1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
03-09-2016 11:03

ΑΝΘΡΩΠΟΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΕΚΛΟΓΩΝ: Διασπασμένη η ΕΣΑΠ-Δύο από τη Θράκη, 11 από την Πελοπόννησο, 7 από την Κρήτη, 34 από την Αθήνα

Αν και ...πτωχευμένο το βόλεϊ, επιστράτευσε 102 παράγοντες που ζητούν το Σάββατο την ψήφο των σωματείων 387 σωματείων, είτε για το ΔΣ της ΕΟΠΕ, είτε για την εφορευτική και εξελεγκτική επιτροπή.
Ο αριθμός είναι τεράστιος για τα δεδομένα του βόλεϊ και στρεβλός, όσον αφορά την ανάπτυξη του αθλήματος και τη δημοφιλία του σε ορισμένες περιοχές, ενώ η ΕΣΑΠ που εμφανιζόταν ως αρραγές μέτωπο έσπασε σε κομμάτια και ο πρόεδρος της Παντελης Ταρνατώρος δεν θα ψηφίσει καν, καθώς ο Ολυμπιακός θα εκπροσωπηθεί από τον Μιχάλη Υδραίο. Ο Μαυρομάτης έχει τον ΠΑΟΚ, τον Παναθηναικό και τον Άρη(υποβιβάστηκε), ο Καραμπέτσος τον Παμβοχαϊκό , την Ορεστιάδα, τον Φοίνικα Σύρου, τον στηρίζει ο Ολυμπιακός(θα ψηφίσει και διαλεχτούς από τα άλλα ψηφοδέλτια( και ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης , ενώ ο Στουραϊτης έχει την Παναχαϊκή και ο Μελισσουργός την Κηφισιά. Ο Ηρακλής λογικά είναι με τον Μαυρομάτη, ενώ οι νεοφώτιστοι Ηρακλής Χαλκίδας, Νέα Πέραμος θα ψηφίσουν τους καλύτερους της αρεσκείας τους, απ όλα τα ψηφοδέλτια.

Η Θράκη παρότι είναι η περιοχή που καλλιεργεί περισσότερο απ όλους το βόλει, έχει μόλις δυο υποψήφιους για το ΔΣ, αφού η Ελένη Ζέτου δεν έχει παραγοντική σχέση με την περιοχή. Και οι δυο από την Ορεστιάδα, ενώ απουσιάζει η Αλεξανδρούπολη, μετά το κώλυμα που ανακάλυψαν στον Γρηγόρη Σιδηρόπουλο και η πρωτεύουσα του βόλει δεν έχει στείλει κανένα παράγοντα στο ΔΣ της ΕΟΠΕ, μετά το θάνατο του Μιχάλη Παρασκευόπουλου(για ένα διάστημα προβιβάστηκε ως επιλαχών ο μακαρίτης Στέργιος Δημούδης) . Η Κρήτη που δεν τροφοδοτεί με παίκτες-τριες τις Εθνικές Ανδρών-Γυναικών έχει 6 υποψήφιους για το ΔΣ, αφού δεν προσμετρείται η Μπούλα Τουρσούγκα, που αν και Αθηναία, μετακόμισε από τη Νάξο στην Κρήτη.

Οι Κυκλάδες αν και έχουν τρεις ομάδες(Φοίνικας, Πανναξιακός, ΑΟΘήρας) έχει μόλις έναν εκπρόσωπο τον Αντώνη Σολάρη, ενώ τη μερίδα του λέοντος έχει η Αθήνα με 34, ακολουθούν ο Πειραιάς με 16, η Θεσσαλονίκη με 14, η Πελοπόννησος με 11 και ακολουθούν, Στερέα Ελλάδα-Θεσσαλία 7, Μακεδονία 4, Ανατολική Μακεδονία-Θράκη 4, Ήπειρος 2, Ανατολικό Αιγαίο 2 , Κυκλάδες 1.

Όλοι οι παρακάτω διεκδικούν την ψήφο 387 σωματείων, κι αν ψηφίσουν όλα, οι υποψήφιοι θα χρειασθούν 194 ψήφους για να εκλεγούν.



