)
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
16.00: ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΔΕΚΑ 18.00: ΑΕΣ Μυγδονιακός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Βαθμολογία
1. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 3β. (6-1)
2. ΑΕΣ Μυγδονιακός 3β. (6-1)
3. ΔΕΚΑ 0β. (2-6)
4. ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου 0β. (0-6)
Γ' όμιλος (Μαρκοπούλου)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΝΟΚ Ποσειδών - ΑΣ Γαία Σπάτων 0-3 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Μαρκοπούλου 0-3
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΝΟΚ Ποσειδών 3-0 (25-17, 25-20, 25-21) ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Γαία Σπάτων 3-1 (25-19, 23-25, 25-09, 25-10)
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
18.00: ΑΣ Γαία Σπάτων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 20.30: ΝΟΚ Ποσειδών - ΑΟ Μαρκοπούλου
Βαθμολογία
1. ΑΟ Μαρκοπούλου 6β. (6-1)
2. ΑΣ Γαία Σπατών 3β. (4-3)
3. Ολυμπιακός ΣΦΠ 3β. (3-3)
4. ΝΟΚ Ποσειδών 0β. (0-6)
Δ' όμιλος (Μελισσίων)
24 Ιουνίου
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΣ Ηλιούπολης 3-1 (17-25, 25-14, 25-19, 25-09)
25 Ιουνίου
ΓΕ Ηρακλείου - ΣΦΑΜ Φοίβος 1-3
26 Ιουνίου
18.30: ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΕ Ηρακλείου 20.30: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΜΣΦ Ζευς
27 Ιουνίου
16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΜΣΦ Ζευς
28 Ιουνίου
15.30: ΑΜΣΦ Ζευς - ΓΣ Ηλιούπολης
Βαθμολογία
1. ΣΦΑΜ Φοίβος 6β. (6-2)
2. ΓΣ Ηλιούπολης 0β. (1-3)
3. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (1-3)
4. ΑΜΣΦ Ζευς 0β. (0-0)