1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
19-10-2018 17:02

Τα ρόστερ των ομάδων της Volley League 2018-19

 

 

 

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Χριστοφιδέλης Κώστας   Greece 26/06/1977 1.95 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
2. Τσέλιος Παρασκευάς   Greece 26/07/1997 2.07 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3. Ζουπάνης Νίκος   Greece 18/03/1989 2.02 Κεντρικός / Διαγώνιος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
5. Στιβαχτής Κώστας   Greece 22/05/1980 1.86 Πασαδόρος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
6. Στεφάνου Γιώργος   Greece 12/01/1981 1.88 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
7. Πετρέας Γιώργος   Greece 19/11/1986 2.02 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
8. Bohme Marcus   Germany 25/08/1985 2.11 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
9. Δαρίδης Θεολόγος   Greece 18/07/1991 1.77 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
10. Ανδρεάδης Ανδρέας   Greece 14/01/1981 2.03 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
11. Φράγκος Ανδρέας   Greece 21/12/1989 2.01 Ακραίος Hyundai Skywalkers (Ν.Κορέα)
12. Gavin Schmitt   Canada 27/01/1986 2.08 Διαγώνιος Toray Arrows (Ιαπωνία)
14. Tervaportti Eemi   Finland 26/07/1989 1.93 Πασαδόρος Espadon Szczecin (Πολωνία)
17. Κουμεντάκης Ραφαήλ   Greece 05/05/1993 2.03 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
18. Rauwerdink Jeroen   Netherlands 13/09/1985 2.00 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
 
Προπονητής: Benitez Fernando Munoz   Spain 27/07/1970      
Β΄προπονητής: Βουρδέρης Αντώνης   Greece 22/07/1978      
Στατιστικολόγος: Γεωργιάδης Γιάννης   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Παπαγεωργίου Γιώργος   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Βέρτα Ιουλία   Greece        
Γυμναστής: Μουτεσίδης Κυριάκος   Greece        
Φροντιστής: Μπλέτσας Σπύρος   Greece        
Φροντιστής: Πολυτάρχου Γιάννης   Greece        
Γιατρός: Τσικούρης Γιώργος   Greece        
Team Manager: Μαντούβαλος Νίκος   Greece        

 

 

 

 

 

 

 

 

Π.Α.Ο.Κ. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Okolic Aleksandar   Serbia 26/06/1993 2.05 Κεντρικός Berlin (Γερμανία)
3. Marquez Ivan   Venezuela 04/10/1981 2.05 Κεντρικός / Διαγώνιος Sporting CP (Πορτογαλία)
4. Κωνσταντινίδης Δημήτρης   Greece 05/08/1993 1.88 Λίμπερο Π.Α.Ο.Κ.
5. Τερζής Θάνος   Greece 17/03/1979 1.93 Πασαδόρος Π.Α.Ο.Κ.
7. Φιλίποφ Ντίμα (Δημήτρης)   Greece 04/12/1990 1.98 Πασαδόρος Galati C.S. Arcada (Ρουμανία)
9. Καπετανίδης Κώστας   Greece 24/03/1999 1.95 Ακραίος Πήγασος Πολίχνης
10. Γάτσης Τάσος   Greece 14/03/1991 1.96 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
11. Γκόρτσανιουκ Ευγκένι   Greece 11/10/1987 2.00 Ακραίος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
12. Τζούριτς Μίταρ (Δημήτρης)   Greece 25/04/1989 2.11 Διαγώνιος Verona (Ιταλία)
13. Τακουρίδης Γιάννης   Greece 24/05/1988 1.98 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
14. Jimenez Ernesto Scull Javier   Cuba 16/11/1989 1.98 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
16. Μπούτος Αλέξανδρος   Greece 09/09/1998 2.03 Διαγώνιος Πήγασος Πολίχνης
17. Shafranovich Alexander   Israel 02/04/1983 1.94 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
18. Εφραιμίδης Νικήτας   Greece 11/02/1989 1.92 Λίμπερο Α.Ο.Π.Κηφισιάς
 
Προπονητής: Stancu Sergiu   Romania 04/08/1982      
Β΄προπονητής: Ilic Cedomir   Serbia        
Στατιστικολόγος: Κουντουρίδης Παναγιώτης   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Ταρχανίδης Αριστείδης   Greece        
Γυμναστής: Δάνας Λάμπρος   Greece        
Φροντιστής: Καζίας Κοσμάς   Greece        
Team Manager: Δημητρακόπουλος Δημήτρης   Greece        
Πρόεδρος ΤΑΑ: Τσαλόπουλος Αντώνης   Greece        

