Οι αγώνες που συνδιοργάνωσαν ο ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω και η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου με την υποστήριξη των Blue Star Ferries, φιλοξενήθηκαν στις εγκαταστάσεις μπιτς βόλεϊ του Ναυτικού Ομίλου Κω και έδωσαν στους νικητές την πρόκριση για τα Τελικά τουρνουά του Πανελληνίου πρωταθλήματος Juniors.
Το τουρνουά αφορούσε τις ηλικιακές κατηγορίες κάτω των 16 (Κ16) και κάτω των 19 ετών (Κ19) σε αγόρια και κορίτσια. Στα κορίτσια συμμετείχαν 9 ομάδες στο Κ16 και 9 στο Κ19 ενώ στα αγόρια 10 ομάδες στο Κ19 και 9 στο Κ16.
Τα ζευγάρια που νίκησαν ανά κατηγορία είναι:
Κ16 - κορίτσια: Νικολέτα Αμορανίτη / Λώρεν Γεροσάββα
Κ16 - Αγόρια: Δημήτρης Χατζηνικολάου / Στέλιος Χριστοφοράκης
Κ19 - κορίτσια: Ελισάβετ Αμορανίτη / Νεφέλη Δικαστοπούλου
Κ19 - Αγόρια: Ντάνιελ Γκένοφ / Σταύρος Ρουσέττος
Οι συμμετοχές, τα αποτελέσματα και η τελικές κατατάξεις σʼ όλες τις κατηγορίες είναι:
Κ16 - κορίτσια
Συμμετοχές:
1
|
ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
|
2
|
ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
3
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ
|
4
|
ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ
|
5
|
ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ
|
6
|
ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ
|
7
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
|
8
|
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ
|
9
|
ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
|
Αποτελέσματα:
Match No
|
Phase
|
Team A
|
|
Team B
|
Result
|
1
|
|
ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
|
vs
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
7
|
,
|
21
|
-
|
13
|
,
|
|
-
|
|
)
|
2
|
|
ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
vs
|
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
7
|
,
|
21
|
-
|
13
|
,
|
|
-
|
|
)
|
3
|
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ
|
vs
|
ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
15
|
-
|
21
|
,
|
19
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
4
|
|
ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ
|
vs
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
10
|
-
|
21
|
,
|
13
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
5
|
|
ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ
|
vs
|
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
17
|
-
|
21
|
,
|
21
|
-
|
6
|
,
|
15
|
-
|
12
|
)
|
6
|
|
ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ
|
vs
|
ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
13
|
-
|
21
|
,
|
11
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
7
|
|
ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
|
vs
|
ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
1
|
,
|
21
|
-
|
4
|
,
|
|
-
|
|
)
|
8
|
|
ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
vs
|
ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
20
|
-
|
22
|
,
|
21
|
-
|
8
|
,
|
15
|
-
|
7
|
)
|
9
|
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ
|
vs
|
ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ
|
1
|
-
|
2
|
(
|
21
|
-
|
19
|
,
|
18
|
-
|
21
|
,
|
1
|
-
|
15
|
)
|
10
|
Quarter Final
|
ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
|
vs
|
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
8
|
,
|
21
|
-
|
3
|
,
|
|
-
|
|
)
|
11
|
Quarter Final
|
ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ
|
vs
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
11
|
-
|
21
|
,
|
5
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
12
|
Quarter Final
|
ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
|
vs
|
ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
10
|
,
|
21
|
-
|
17
|
,
|
|
-
|
|
)
|
13
|
Quarter Final
|
ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
vs
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
7
|
,
|
21
|
-
|
8
|
,
|
|
-
|
|
)
|
14
|
Semi Final
|
ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
|
vs
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
9
|
,
|
21
|
-
|
14
|
,
|
|
-
|
|
)
|
15
|
Semi Final
|
ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
|
vs
|
ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
4
|
-
|
21
|
,
|
6
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
16
|
3/4 Final
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
|
vs
|
ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
17
|
,
|
21
|
-
|
10
|
,
|
|
-
|
|
)
|
17
|
FINAL
|
ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
|
vs
|
ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
11
