Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παγκορασίδων
Α' όμιλος (Νεάπολη Λάρισας)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης - Γαία Δράμας
20.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ναύαρχος Βότσης
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
16.30: Γαία Δράμας - Ναύαρχος Βότσης
19.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: Ναύαρχος Βότσης - ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης
15.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Γαία Δράμας
Β' όμιλος (Κλειστό Γιαννιτσών)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Άρης - Ηρακλής Ιωαννίνων
20.00: ΑΟΠ Μίλωνας - ΑΟ Σουφλαρίων
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΟ Σουφλαρίων
19.00: Άρης - ΑΟΠ Μίλωνας
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΟ Σουφλαρίων - Άρης
15.00: ΑΟΠ Μίλωνας - Ηρακλής Ιωαννίνων
Γ' όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
14.00: Ολυμπιακός - ΑΕΚ
16.00: Σπαρτιατικός - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
13.00: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΕΚ
15.00: Σπαρτιατικός - Ολυμπιακός
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΕΚ - Σπαρτιατικός
17.00: Ολυμπιακός - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
*Ο πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας θα αναδειχθεί την Πέμπτη 28/6 στις 12.00 στο Μελίνα Μερκούρη μεταξύ των ομάδων ΑΣ Νηρέας - ΑΣΕ Νεωρίου.
Δ' όμιλος (Κλειστό Περιστερίου/Δημοτικό Γυμναστήριο Κηφισιάς "Ζηρίνειο")
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου (Κλειστό Περιστερίου)
17.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας - ΑΣ Περιστέρι
19.00: Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου (Ζηρίνειο)
15.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας - Ηρακλής Κηφισιάς
17.30: ΑΣ Περιστέρι - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου (Ζηρίνειο)
14.30: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Νο Ποσειδών Καλαμάτας
17.00: Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΣ Περιστέρι
Α' όμιλος (Νεάπολη Λάρισας)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης - Γαία Δράμας
20.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ναύαρχος Βότσης
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
16.30: Γαία Δράμας - Ναύαρχος Βότσης
19.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: Ναύαρχος Βότσης - ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης
15.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Γαία Δράμας
Β' όμιλος (Κλειστό Γιαννιτσών)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Άρης - Ηρακλής Ιωαννίνων
20.00: ΑΟΠ Μίλωνας - ΑΟ Σουφλαρίων
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΟ Σουφλαρίων
19.00: Άρης - ΑΟΠ Μίλωνας
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΟ Σουφλαρίων - Άρης
15.00: ΑΟΠ Μίλωνας - Ηρακλής Ιωαννίνων
Γ' όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου
14.00: Ολυμπιακός - ΑΕΚ
16.00: Σπαρτιατικός - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου
13.00: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΕΚ
15.00: Σπαρτιατικός - Ολυμπιακός
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΕΚ - Σπαρτιατικός
17.00: Ολυμπιακός - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
*Ο πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας θα αναδειχθεί την Πέμπτη 28/6 στις 12.00 στο Μελίνα Μερκούρη μεταξύ των ομάδων ΑΣ Νηρέας - ΑΣΕ Νεωρίου.
Δ' όμιλος (Κλειστό Περιστερίου/Δημοτικό Γυμναστήριο Κηφισιάς "Ζηρίνειο")
1η αγωνιστική - Παρασκευή 29 Ιουνίου (Κλειστό Περιστερίου)
17.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας - ΑΣ Περιστέρι
19.00: Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
2η αγωνιστική - Σάββατο 30 Ιουνίου (Ζηρίνειο)
15.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας - Ηρακλής Κηφισιάς
17.30: ΑΣ Περιστέρι - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
3η αγωνιστική - Κυριακή 1 Ιουλίου (Ζηρίνειο)
14.30: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Νο Ποσειδών Καλαμάτας
17.00: Ηρακλής Κηφισιάς - ΑΣ Περιστέρι