Πλέον θα κυνηγήσουν άλλο ένα μικρό θαύμα καθώς είσοδος στην 4άδα περνά από το νο1 του ταμπλό, τις Γερμανίδες, Χόλτβικ / Σέμλερ που έφτασαν αήττητες ως εδώ.
Final 1st Place | ||||||
72 | 03-Aug | Winner of match #69 | Winner of match #70 | |||
Final 3rd Place | ||||||
71 | 03-Aug | Loser of match #69 | Loser of match #70 | |||
Semi-finals | ||||||
70 | 03-Aug | Winner of match #67 | Winner of match #68 | |||
69 | 03-Aug | Winner of match #65 | Winner of match #66 | |||
Round 3 | ||||||
68 | 02-Aug | Van der Vlist-Wesselink NED [12] | Ludwig-Walkenhorst GER [4] | |||
67 | 02-Aug | Winner of match #61 | Winner of match #62 | |||
66 | 02-Aug | Winner of match #59 | Winner of match #60 | |||
65 | 02-Aug | Holtwick-Semmler GER [1] | Arvaniti-Karagkouni GRE [24] | |||
Round 2 | ||||||
64 | 02-Aug | 09:00 | 1 | Ludwig-Walkenhorst GER [4] | Sinnema-Stiekema NED [18] | 2-0 (21-15, 21-17) |
63 | 02-Aug | 09:00 | 2 | Keizer-Van Iersel NED [7] | Van der Vlist-Wesselink NED [12] | 1-2 (17-21, 21-15, 12-15) |
62 | 02-Aug | 11:00 | 3 | Brzostek-Kolosinska POL [17] | Ukolova-Khomyakova RUS [6] | |
61 | 02-Aug | 11:00 | 1 | Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [3] | Borger-Kiesling GER [20] | |
60 | 02-Aug | 11:00 | 4 | Forrer-Vergé-Dépré SUI [14] | Grawender-Lundqvist SWE [29] | |
59 | 02-Aug | 11:00 | 2 | Liliana-Baquerizo ESP [5] | Kolocova-Slukova CZE [10] | |
58 | 02-Aug | 09:00 | 4 | Meppelink-van Gestel NED [2] | Arvaniti-Karagkouni GRE [24] | 1-2 (17-21, 21-12, 11-15) |
57 | 02-Aug | 09:00 | 3 | Holtwick-Semmler GER [1] | Bonnerova-Hermannova CZE [21] | 2-0 (21-17, 21-15) |
Round 1 | ||||||
56 | 01-Aug | 18:00 | 2 | Ludwig-Walkenhorst GER [4] | Dampney-Boulton ENG [23] | 2-1 (22-24, 21-17, 15-13) |
55 | 01-Aug | 18:00 | 1 | Van der Vlist-Wesselink NED [12] | Jirak-Plesiutschnig AUT [31] | 2-0 (21-12, 22-20) |
54 | 01-Aug | 18:00 | 4 | Dubovcova-Nestarcova SVK [8] | Brzostek-Kolosinska POL [17] | 1-2 (21-19, 14-21, 5-15) |
53 | 01-Aug | 17:00 | 4 | Bieneck-Großner GER [11] | Borger-Kiesling GER [20] | 1-2 (32-34, 21-17, 8-15) |
52 | 01-Aug | 17:00 | 1 | Köhler-Schumacher GER [16] | Forrer-Vergé-Dépré SUI [14] | 0-2 (22-24, 16-21) |
51 | 01-Aug | 18:00 | 3 | Kolocova-Slukova CZE [10] | Goricanec-Hüberli SUI [25] | 2-0 (21-13, 21-10) |
50 | 01-Aug | 17:00 | 2 | Meppelink-van Gestel NED [2] | Cicolari-Costantini ITA [22] | 2-0 (21-16, 24-22) |
49 | 01-Aug | 17:00 | 3 | Prokopeva-Popova RUS [19] | Bonnerova-Hermannova CZE [21] | 0-2 (19-21, 18-21) |
Pool H | ||||||
48 | 01-Aug | 12:00 | 4 | Arvaniti-Karagkouni GRE [24] | Goricanec-Hüberli SUI [25] | 2-1 (32-30, 11-21, 15-13) |