|
,
|
22
|
-
|
20
|
,
|
|
-
|
|
)
|
Τελική Κατάταξη:
Κατάταξη
|
Ομάδες
|
1
|
ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ
|
2
|
ΒΛΑΧΟΥ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
3
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΗΛΑ
|
4
|
ΖΑΜΑΓΙΑ/ΠΙΣΣΑΡΗ
|
5
|
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ/ΤΣΑΚΙΡΗ
|
5
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ
|
5
|
ΖΕΡΒΑ/ΑΛΒΑΝΑΚΗ
|
5
|
ΧΑΤΖΗΒΑΣΗΛΑ/ΚΑΠΠΑ
|
9
|
ΓΚΙΚΑ/ΜΑΤΣΑΚΗ
|
Κ16 - ΑγόριαΣυμμετοχές:
1
|
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
|
2
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
|
3
|
ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
|
4
|
ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
5
|
ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ
|
6
|
ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
|
7
|
ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ
|
8
|
ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ
|
9
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
|
Αποτελέσματα:
Match No
|
Phase
|
Team A
|
|
Team B
|
Result
|
1
|
|
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
|
vs
|
ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
13
|
,
|
21
|
-
|
14
|
,
|
|
-
|
|
)
|
2
|
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
|
vs
|
ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
13
|
,
|
21
|
-
|
7
|
,
|
|
-
|
|
)
|
3
|
|
ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
|
vs
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
16
|
,
|
21
|
-
|
11
|
,
|
|
-
|
|
)
|
4
|
|
ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
|
vs
|
ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
18
|
-
|
21
|
,
|
19
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
5
|
|
ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ
|
vs
|
ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
17
|
-
|
21
|
,
|
6
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
6
|
|
ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
vs
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
13
|
,
|
21
|
-
|
11
|
,
|
|
-
|
|
)
|
7
|
|
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
|
vs
|
ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
11
|
,
|
21
|
-
|
10
|
,
|
|
-
|
|
)
|
8
|
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
|
vs
|
ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
2
|
,
|
21
|
-
|
6
|
,
|
|
-
|
|
)
|
9
|
|
ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
|
vs
|
ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
17
|
,
|
21
|
-
|
14
|
,
|
|
-
|
|
)
|
10
|
Quarter Final
|
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
|
vs
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
18
|
,
|
21
|
-
|
7
|
,
|
|
-
|
|
)
|
11
|
Quarter Final
|
ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
vs
|
ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
16
|
,
|
21
|
-
|
17
|
,
|
|
-
|
|
)
|
12
|
Quarter Final
|
ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
|
vs
|
ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
9
|
,
|
21
|
-
|
10
|
,
|
|
-
|
|
)
|
13
|
Quarter Final
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
|
vs
|
ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
11
|
,
|
21
|
-
|
7
|
,
|
|
-
|
|
)
|
14
|
Semi Final
|
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
|
vs
|
ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
1
|
-
|
2
|
(
|
21
|
-
|
15
|
,
|
18
|
-
|
21
|
,
|
13
|
-
|
15
|
)
|
15
|
Semi Final
|
ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
|
vs
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
18
|
-
|
21
|
,
|
19
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
16
|
3/4 Final
|
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
|
vs
|
ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
19
|
-
|
21
|
,
|
22
|
-
|
20
|
,
|
15
|
-
|
13
|
)
|
17
|
FINAL
|
ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
vs
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
15
|
-
|
21
|
,
|
18
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
Τελική Κατάταξη:
Κατάταξη
|
Ομάδες
|
1
|
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
|
2
|
ΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
3
|
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ/ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ
|
4
|
ΜΩΡΕΣ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
|
5
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
|
5
|
ΣΤΑΦΥΛΑΣ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
|
5
|