 

 

 

 

 

Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Φωτιάδης Παναγιώτης   Greece 13/07/1995 1.92 Ακραίος Α.Σ.Πανερυθραϊκός
2. Χήρας Αλέξανδρος   Greece 28/05/1988 1.98 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
4. Roosewelt de Oliveira Vasconcelos Filho   Brazil 12/10/1984 2.06 Κεντρικός VK Prievidza (Σλοβακία)
5. Ταυρής Κώστας   Greece 06/04/1995 1.83 Ακραίος / Λίμπερο Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
7. Αδάμ Οδυσσέας   Greece 18/02/1997 1.97 Πασαδόρος Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
8. Evandro Dias Souza   Brazil 18/04/1988 1.99 Ακραίος Παφιακός (Κύπρος)
10. Lescov Marin   Moldova, Republic of 26/04/1990 1.90 Πασαδόρος Nancy (Γαλλία)
11. Αχιλλεόπουλος Γιάννης   Greece 26/06/1989 1.84 Λίμπερο Α.Π.Σ.Κύζικος Ν. Περάμου
12. Βουλκίδης Θεόδωρος   Greece 30/03/1996 2.00 Κεντρικός Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
13. Dokic Tomislav   Serbia 27/02/1986 2.04 Διαγώνιος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
16. Βελούδης Σπύρος   Greece 16/01/1997 1.72 Λίμπερο Απόλλων Αθηνών
17. Παπαδόπουλος Παναγιώτης   Greece 30/04/1992 1.98 Ακραίος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
18. Μήλης Νίκος   Greece 04/11/1996 1.97 Διαγώνιος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
 
Προπονητής: Ratko Pavlicevic   Serbia 04/07/1965      
Β΄προπονητής: Μαραγκός Σταύρος   Greece 30/03/1974      
Στατιστικολόγος: Μουστάκα Άννα   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Τσούκος Θανάσης   Greece        
Φυσιοθεραπεύτρια: Χυτήρη Ειρήνη   Greece        
Γυμναστής: Παλετσάκης Δημήτρης   Greece        
Φροντιστής: Ζακαίος Αντώνης   Greece        
Team Manager: Βαμβακούσης Μανώλης   Greece        
Πρόεδρος ΤΑΑ: Δημήτρης Αρβανίτης   Greece        

 

 

 

 

Α.Ο.Π.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Νικολάκης Δημήτρης   Greece 28/01/1980 1.81 Πασαδόρος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
2. Ρουμελιωτάκης Γιάννης   Greece 25/06/1989 1.88 Ακραίος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3. Reck Pedro Rafael Oliveira   Brazil 30/03/1991 2.01 Κεντρικός Saint-Nazaire (Γαλλία)
4. Κάπελας Γιώργος   Greece 26/09/1972 1.86 Λίμπερο Α.Ο.Π.Κηφισιάς
5. Hunt Taylor   Canada 29/12/1988 1.95 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
8. Παπαδόπουλος Γιάννης   Greece 21/10/1993 1.92 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
10. Γκούζντα Κόνραντ   Greece 25/09/1990 1.85 Λίμπερο Παναθηναϊκός Α.Ο.
11. Ρούσης Λυκούργος   Greece 09/11/1988 1.90 Πασαδόρος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
13. Μπέλος Χρίστος   Greece 29/06/1980 1.97 Διαγώνιος Παναθηναϊκός Α.Ο.
15. Σπυριούνης Κυριάκος   Greece 01/09/1997 1.95 Ακραίος Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
18. Renato Marques de Oliveira   Brazil 26/11/1988 2.06 Κεντρικός Fuvnic Taubate (Bραζιλία)
19. Οικονομόπουλος Χρίστος   Greece 19/02/1999 1.88 Ακραίος Α.Ο.Π.Κηφισιάς
20. Μελλές Νίκος   Greece 20/01/1995 2.00 Κεντρικός Α.Ο.Π.Κηφισιάς
 
Προπονητής: Αρσενιάδης Κώστας   Greece 24/10/1967      
Β΄προπονητής: Δημητρουλάκος Χρήστος   Greece 06/10/1980      
Στατιστικολόγος: Λάιος Αλέξανδρος   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Κοσμάς Μαρίνος   Greece        
Φροντιστής: Δημήτρης Παπαδόπουλος   Greece        

 

 

