Τα σετ: 2-3 (25-11, 25-18, 18-25, 21-25, 12-15)
ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ: (Άντζυ Τρύψια) Τσιτσιπλάμη Ελένη (C), Μποσταντζόγλου Ελένη, Αξάρη Αναστασία, Μυλωνά Άννα, Χατζίκου Βίκυ, Αρνάκη Ελισσάβετ, Δάκου Λιάνα (L),
Χατζηαστερίου Μαρία (L), Καραγιάννη Θέη, Χατζησακούλα Χριστίνα, Καραντάκη Δήμητρα, Βεζύρη Ιωάννα, Λάκη Μαρία, Χατζηευστρατίου Μιχαέλα.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: (Γαϊδατζής Δημήτριος) Σελαλμαζίδου Α. (C), Βλαχοδήμου Χ., Ηλιάδου Μ., Κόλλια Μ., Αργυροπούλου Ε., Ζιούτα Ε., Κωστάκη Ι. (L),
Στεργιάκη Χ. (L), Πατίκα Ε., Πατίκα Χ., Ιωσηφίδου Π., Αναγνωστοπούλου Α., Σελαλμαζίδου Ε., Μπουσνάκη Ε.
Μεγάλη νίκη πήρε και ο Ηρακλής που είναι τέταρτος μετά από το 3-1 απέναντι στην Αναγέννηση Ρυσίου.
8η αγωνιστική
Μυγδονιακός - Ατρόμητος Τριαδίου 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΒΑΟ 3-0
Πειραματικό - Ανατόλια 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου- Ηρακλής 3-2
Καμπανιακός - ΔΑΣ 3-2
Ηρακλής Γέφυρας - Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Ακαδημίες Πρωτ 23 (24-3)
2. Ηρακλής Γέφυρας 20 (21-9)
3. Ατρόμητος Τριαδίου 18 (20-9)
4. Ηρακλής 17 (20-12)
5. Μυγδονιακός 16 (20-14)
6. ΒΑΟ 12 (15-15)
7. Αναγέννηση Ρυσίου 9 (15-18)
8. Καμπανιακός 8 (10-18)
9. Αριστοτέλης Επανομής 7 (11-19)
10. ΔΑΣΩ 5 (10-23)
11. Ανατόλια 5 (9-22)
12. Πειραματικό 4 (10-20)
ΜΥΓΔΟΝΙΑΚΟΣ: (Άντζυ Τρύψια) Τσιτσιπλάμη Ελένη (C), Μποσταντζόγλου Ελένη, Αξάρη Αναστασία, Μυλωνά Άννα, Χατζίκου Βίκυ, Αρνάκη Ελισσάβετ, Δάκου Λιάνα (L),
Χατζηαστερίου Μαρία (L), Καραγιάννη Θέη, Χατζησακούλα Χριστίνα, Καραντάκη Δήμητρα, Βεζύρη Ιωάννα, Λάκη Μαρία, Χατζηευστρατίου Μιχαέλα.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: (Γαϊδατζής Δημήτριος) Σελαλμαζίδου Α. (C), Βλαχοδήμου Χ., Ηλιάδου Μ., Κόλλια Μ., Αργυροπούλου Ε., Ζιούτα Ε., Κωστάκη Ι. (L),
Στεργιάκη Χ. (L), Πατίκα Ε., Πατίκα Χ., Ιωσηφίδου Π., Αναγνωστοπούλου Α., Σελαλμαζίδου Ε., Μπουσνάκη Ε.
Μεγάλη νίκη πήρε και ο Ηρακλής που είναι τέταρτος μετά από το 3-1 απέναντι στην Αναγέννηση Ρυσίου.
8η αγωνιστική
Μυγδονιακός - Ατρόμητος Τριαδίου 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΒΑΟ 3-0
Πειραματικό - Ανατόλια 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου- Ηρακλής 3-2
Καμπανιακός - ΔΑΣ 3-2
Ηρακλής Γέφυρας - Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Ακαδημίες Πρωτ 23 (24-3)
2. Ηρακλής Γέφυρας 20 (21-9)
3. Ατρόμητος Τριαδίου 18 (20-9)
4. Ηρακλής 17 (20-12)
5. Μυγδονιακός 16 (20-14)
6. ΒΑΟ 12 (15-15)
7. Αναγέννηση Ρυσίου 9 (15-18)
8. Καμπανιακός 8 (10-18)
9. Αριστοτέλης Επανομής 7 (11-19)
10. ΔΑΣΩ 5 (10-23)
11. Ανατόλια 5 (9-22)
12. Πειραματικό 4 (10-20)