ΖΑΜΑΓΙΑΣ/ΧΑΤΖΗΑΜΑΛΛΟΣ
|
5
|
ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΗΝΑΪΔΗΣ
|
9
|
ΦΡΑΤΖΗΣ/ΠΡΕΣΒΥΡΗΣ
|
Κ19 - κορίτσιαΣυμμετοχές:
Rank
|
Team
|
1
|
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
|
2
|
ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
|
3
|
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ
|
4
|
ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
|
5
|
ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
|
6
|
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ
|
7
|
ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
|
8
|
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ
|
9
|
ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ
|
Αποτελέσματα:
Match No
|
Phase
|
Team A
|
|
Team B
|
Result
|
1
|
|
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
|
vs
|
ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
6
|
,
|
21
|
-
|
9
|
,
|
|
-
|
|
)
|
2
|
|
ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
|
vs
|
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
13
|
,
|
21
|
-
|
8
|
,
|
|
-
|
|
)
|
3
|
|
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ
|
vs
|
ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
6
|
,
|
21
|
-
|
18
|
,
|
|
-
|
|
)
|
4
|
|
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ
|
vs
|
ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
|
1
|
-
|
2
|
(
|
21
|
-
|
17
|
,
|
18
|
-
|
21
|
,
|
11
|
-
|
21
|
)
|
5
|
|
ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
|
vs
|
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
12
|
,
|
21
|
-
|
10
|
,
|
|
-
|
|
)
|
6
|
|
ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
|
vs
|
ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
21
|
-
|
18
|
,
|
15
|
-
|
21
|
,
|
15
|
-
|
6
|
)
|
7
|
|
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
|
vs
|
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
3
|
,
|
21
|
-
|
9
|
,
|
|
-
|
|
)
|
8
|
|
ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
|
vs
|
ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
|
0
|
-
|
2
|
(
|
18
|
-
|
21
|
,
|
11
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
9
|
|
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ
|
vs
|
ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
21
|
-
|
11
|
,
|
18
|
-
|
21
|
,
|
15
|
-
|
13
|
)
|
10
|
Quarter Final
|
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
|
vs
|
ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
9
|
,
|
21
|
-
|
7
|
,
|
|
-
|
|
)
|
11
|
Quarter Final
|
ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
|
vs
|
ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
8
|
,
|
21
|
-
|
8
|
,
|
|
-
|
|
)
|
12
|
Quarter Final
|
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ
|
vs
|
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
14
|
,
|
21
|
-
|
14
|
,
|
|
-
|
|
)
|
13
|
Quarter Final
|
ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
|
vs
|
ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
11
|
,
|
21
|
-
|
13
|
,
|
|
-
|
|
)
|
14
|
Semi Final
|
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
|
vs
|
ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
10
|
,
|
21
|
-
|
8
|
,
|
|
-
|
|
)
|
15
|
Semi Final
|
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ
|
vs
|
ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
|
0
|
-
|
2
|
(
|
19
|
-
|
21
|
,
|
0
|
-
|
21αα
|
,
|
|
-
|
|
)
|
16
|
3/4 Final
|
ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
|
vs
|
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
αα
|
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17
|
FINAL
|
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
|
vs
|
ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
8
|
,
|
21
|
-
|
11
|
,
|
|
-
|
|
)
|
Τελική κατάταξη:
Κατάταξη
|
Ομάδες
|
1
|
ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ
|
2
|
ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ/ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ.Ν
|
3
|
ΑΓΓΕΛΗ/ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
|
4
|
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ/ΧΑΝΙΟΤΑΚΗ
|
5
|
ΝΑΤΣΙΟΥ/ΖΑΜΑΓΙΑ
|
5
|
ΔΡΕΜΠΕΛΑ/ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
|
5
|
ΚΑΠΠΑ/ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
|
5
|
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ/ΝΤΙΝΩΡΗ
|
9
|
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ
|
Κ19 - Αγόρια:
Rank
|
Team
|
1
|
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
|
2
|
ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
3
|
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
