Τα κορίτσια μας ξεπέρασαν εύκολα το πρώτο εμπόδιο των Γιάνεβικ/Στογιάνοβα από τα Σκόπια στο κυρίως ταμπλό, επικρατώντας με 2-0 (21-16, 21-10) και εξασφάλισαν την 9η θέση.
Στις 6.15μ.μ Μαναβή/Παρισάκη θα αντιμετωπίσουν στο δεύτερο γύρο τις Νεζίρ/Τσετίν από την Τουρκία.
Final 1st Place | |||||||
30 | 04-Sep | Winner of match #27 | Winner of match #28 | ||||
Final 3rd Place | |||||||
29 | 04-Sep | Loser of match #27 | Loser of match #28 | ||||
Semifinals | |||||||
28 | 04-Sep | Winner of match #22 | Winner of match #26 | ||||
27 | 04-Sep | Winner of match #21 | Winner of match #25 | ||||
Loser are ranked 5th | |||||||
26 | 03-Sep | Winner of match #24 | Loser of match #21 | ||||
25 | 03-Sep | Winner of match #23 | Loser of match #22 | ||||
Loser are ranked 7th | |||||||
24 | 03-Sep | Winner of match #19 | Winner of match #20 | ||||
23 | 03-Sep | Winner of match #17 | Winner of match #18 | ||||
Round 3 | |||||||
22 | 03-Sep | Winner of match #11 | Winner of match #12 | ||||
21 | 03-Sep | Winner of match #9 | Winner of match #10 | ||||
Loser are ranked 9th | |||||||
20 | 03-Sep | Winner of match #16 | Loser of match #11 | ||||
19 | 03-Sep | Winner of match #15 | Loser of match #12 | ||||
18 | 03-Sep | Winner of match #14 | Loser of match #9 | ||||
17 | 03-Sep | Winner of match #13 | Loser of match #10 | ||||
Loser are ranked 13th | |||||||
16 | 02-Sep | 23:00 | 1 | Matei/Vaida ROU [9] | Trajkovska (Petrovic)/Popjordanovska MKD [16] | ||
15 | 02-Sep | 22:15 | 1 | Janevikj/Stojanova MKD [4] | Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] | ||
14 | 02-Sep | 21:30 | 1 | Schumacher/Arnholdt GER [6] | Mishonova/Angelova BUL [14] | ||
13 | 02-Sep | 20:45 | 1 | Freiberger/Klopf AUT [15] | Rehackova/Dostalova, M. CZE [10] | ||
Round 2 | |||||||
12 | 02-Sep | 20:00 | 1 | Strauss N./Strauss T. AUT [7] | Makhno, In./Makhno, Ir. UKR [2] | ||
11 | 02-Sep | 19:00 | 1 | Behrens/Glenzke GER [3] | Ittlinger/Weiland GER [11] | ||
10 | 02-Sep | 18:15 | 1 | Nezir/Cetin TUR [5] | Manavi/Parisaki GRE [13] | ||
9 | 02-Sep | 17:30 | 1 | Matic/Milosevic SRB [1] | Rimser/Teufl V. AUT [8] | ||
Round 1 | |||||||
8 | 02-Sep | 14:15 | 1 | Freiberger/Klopf AUT [15] | Makhno, In./Makhno, Ir. UKR [2] | 0-2 (8-21, 14-21) | 0:23 |
7 | 02-Sep | 13:30 | 1 | Strauss N./Strauss T. AUT [7] | Rehackova/Dostalova, M. CZE [10] | 2-0 (21-13, 21-19) | 0:40 |
6 | 02-Sep | 12:45 | 1 | Ittlinger/Weiland GER [11] | Schumacher/Arnholdt GER [6] | 2-0 (21-16, 21-19) | 0:34 |
5 | 02-Sep | 12:00 | 1 | Behrens/Glenzke GER [3] | Mishonova/Angelova BUL [14] | 2-0 (21-11, 21-19) | 0:33 |
4 | 02-Sep | 11:15 | 1 | Manavi/Parisaki GRE [13] | Janevikj/Stojanova MKD [4] | 2-0 (21-16, 21-10) | 0:27 |
3 | 02-Sep | 10:30 | 1 | Nezir/Cetin TUR [5] | Sinisalo/Ahtiainen FIN [12] | 2-0 (21-11, 21-14) | 0:29 |
2 | 02-Sep | 09:45 | 1 | Matei/Vaida ROU [9] | Rimser/Teufl V. AUT [8] | 0-2 (15-21, 14-21) | 0:30 |
1 | 02-Sep | 09:00 | 1 | Matic/Milosevic SRB [1] | Trajkovska (Petrovic)/Popjordanovska MKD [16] | 2-0 (21-16, 21-8) | 0:29 |