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2015 2018-19

Θ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Μούχλιας Βασίλης   Greece 21/11/1996 1.94 Διαγώνιος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
2. Τερζόγλου Γιώργος   Greece 06/07/1995 1.90 Πασαδόρος Χ.Α.Ν.Θ.
3. Στεφανίδης Αγγελος   Greece 02/01/2000 1.82 Πασαδόρος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
4. Μπουράκης Αντώνης   Greece 28/05/1998 1.82 Λίμπερο Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
5. Κουκουμάκας Παναγιώτης   Greece 28/05/1996 1.87 Κεντρικός Πήγασος Πολίχνης
6. Ντίνας Θανάσης   Greece 19/11/1981 2.04 Κεντρικός Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
7. Μπαμπαλιούτας Λάμπης   Greece 04/10/1972 1.82 Λίμπερο Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
8. Προύσαλης Κώστας   Greece 06/10/1980 1.87 Πασαδόρος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
9. Τζιουμάκας Στέλιος   Greece 14/03/1998 1.93 Ακραίος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
10. Καλαϊτζιδης Κωνσταντίνος   Greece 17/04/2000 1.82 Ακραίος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
11. Μούχλιας Δημήτρης   Greece 17/05/2001 1.99 Διαγώνιος Α.Σ.Α.Εβρος Σουφλίου
13. Ferguson Byron Frederick   Bahamas 28/11/1988 2.00 Κεντρικός Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
14. Αρμενάκης Απόστολος   Greece 19/07/1980 2.05 Διαγώνιος Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
15. Φωτιάδης Νικηφόρος Σεραφείμ   Greece 12/06/1997 1.94 Κεντρικός Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
18. Clinty Riw da Rosa   Brazil 11/12/1986 1.97 Ακραίος Itapetininga (Bραζιλία)
20. Σωτηρίου Σωτήρης   Greece 20/04/1986 1.98 Ακραίος Π.Α.Ο.Κ.
 
Προπονητής: Ορφανός Γιάννης   Greece 17/03/1980      
Β΄προπονητής: Νανάς Στέφανος   Greece 31/10/1968      
Στατιστικολόγος: Μανιώτης Στέφανος   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Ναβροζίδης Στέλιος   Greece        
Φροντιστής: Οσμαλάρι Θοδωρής   Greece        
Team Manager: Μιναρετζής Λάκης   Greece        

 

 

 

Γ.Α.Σ.ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Δημητριάδης Μανώλης   Greece 10/02/1985 1.85 Πασαδόρος Μ.Α.Σ Νίκη Αιγινίου
2. Μακρυγιάννης Νίκος   Greece 01/05/1991 2.00 Κεντρικός Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
3. Δημητούλης Κώστας   Greece 15/01/1995 1.94 Πασαδόρος Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
4. Oliveira Cristiano dos Santos   Brazil 23/10/1996 1.90 Ακραίος Caramuru Volei (Βραζιλία)
5. Bruno Rubbo   Brazil 24/09/1993 2.00 Κεντρικός Caramuru Volei (Βραζιλία)
6. Gladstone Junior   Brazil 28/02/1997 2.06 Κεντρικός Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
7. Κωτσάκης Φροίξος   Greece 01/05/1999 1.90 Ακραίος Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
8. Παπαδημητρίου Θάνος   Greece 04/08/1983 1.84 Λίμπερο Π.Α.Ο.Κ.
11. Ρουμελιώτης Νίκος   Greece 12/10/1978 2.00 Διαγώνιος Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 2013
12. Συναδινός Σωτήρης   Greece 09/03/2000 1.83 Λίμπερο Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
13. Παλέντζας Νίκος   Greece 06/04/1991 1.98 Διαγώνιος Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
14. Τουρνάκης Αλέξανδρος   Greece 02/01/1995 1.94 Κεντρικός Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
17. Rodrigo Ruiz Abrao Daniel   Brazil 17/09/1996 1.95 Ακραίος Taubate (Βραζιλία)
 
Προπονητής: Δεληκώστας Κώστας   Greece 07/09/1972      
Β΄προπονητής: Βαρδής Χρήστος   Greece        
Στατιστικολόγος: Νεντή Βίκυ   Greece        
Γυμναστής: Μάρας Αναστάσιος   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Κωνσταντόπουλος Φώτης   Greece        
Φυσιοθεραπεύτρια: Μεταξάκη Ευαγγελία   Greece        
Πρόεδρος ΤΑΑ: Σταμπεδάκης Γιάννης   Greece        

 

 

 

 

Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Χατζόπουλος Δημήτρης   Greece 23/03/1994 2.01 Κεντρικός Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
2. Τσιουτσιουλούδης Κωνσταντίνος   Greece 20/06/1999 1.97 Κεντρικός Α.Ο.Ορεστιάδας
4. Νικολακάκης Κωνσταντίνος   Greece 31/01/1996 1.90 Ακραίος / Διαγώνιος Χ.Α.Ν.Θ.
5. Strugar Rajko   Montenegro 04/11/1995 1.93 Πασαδόρος Ολυμπιάς Φρενάρου (Κύπρος)
7. Gmitrovic Aleksandar   Serbia 23/11/1994 1.99 Διαγώνιος Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)
8. Riley Friesen   Canada 07/11/1994 1.95 Ακραίος Calgari University (Καναδάς)
9. Turanjanin Petar   Serbia 12/07/1986 2.02 Κεντρικός Pallavollo Pantova (Ιταλία)
10. Αντωνιάδης Απόστολος   Greece 30/10/1998 1.71 Λίμπερο Α.Ο.Ορεστιάδας
11. Βλαχόπουλος Κώστας   Greece 03/07/1989 1.93 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
12. Στίγγας Κάσσανδρος   Greece 29/11/1993 2.00 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
14. Παπάζογλου Μάριος   Greece 24/07/2002 1.87 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
17. Χρηστουηλίας Χρήστος   Greece 17/12/1995 1.86 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
18. Κοντοστάθης Γρηγόρης   Greece 22/12/1994 1.90 Ακραίος / Λίμπερο Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
20. Ριζόπουλος Δημήτρης   Greece 26/08/1984 2.01 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
 
Προπονητής: Μουστακίδης Θανάσης   Greece 20/01/1962      
Β΄προπονητής: Παπάζογλου Γιώργος   Greece 27/06/1973      
Στατιστικολόγος: Τούμπος Δημοσθένης   Greece        
Team Manager: Μαμούγκας Δημοσθένης   Greece        

 

 

 

 

 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
2. Φύτρος Γιώργος   Greece 26/04/1993 1.95 Ακραίος Γ.Σ.Πανιώνιος
8. Jacobsen Axel   Denmark 10/07/1984 1.96 Πασαδόρος Hapoel Mate Asher (Ισραήλ)
9. Πεντίδης Γιώργος   Greece 15/12/1993 2.05 Κεντρικός Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
10. Ζήσης Δημήτρης   Greece 02/04/1994 1.83 Λίμπερο Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
11. Yordanov Bojan   Bulgaria 12/03/1983 1.97 Διαγώνιος Α.Ο.Φοίνικας Σύρου
12. Γαλιώτος Μάρκος   Greece 23/08/1996 1.95 Πασαδόρος Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
13. Ανδρεόπουλος Χαράλαμπος   Greece 23/01/2001 1.93 Ακραίος Παναθηναϊκός Α.Ο.
14. Πανταλέων Σωτήρης   Greece 21/06/1980 2.02 Κεντρικός Παναθηναϊκός Α.Ο.
15. Ράπτης Αλέξανδρος   Greece 16/02/2000 1.98 Ακραίος Ολυμπιάδα Πατρών
17. Πελεκούδας Παναγιώτης   Greece 08/11/1989 2.00 Κεντρικός Π.Α.Ο.Κ.
18. Παλαιολόγος Δημήτρης   Greece 24/04/2000 1.92 Ακραίος / Διαγώνιος Παναθηναϊκός Α.Ο.
 
Προπονητής: Ανδρεόπουλος Δημήτρης   Greece 26/10/1964      
Β΄προπονητής: Καραμαρούδης Παύλος   Greece 13/08/1967      
Στατιστικολόγος: Μαρκάκης Δημήτρης        
Φυσιοθεραπευτής: Χαρίσης Ναπολέων        
Φυσιοθεραπευτής: Γκανασούλης Θεόδωρος        
Team Manager: Αγραπιδάκης Ρούλης        

 

 

 

 

 