|
4
|
ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
5
|
ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ
|
6
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
|
7
|
ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ
|
8
|
ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
|
9
|
ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ
|
Αποτελέσματα:
Match No
|
Phase
|
Team A
|
|
Team B
|
Result
|
1
|
|
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
|
vs
|
ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
17
|
,
|
21
|
-
|
18
|
,
|
|
-
|
|
)
|
2
|
|
ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
vs
|
ΓΚΟΝΟΣ/ΠΕΡΡΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
12
|
,
|
21
|
-
|
11
|
,
|
|
-
|
|
)
|
3
|
|
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
|
vs
|
bye
|
2
|
-
|
0
|
(
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
)
|
4
|
|
ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
vs
|
bye
|
2
|
-
|
0
|
(
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
)
|
5
|
|
ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
|
vs
|
ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ
|
1
|
-
|
2
|
(
|
21
|
-
|
12
|
,
|
16
|
-
|
21
|
,
|
12
|
-
|
15
|
)
|
6
|
|
ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ
|
vs
|
ΓΚΟΝΟΣ/ΠΕΡΡΗΣ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
21
|
-
|
16
|
,
|
13
|
-
|
21
|
,
|
15
|
-
|
9
|
)
|
7
|
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
|
vs
|
bye
|
2
|
-
|
0
|
(
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
)
|
8
|
|
ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ
|
vs
|
bye
|
2
|
-
|
0
|
(
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
,
|
|
-
|
|
)
|
9
|
|
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
|
vs
|
ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
6
|
,
|
21
|
-
|
16
|
,
|
|
-
|
|
)
|
10
|
|
ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
vs
|
ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
7
|
,
|
21
|
-
|
10
|
,
|
|
-
|
|
)
|
11
|
|
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
|
vs
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
13
|
,
|
21
|
-
|
10
|
,
|
|
-
|
|
)
|
12
|
|
ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
vs
|
ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
5
|
,
|
21
|
-
|
14
|
,
|
|
-
|
|
)
|
13
|
Quarter Final
|
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
|
vs
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
11
|
,
|
21
|
-
|
14
|
,
|
|
-
|
|
)
|
14
|
Quarter Final
|
ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
vs
|
ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
23
|
-
|
21
|
,
|
17
|
-
|
21
|
,
|
15
|
-
|
12
|
)
|
15
|
Quarter Final
|
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
|
vs
|
ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
11
|
,
|
21
|
-
|
10
|
,
|
|
-
|
|
)
|
16
|
Quarter Final
|
ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
vs
|
ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
15
|
,
|
21
|
-
|
7
|
,
|
|
-
|
|
)
|
17
|
Semi Final
|
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
|
vs
|
ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
2
|
-
|
0
|
(
|
21
|
-
|
6
|
,
|
21
|
-
|
17
|
,
|
|
-
|
|
)
|
18
|
Semi Final
|
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
|
vs
|
ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
0
|
-
|
2
|
(
|
8
|
-
|
21
|
,
|
15
|
-
|
21
|
,
|
|
-
|
|
)
|
19
|
3/4 Final
|
ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
vs
|
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
|
1
|
-
|
2
|
(
|
21
|
-
|
10
|
,
|
15
|
-
|
21
|
,
|
13
|
-
|
15
|
)
|
20
|
FINAL
|
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
|
vs
|
ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
2
|
-
|
1
|
(
|
15
|
-
|
21
|
,
|
21
|
-
|
17
|
,
|
15
|
-
|
13
|
)
|
Τελική Κατάταξη:
Κατάταξη
|
Ομάδες
|
1
|
ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ/ΓΚΕΝΟΦ
|
2
|
ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ/ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
3
|
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΟΡΜΕΝΑΙ
|
3
|
ΑΛΕΞΙΟΥ/ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
5
|
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ/ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
|
5
|
ΤΡΟΥΜΠΑΣ/ΜΩΡΕΣ
|
5
|
ΣΑΡΙΚΑΣ/ΧΑΡΙΣΤΗΣ
|
5
|
ΓΕΡΑΚΗΣ/ΓΚΛΑΡΑΣ
|
9
|
ΓΚΟΝΟΣ/ΠΕΡΡΗΣ
|
9
|
ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ/ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ
|