Final 1st Place | |||||||
30 | 30-Jun | 15:30 | 1 | Winner of match #27 | Winner of match #28 | ||
Final 3rd Place | |||||||
29 | 30-Jun | 14:00 | 1 | Loser of match #27 | Loser of match #28 | ||
Semi-finals | |||||||
28 | 30-Jun | 1 | Winner of match #22 | Winner of match #26 | |||
27 | 30-Jun | 1 | Winner of match #21 | Winner of match #25 | |||
Loser are ranked 5th | |||||||
26 | 29-Jun | 19:00 | 1 | Winner of match #24 | Loser of match #21 | ||
25 | 29-Jun | 18:00 | 1 | Winner of match #23 | Loser of match #22 | ||
Loser are ranked 7th | |||||||
24 | 29-Jun | 16:00 | 1 | Pastukhov-Krasilnikov RUS [13] | Marcos-García ESP [3] | ||
23 | 29-Jun | 15:00 | 1 | Gerson-Prawdzic SUI [4] | Kunert-Petutschnig AUT [8] | ||
Round 3 | |||||||
22 | 29-Jun | 14:00 | 1 | Flüggen-Walkenhorst GER [6] | Chevallier-Bissig SUI [2] | ||
21 | 29-Jun | 13:00 | 1 | Kufa, R.-Hadrava CZE [1] | Kvamsdal-Hordvik NOR [12] | ||
Loser are ranked 9th | |||||||
20 | 28-Jun | 19:00 | 2 | Rudol-Kosiak POL [9] | Marcos-García ESP [3] | 0-2 (19-21, 11-21) | 0:35 |
19 | 28-Jun | 19:00 | 1 | Pastukhov-Krasilnikov RUS [13] | Kissling, G.-Kissling, J. SUI [10] | 2-0 (21-16, 21-19) | 0:36 |
18 | 28-Jun | 18:00 | 2 | Sutter, A.-Sutter, R. SUI [14] | Kunert-Petutschnig AUT [8] | 0-2 (11-21, 17-21) | 0:29 |
17 | 28-Jun | 18:00 | 1 | Zoupanis-Kotsilianos GRE [7] | Gerson-Prawdzic SUI [4] | 0-2 (16-21, 16-21) | 0:37 |
Loser are ranked 13th | |||||||
16 | 28-Jun | 17:00 | 2 | Rudol-Kosiak POL [9] | Retterholt-Mol NOR [16] | 2-1 (21-23, 21-16, 15-12) | 0:48 |
15 | 28-Jun | 17:00 | 1 | Pastukhov-Krasilnikov RUS [13] | Cès A.-Rowlandson FRA [5] | 2-0 (21-18, 21-18) | 0:39 |
14 | 28-Jun | 16:00 | 1 | Kaczmarek-Betzien GER [11] | Sutter, A.-Sutter, R. SUI [14] | 1-2 (31-29, 10-21, 13-15) | 1:00 |
13 | 28-Jun | 16:00 | 2 | Casadei-Ficosecco ITA [15] | Zoupanis-Kotsilianos GRE [7] | 1-2 (19-21, 22-20, 17-19) | 0:57 |
Round 2 | |||||||
12 | 28-Jun | 15:00 | 1 | Kissling, G.-Kissling, J. SUI [10] | Chevallier-Bissig SUI [2] | 1-2 (21-17, 17-21, 9-15) | 0:46 |
11 | 28-Jun | 15:00 | 2 | Marcos-García ESP [3] | Flüggen-Walkenhorst GER [6] | 0-2 (29-31, 12-21) | 0:49 |
10 | 28-Jun | 14:00 | 1 | Kvamsdal-Hordvik NOR [12] | Gerson-Prawdzic SUI [4] | 2-0 (23-21, 21-14) | 0:37 |
9 | 28-Jun | 14:00 | 2 | Kufa, R.-Hadrava CZE [1] | Kunert-Petutschnig AUT [8] | 2-0 (21-13, 21-16) | 0:27 |
Round 1 | |||||||
8 | 28-Jun | 12:00 | 1 | Casadei-Ficosecco ITA [15] | Chevallier-Bissig SUI [2] | 1-2 (13-21, 21-17, 14-16) | 0:54 |
7 | 28-Jun | 12:00 | 2 | Zoupanis-Kotsilianos GRE [7] | Kissling, G.-Kissling, J. SUI [10] | 0-2 (15-21, 18-21) | 0:36 |
6 | 28-Jun | 13:00 | 2 | Kaczmarek-Betzien GER [11] | Flüggen-Walkenhorst GER [6] | 0-2 (15-21, 16-21) | 0:37 |
5 | 28-Jun | 13:00 | 1 | Marcos-García ESP [3] | Sutter, A.-Sutter, R. SUI [14] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:38 |
4 | 28-Jun | 11:00 | 1 | Pastukhov-Krasilnikov RUS [13] | Gerson-Prawdzic SUI [4] | 1-2 (21-16, 20-22, 13-15) | 0:52 |
3 | 28-Jun | 11:00 | 2 | Cès A.-Rowlandson FRA [5] | Kvamsdal-Hordvik NOR [12] | 0-2 (21-23, 18-21) | 0:38 |
2 | 28-Jun | 10:00 | 2 | Rudol-Kosiak POL [9] | Kunert-Petutschnig AUT [8] | 1-2 (21-14, 18-21, 12-15) | 0:41 |
1 | 28-Jun | 10:00 | 1 | Kufa, R.-Hadrava CZE [1] | Retterholt-Mol NOR [16] | 2-0 (21-15, 21-11) | 0:29 |
28-06-2013 22:10
Αντίο στη Λωζάνη με την 9η θέση για Ζουπάνη, Κοτσιλιάνο
Στην 9η θέση του τουρνουά Satellite της Λωζάνης τερμάτισαν ο Γιώργος Κοτσλιάνος και ο Νίκος Ζουπάνης καθώς ήττηθηκαν με 2-0 (21-16, 21-16) από τους Γκέρσον και Πράντβιτς για τον δεύτερο γύρο του ταμπλό των ηττημένων.
Δημοσιευμένο σε
Slideshow
Αφήστε το σχόλιό σας
Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.