Α.Ε.Κ. 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Μάρκου Γιάννης   Greece 10/01/1992 1.92 Ακραίος Α.Ε.Κ.
2. Δημούδης Κώστας   Greece 09/11/2000 1.97 Κεντρικός Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
3. Χαραλαμπίδης Δημήτρης   Greece 03/06/1991 2.00 Κεντρικός Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
4. Lioca Edgardo (Αργεντινή)   Greece 22/12/1990 1.93 Πασαδόρος Bolivar (Αργεντινή)
5. Δρογκάρης Γιώργος   Greece 16/05/1991 1.90 Πασαδόρος Παναθηναϊκός Α.Ο.
8. Κουλοχέρης Χρήστος   Greece 21/06/1993 1.92 Κεντρικός Α.Ε.Κ.
9. Παπαδόπουλος Ηρακλής   Greece 02/09/1991 2.02 Διαγώνιος Α.Ε.Κ.
10. Σωνάκης Αναστάσιος   Greece 09/11/2001 1.84 Λίμπερο Α.Ε.Κ.
11. Μαυραγάνης Νίκος   Greece 15/12/1993 2.00 Κεντρικός Α.Ε.Κ.
12. Stoilovic Filip (Σερβία)   Greece 11/10/1992 1.95 Ακραίος Zalau (Ρουμανία)
13. Κανέλλος Γεράσιμος (Μάκης)   Greece 25/08/1987 2.01 Κεντρικός Α.Ε.Κ.
14. Τζιουμάκας Γιώργος   Greece 23/01/1995 2.04 Διαγώνιος Castellana Grotte (Ιταλία)
15. Λάππας Ηλίας   Greece 20/07/1979 1.94 Ακραίος Α.Ε.Κ.
16. Mota Deivid Silveira (Βραζιλία)   Greece 14/12/1988 1.99 Ακραίος Α.Π.Φ.Σ.Ηρακλής Χαλκίδας
17. Ηλιακόπουλος Νίκος   Greece 02/04/2001 1.94 Πασαδόρος Α.Ε.Κ.
18. Μαζωνάκης Αλέξανδρος   Greece 08/08/2000 1.98 Ακραίος Α.Ε.Κ.
20. Γκαράς Δημήτρης   Greece 12/11/1985 1.85 Λίμπερο Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
 
Προπονητής: Νεόφυτος Νίκος   Greece 11/04/1957      
Στατιστικολόγος: Σωνάκης Βασίλης   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Νεόφυτος Δημήτρης   Greece        
Φροντιστής: Νίκος Τσάπος   Greece        
Team Manager: Αγγελίδης Κώστας   Greece        
Πρόεδρος ΤΑΑ: Μάνος Μακρής   Greece        
Φυσιοθεραπευτής: Νεόφυτος Δημήτρης   Greece        

 

 

 

 

 

Μ.Γ.Σ. Α.Ε.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2018-19

Φ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Δαλακούρας Κωνσταντίνος   Greece 08/01/1990 1.97 Ακραίος CV Mitteldeutschland (Γερμανία)
2. Ανδρεάδης Άρης   Greece 25/04/1997 1.92 Διαγώνιος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
3. Χρηστάκος Γιώργος   Greece 23/01/1977 1.84 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
4. Γκόνας Νίκος   Greece 16/03/2002 1.91 Ακραίος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
6. Καβαρατζής Γιάννης   Greece 02/07/1994 1.95 Ακραίος Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
7. Δαλδαβερένης Τάσος   Greece 29/07/1994 1.88 Πασαδόρος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
8. Bertassoni Paulo Renan   Brazil 16/03/1985 1.85 Πασαδόρος Taubate (Βραζιλία)
9. Μπουφίδης Χρήστος   Greece 24/09/1991 1.96 Κεντρικός Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
10. Παπαγεωργίου Θανάσης   Greece 29/10/1998 2.01 Κεντρικός Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
11. Παπαδάκος Αίαντας   Greece 11/11/1997 1.88 Ακραίος Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
12. Nurangwa Nelson   Rwanda 03/02/1993 2.07 Διαγώνιος Gisagara (Ρουάντα)
13. Renan Santos Pereira   Brazil 05/04/1994 2.03 Κεντρικός Taubate (Βραζιλία)
14. Δαλακούρας Ανέστης   Greece 18/06/1993 1.95 Ακραίος Γ.Α.Σ. Παμβοχαϊκός
17. Χριστόφας Νίκος   Greece 14/07/1993 1.96 Κεντρικός Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
18. Αρχοντούδης Σταύρος   Greece 12/01/1978 1.83 Λίμπερο Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής
19. Μπανιώτης Ραφαήλ   Greece 26/04/1995 1.82 Λίμπερο Απόλλων Καλαμαριάς
 
Προπονητής: Κρεούζης Ηλίας   Greece 24/09/1977      
Β΄προπονητής: Καραπιπέρης Ιωάννης   Greece 31/01/1997      
Β΄προπονητής: Τσουλκανάκης Δημήτρης   Greece        
Γυμναστής: Μπουρλόκας Θοδωρής   Greece        
Φροντιστής: Σαραντίτης Αναστάσιος   Greece        
Team Manager: Παπαδόπουλος Γιώργος   Greece        
Πρόεδρος ΤΑΑ: Πετρίδης Αναστάσιος   Greece        

 

 

 

 

 

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