47 | 01-Aug | 12:00 | 3 | Dubovcova-Nestarcova SVK [8] | Zumkehr-Heidrich SUI [9] | 2-0 (21-15, 21-15) |
32 | 30-Jul | 13:00 | 2 | Zumkehr-Heidrich SUI [9] | Goricanec-Hüberli SUI [25] | 1-2 (21-17, 17-21, 10-15) |
31 | 30-Jul | 14:00 | 1 | Dubovcova-Nestarcova SVK [8] | Arvaniti-Karagkouni GRE [24] | 0-2 (23-25, 23-25) |
16 | 31-Jul | 15:00 | 4 | Zumkehr-Heidrich SUI [9] | Arvaniti-Karagkouni GRE [24] | 2-0 (21-13, 21-18) |
15 | 31-Jul | 15:00 | 3 | Dubovcova-Nestarcova SVK [8] | Goricanec-Hüberli SUI [25] | 2-0 (21-16, 21-19) |
Pool G | ||||||
46 | 01-Aug | 10:00 | 4 | Dampney-Boulton ENG [23] | Skalnikova-Missottenova CZE [26] | 2-1 (21-13, 9-21, 15-8) |
45 | 01-Aug | 10:00 | 3 | Keizer-Van Iersel NED [7] | Kolocova-Slukova CZE [10] | 2-1 (19-21, 21-14, 15-5) |
30 | 30-Jul | 09:00 | 2 | Kolocova-Slukova CZE [10] | Skalnikova-Missottenova CZE [26] | 2-0 (21-13, 21-17) |
29 | 30-Jul | 10:00 | 1 | Keizer-Van Iersel NED [7] | Dampney-Boulton ENG [23] | 2-0 (21-17, 24-22) |
14 | 31-Jul | 15:00 | 2 | Kolocova-Slukova CZE [10] | Dampney-Boulton ENG [23] | 2-0 (21-12, 21-18) |
13 | 31-Jul | 14:00 | 2 | Keizer-Van Iersel NED [7] | Skalnikova-Missottenova CZE [26] | 2-0 (21-12, 21-13) |
Pool F | ||||||
44 | 01-Aug | 11:00 | 4 | Cicolari-Costantini ITA [22] | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [27] | 2-0 (21-10, 21-19) |
43 | 01-Aug | 11:00 | 2 | Ukolova-Khomyakova RUS [6] | Bieneck-Großner GER [11] | 2-0 (21-11, 21-19) |
28 | 31-Jul | 16:00 | 3 | Bieneck-Großner GER [11] | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [27] | 2-0 (21-16, 21-17) |
27 | 31-Jul | 16:00 | 2 | Ukolova-Khomyakova RUS [6] | Cicolari-Costantini ITA [22] | 2-0 (21-9, 21-19) |
12 | 30-Jul | 10:00 | 2 | Bieneck-Großner GER [11] | Cicolari-Costantini ITA [22] | 2-0 (21-16, 21-17) |
11 | 30-Jul | 11:00 | 1 | Ukolova-Khomyakova RUS [6] | Dumbauskaite-Povilaityte LTU [27] | 2-0 (21-17, 21-18) |
Pool E | ||||||
42 | 01-Aug | 10:00 | 1 | Bonnerova-Hermannova CZE [21] | Teufl, V.-Klopf AUT [28] | 2-0 (21-12, 21-17) |
41 | 01-Aug | 10:00 | 2 | Liliana-Baquerizo ESP [5] | Van der Vlist-Wesselink NED [12] | 2-1 (21-15, 18-21, 15-11) |
26 | 31-Jul | 17:00 | 1 | Van der Vlist-Wesselink NED [12] | Teufl, V.-Klopf AUT [28] | 2-0 (21-13, 21-17) |
25 | 31-Jul | 16:00 | 4 | Liliana-Baquerizo ESP [5] | Bonnerova-Hermannova CZE [21] | 2-0 (21-18, 21-17) |
10 | 30-Jul | 15:00 | 2 | Van der Vlist-Wesselink NED [12] | Bonnerova-Hermannova CZE [21] | 2-0 (21-18, 21-16) |
9 | 30-Jul | 16:00 | 1 | Liliana-Baquerizo ESP [5] | Teufl, V.-Klopf AUT [28] | 2-0 (21-19, 21-17) |
Pool D | ||||||
