Volley League Ανδρών - 8η αγωνιστική
Παρασκευή 17 Δεκεμβρίου 2021
PAOK Sports Arena 19.15: ΠΑΟΚ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Βασιλειάδης, Παρατηρητής αγώνα: Αντωνούλης, Διαιτητής Challenge: Γεωργιάδης, Επόπτες: Σταυρίδης, Λούμσι, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Μ. Μερκούρη 16.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΟΦΗ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Ιωάννου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.
Μίλωνα 20.30: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Βουδούρης, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Γεωργιάδης Στ., Βαρατάσης, Γραμματεία: Μπίτσικα.
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
Ζηρίνειο 18.30: ΑΟΠ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαητητές: Ονόπας, Πρέντζας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τόλιος, Κατερλή, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
Super Cup - Τετάρτη 22 Δεκεμβρίου 2021
Ρόδος 19.15: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Γραμματεία: Παπασηφάκη.
Volley League Γυναικών - 14η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 15.30: ΑΕΚ - ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μεταξά, Παρατηρητής: Ρίγκος, Επόπτες: Κολλάρου, Μπάμπαλης, Γραμματεία: Κρανιά.
Αγ. Θωμά Μαρούσι 17.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Μαρκάτης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Παυλάκης, Κώτσιας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..
Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Νικάκης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Μαλλιάρα, Τσίτσικας, Γραμματεία: Παπασηφάκη.
ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης 19.00: ΑΟ Θήρας - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Κουτσούλας, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Δρόσος, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Γαρδέλη.
Μίκρα 19.30: ΑΣ Άρης - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.
«Π. Σαλπέας» 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ονόπας, Μάλφας, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Καλούδας, Γραμματεία: Νικολάου.
«Στ. Καλαϊτζής» 20.00: ΑΟΝ Αμαζόνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Χρηστίδης, Μαύρος, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Σταθοπούλου, Σταυρόπουλος, Γραμματεία: Κρητικού.
Pre League Ανδρών - Α' όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Ανδρέας Βαρίκας 18.00: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Βελώνης, Παπαχατζής, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.
Αιγίου 18.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΣ Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Λιναρδάτος, Γκόλφης, Γραμματεία: Ματζουράνης, Παρατηρητής: Πετούσης.
«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 18.00: ΑΕΚ - ΑΟ Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μενεσλής, Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
Pre League Ανδρών - Β' όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Ν. Σαμαράς 17.00: ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.
Τ9 Κατερίνης 17.00: ΣΦΚ Πιερικός - Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.
Μίκρας 17.00: ΑΣ Άρης - ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αβραμίδης, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Σιδηράς.
Pre League Ανδρών - Α' όμιλος - 10η αγωνιστική
Τετάρτη 22 Δεκεμβρίου 2021
Στ. Καλαϊτζής 18.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕΚ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Αντωνίου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Βαθέως 18.00: ΑΣ Κέρκης Σάμου - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές:Χρηστίδης, Καραδημητρίου, Γραμματεία: Βαρβάτε, Παρατηρητής: Χιώτης.
Παραλίας 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟ Αιγιαλέων
Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης, Γραμματεία: Τριγκιλίδα, Παρατηρητής: Τσουμελέας.
Pre League Ανδρών - Β' όμιλος - 10η αγωνιστική
Τετάρτη 22 Δεκεμβρίου 2021
2ο Γ.Λ. Κομοτηνής 18.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Κωστόπουλος, Παπαβασιλείου, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.
ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Βασιλειάδης, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας - ΣΦΚ Πιερικός
Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Δαλκιράνης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Pre League Γυναικών - Α' όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Κυμίνων 18.00: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Ιωαννίδου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.
Ζηρίνειο 18.00: ΖΑΟΝ - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Πρέντζας, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Καρατζογλίδου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Στ. Βενέτης 18.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΠ Κόρινθος
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.
Pre League Γυναικών - Β' όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
2ο Κορυδαλλού 18.00: ΑΓΣ Άρτεμις - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Ράντσιου, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Πολίτης
Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Χανδρινός, Γραμματεία: Λιακουνάκου, Παρατηρητής: Τομαράς.
Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Τσιούλα, Μούζουλας, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Κιάτου 19.30: Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Σπίνας, Κωνσταντινόπουλος.
Ολυμπιάδος 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Κτενάς, Πετούσης Ν..
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Σ. Μπεφόν 17.00: ΑΟ Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Σπίγγου.
Λ. Μελισσίων 18.00: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΕ Αρμενίων, Διαιτητές: Αρβανίτης, Κουρπανίδης.
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
Σελεπίτσαρι 20.00: ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας - ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Κατσούλης, Βαρατάσης.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Έδεσσας 18.00: ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Βένος, Σαρακινίδης.
ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μαυρίδης.
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
Χαλκιοπούλειο 14.00: ΑΠΣ Φθία Λαμίας - ΓΣ Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Μαυράκης, Καλαντζής.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
ΜΕΝΤ 20.00: Ένωση Τούμπας - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μαλακίδης, Μπέλλος Ι.
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
Σουφλίου 18.00: ΑΣΑ Έβρος Σουφλίου - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ., Διαιτητές: Τονονίδης, Δήμου.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Ζηρίνειο 14.45: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Παπαθανασίου.
Μίλωνα 17.45: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Χαμπιλού, Τομαράς.
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
ΕΑΠ 17.00: ΕΑΠ - ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Γκόλφης, Λιναρδάτος.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Ν. Παξιμαδάς 18.30: ΓΣ Πετρούπολης - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Τσίτσικας, Καντλή.
Αργυρούπολης 19.30: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Τόλιος, Καραγιαννάκης.
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
Μ. Μερκούρη 16.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κουνδουράκη.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κακάτσιου.
Ι. Λεμονίδης 18.00: ΑΣ Ελπίς - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Βασδέκης.
Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021
Δ. Κραχτίδης 15.00: ΑΣ Γαία Δράμας - ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Κυριακίδης, Κωστοπούλου.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021
1ο Γ. Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Χλωρός, Χουλιαρόπουλος.
Αγριάς 18.00: ΑΣ Αργώ Βόλου - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.
Ιωαννίνων 18.00: ΑΣ Γιάννενα - ΦΓΣ Πρέβεζας, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Αποστόλου.