 

ΕΣΠΑΑΑ(Αθήνα, Ανατολική Αττική): 34
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ: 3

1 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ)
2. ΚΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ)
3. ΠΑΣΠΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 9
4. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ)
5. ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΟΚΛΑΣ (ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ)
6. ΒΑΡΒΑΡΑ ΛΑΓΙΟΥ (ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
7. ΤΑΚΗΣ ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ (Π.Α.Ο)
8. ΣΟΦΙΑ ΠΙΚΗ (ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ)
9. ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΤΑΣ (ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ)
10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ (ΚΤΗΣΙΦΩΝ)
11. ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΑΣ (ΙΩΝΙΚΟΣ)
12. ΘΟΔΩΡΟΣ ΒΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΈΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ: 12
13. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ)
14. ΓΟΛΕΜΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)
15. ΔΩΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ)
16. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ)
17. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ)
18. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ)
19. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
20. ΧΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ)
21. ΤΖΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)
22. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ - εξελεγκτική)
23. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - εξελεγκτική)
24. ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟΠ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - εξελεγκτική)
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ: 10
25. ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ (Α.Ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
26. ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)
27. ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)
28. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ)
29. ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΗ)
30. ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΛΑΤΣΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ)
31. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΛΕΞΙΔΑ (ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
32. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ (Γ.Σ ΚΟΡΩΠΙΟΥ)
33. ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ (Α.Ο ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
34. ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ)


ΕΣΠΕΔΑ(Πειραιάς): 16
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ: 6

1. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ/ΕΣΠΕΔΑ)
2. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ/ ΕΣΠΕΔΑ)
3. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ/ΕΣΠΕΔΑ)
4. ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΕΛΑΣ Ο ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ/ΕΣΠΕΔΑ)
5. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ/ΕΣΠΕΔΑ)
6. ΧΑΛΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ/ΕΣΠΕΔΑ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 1
7. ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ (ΈΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ: 5
8. ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)
9. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)
10 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΕ ΡΕΝΤΗ)
11. ΞΟΦΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)
12. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)
ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ: 2

13. ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ (ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ)
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΑΟ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ)




ΕΠΕΣΘ(Θεσσαλονίκη): 14
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ: 4

1. ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΠΕΣΘ)
2. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ/ΕΠΕΣΘ)
3. ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΕΠΕΣΘ)
4. ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΕΟΕ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 8
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ (ΆΡΗΣ)
6. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ)
7. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΝΑΣ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ (ΠΑΟΚ)
9. ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ (ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
10. ΤΑΣΟΣ ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΑΟ)
11. ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΟΣ (ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - εξελεγκτική)
12 ΘΟΔΩΡΟΣ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ- εξελεγκτική)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ: 1
13. ΚΟΠΡΙΝΤΖΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΓΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ)
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ: 1
14. ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (Α.Σ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ)


ΕΣΠΕΘΡ - ΑΜ(Ανατολική Μακεδονία-Θράκη): 4
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ
: 1
1. ΔΡΑΧΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΕΣΠΕΘΡ & Α.Μ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 2
2. ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ)
3. ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ (ΈΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ - Εξελεγκτική)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ: 1
4. ΖΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΜΓΣ-ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)



ΕΣΠΕΜ(Μακεδονία): 4
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ: 1
1. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ/ ΕΣΠΕΜ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 1
2. ΤΑΣΟΣ ΠΕΤΚΟΣ (ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ: 2
3. ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
4. ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ (ΕΔΕΣΑΪΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ)

ΕΣΠΕΔΕ(Ήπειρος): 2
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ: 1
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΕΣΠΕΔΕ)
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ: 1
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΕΤΣΑΣ (ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80)



ΕΣΠΕΚΕΛ(Στερεά Ελλάδα-Θεσσαλία): 7
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ: 2
1. ΜΠΑΝΤΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ (ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)
2. ΚΡΙΜΠΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 2
3. ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΤΟΣ (ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ)
4. ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΙΠΑΣ (ΜΕΔΕΩΝ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ: 1
5. ΜΠΡΑΟΥΖΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΣ ΙΤΕΑΣ)
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ: 2
6. ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ (ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
7. ΒΑΪΟΣ ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΣ (Γ.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ)


ΕΣΠΕΠ(Πελοπόννησος): 11
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ: 2

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ/ΕΣΠΕΠ)
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ ΕΣΠΕΠ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 2
3. ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ)
4. ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ)
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ :6
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΤΡΑΣ (ΑΣΠ ΠΥΡΓΕΑΣ)
6. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ (Α.Ο ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80)
7. ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ (ΓΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ (Γ.Σ ΆΡΓΟΥΣ)
9. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ)
10. ΜΠΑΜΠΗΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ: 1
11. ΧΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ)

ΕΣΠΕΚ(Κρήτη): 7
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ
: 1
1. ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ/ ΕΣΠΕΚ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 1
2. ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΟΥ (ΑΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
3. ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ (ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ: 4
4. ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ (ΟΦΧ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ)
5. ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ (ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
6. ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ (ΝΕΟΣ ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
7.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥΡΣΟΥΓΚΑ (ΑΟΠΕ ΑΕΤΟΣ)



ΚΥΚΛΑΔΕΣ: 1
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ

1. ΣΟΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ (ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ/Τ.Ε.)

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΑΙΓΑΙΟ: 2
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ: 2
1. ΜΕΛΠΩ ΛΑΝΔΡΟΥ (ΕΡΜΗΣ ΣΑΜΟΥ)
ΧΙΟΣ
2. ΤΑΣΟΣ ΠΟΔΙΑΣ (ΝΗΡΕΑΣ ΧΙΟΥ)

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