Το ελληνικό δίδυμο (Νο 2 των προκριματικών) προκρίθηκε άνευ αγώνα στον Β΄γύρο των προκριματικών κι εκεί θα αντιμετωπίσουν το νικητή του αγώνα Φίνστερς / Τοκς (Λετονία - Νο 15) - Λεντς / Κούφα (Τσεχία - Νο 18) οι οποίοι θα αναμετρηθούν στις 12 το μεσημέρι.
Kαι οι δύο αγώνες θα μεταδοθούν από το laol1.tv. Πατήστε: ΕΔΩ
No. |
Local |
Court |
Team A |
Team B | |
---|---|---|---|---|---|
Date |
Time | ||||
Round 3 | |||||
28 | 29-May | 17:00 | Winner of match #23 | Winner of match #24 | |
27 | 29-May | 17:00 | Winner of match #21 | Winner of match #22 | |
26 | 29-May | 17:00 | Winner of match #19 | Winner of match #20 | |
25 | 29-May | 17:00 | Winner of match #17 | Winner of match #18 | |
Round 2 | |||||
24 | 29-May | 14:00 | 1 | Winner of match #15 | Kotsilianos-Zoupanis GRE [2] |
23 | 29-May | 14:00 | 3 | Haralds-Armands LAT [7] | Winner of match #14 |
22 | 29-May | 14:00 | 2 | Winner of match #11 | Casadei-Ficosecco ITA [6] |
21 | 29-May | 14:00 | 4 | Antonic-Galesev SRB [3] | Winner of match #10 |
20 | 29-May | 13:00 | 4 | Winner of match #7 | Gordieiev-Iemelianchyk UKR [4] |
19 | 29-May | 13:00 | 3 | Poniewaz-Poniewaz GER [5] | Winner of match #6 |
18 | 29-May | 13:00 | 2 | Winner of match #3 | Sutter, A.-Sutter, R. SUI [8] |
17 | 29-May | 13:00 | 1 | Müllner-Wutzl AUT [1] | Winner of match #2 |
Round 1 | |||||
16 | Bye | Kotsilianos-Zoupanis GRE [2] | |||
15 | 29-May | 11:00 | 1 | Finsters-Tocs LAT [15] | Lenc-Kufa, D. CZE [18] |
14 | 29-May | 11:00 | 4 | Horvath-Hukel SVK [23] | Wojtasik-Lech POL [10] |
13 | Haralds-Armands LAT [7] | Bye | |||
12 | Bye | Casadei-Ficosecco ITA [6] | |||
11 | 29-May | 11:00 | 3 | Faiga-Hilman ISR [11] | Sheaf-Gregory ENG [22] |
10 | 29-May | 11:00 | 2 | Caravano-Bosqui FRA [19] | Hoyer, A.-Rosager DEN [14] |
9 | Antonic-Galesev SRB [3] | Bye | |||
8 | Bye | Gordieiev-Iemelianchyk UKR [4] | |||
7 | 29-May | 10:00 | 4 | Kildegaard-Olesen DEN [13] | Koren-Stormly DEN [20] |
6 | 29-May | 10:00 | 3 | Fabricio-Silva Reis POR [21] | Usken-Retterholt NOR [12] |
5 | Poniewaz-Poniewaz GER [5] | Bye | |||
4 | Bye | Sutter, A.-Sutter, R. SUI [8] | |||
3 | 29-May | 10:00 | 2 | Holler-Schröder GER [9] | Zemljak-Potocnik SLO [24] |
2 | 29-May | 10:00 | 1 | Cecchini-Martino ITA [17] | Tichy-David CZE [16] |
1 | Müllner-Wutzl AUT [1] | Bye |