40 | 01-Aug | 09:00 | 2 | Borger-Kiesling GER [20] | Grawender-Lundqvist SWE [29] | 0-2 (21-23, 16-21) |
39 | 01-Aug | 09:00 | 4 | Ludwig-Walkenhorst GER [4] | Nystrom Em.-Nystrom Er. FIN [13] | 2-0 (21-8, 21-13) |
24 | 30-Jul | 13:00 | 1 | Nystrom Em.-Nystrom Er. FIN [13] | Grawender-Lundqvist SWE [29] | 1-2 (9-21, 21-15, 14-16) |
23 | 30-Jul | 12:00 | 2 | Ludwig-Walkenhorst GER [4] | Borger-Kiesling GER [20] | 2-0 (21-11, 21-15) |
8 | 31-Jul | 14:00 | 4 | Nystrom Em.-Nystrom Er. FIN [13] | Borger-Kiesling GER [20] | 0-2 (21-23, 15-21) |
7 | 31-Jul | 14:00 | 3 | Ludwig-Walkenhorst GER [4] | Grawender-Lundqvist SWE [29] | 0-2 (17-21, 12-21) |
Pool C | ||||||
38 | 01-Aug | 11:00 | 3 | Prokopeva-Popova RUS [19] | Kayser-Eiholzer SUI [30] | 2-0 (21-17, 21-9) |
37 | 01-Aug | 11:00 | 1 | Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [3] | Forrer-Vergé-Dépré SUI [14] | 2-0 (21-19, 21-14) |
22 | 30-Jul | 11:00 | 2 | Forrer-Vergé-Dépré SUI [14] | Kayser-Eiholzer SUI [30] | 2-0 (21-17, 21-19) |
21 | 30-Jul | 12:00 | 1 | Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [3] | Prokopeva-Popova RUS [19] | 1-2 (18-21, 21-18, 14-16) |
6 | 31-Jul | 13:00 | 2 | Forrer-Vergé-Dépré SUI [14] | Prokopeva-Popova RUS [19] | 2-1 (28-26, 15-21, 17-15) |
5 | 31-Jul | 14:00 | 1 | Schwaiger D.-Schwaiger S. AUT [3] | Kayser-Eiholzer SUI [30] | 2-0 (21-19, 21-16) |
Pool B | ||||||
36 | 01-Aug | 12:00 | 2 | Sinnema-Stiekema NED [18] | Jirak-Plesiutschnig AUT [31] | 2-0 (21-13, 21-14) |
35 | 01-Aug | 12:00 | 1 | Meppelink-van Gestel NED [2] | Hansel-Schützenhöfer AUT [15] | 2-1 (18-21, 22-20, 15-11) |
20 | 30-Jul | 15:00 | 1 | Hansel-Schützenhöfer AUT [15] | Jirak-Plesiutschnig AUT [31] | 0-2 (20-22, 19-21) |
19 | 30-Jul | 14:00 | 2 | Meppelink-van Gestel NED [2] | Sinnema-Stiekema NED [18] | 0-2 (19-21, 16-21) |
4 | 31-Jul | 15:00 | 1 | Hansel-Schützenhöfer AUT [15] | Sinnema-Stiekema NED [18] | 0-2 (20-22, 19-21) |
3 | 31-Jul | 16:00 | 1 | Meppelink-van Gestel NED [2] | Jirak-Plesiutschnig AUT [31] | 2-0 (21-15, 21-14) |
Pool A | ||||||
34 | 30-Jul | 16:00 | 2 | Brzostek-Kolosinska POL [17] | Lahti-Hyttinen FIN [32] | 2-0 (21-10, 21-7) |
33 | 30-Jul | 17:00 | 1 | Holtwick-Semmler GER [1] | Köhler-Schumacher GER [16] | 2-0 (35-33, 21-18) |
18 | 01-Aug | 09:00 | 3 | Köhler-Schumacher GER [16] | Lahti-Hyttinen FIN [32] | 2-0 (21-14, 21-15) |
17 | 01-Aug | 09:00 | 1 | Holtwick-Semmler GER [1] | Brzostek-Kolosinska POL [17] | 2-0 (23-21, 21-16) |
2 | 31-Jul | 13:00 | 4 | Köhler-Schumacher GER [16] | Brzostek-Kolosinska POL [17] | 2-1 (18-21, 21-18, 15-13) |
1 | 31-Jul | 13:00 | 3 | Holtwick-Semmler GER [1] | Lahti-Hyttinen FIN [32] | 2-0 (21-15, 21-13) |