Volley League Ανδρών - 6η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Βαρδινογιάνειο 16.45: Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κουνδουράκη, Σπαντιδάκη, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.
Αγ. Θωμά 18.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Ιωάννου, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
Δ.Α.Κ. Δ. Βικέλας 18.00: Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Αβραμίδης, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Πλιάχα, Βένος, Γραμματεία: Συρομάχου.
Ζηρινείο 19.00: Α.Ο.Π. Κηφισιάς - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κατερλή, Κατσιάρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.
Volley League Γυναικών - 12η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Δ.Α.Κ. Ευόσμου 13.00: Α.Π.Σ. Αίας - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: ΣΙδηράς, Επόπτες: Καπλάνης, Διονά, Γραμματεία: Λάμπρου.
Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Ονόπας, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Καλούδας, Τσίτσικας Ν., Γραμματεία: Καστάνη.
Μίκρας 18.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.
Α. Φώτσης 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Φραγκάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Σταυράτη, Σταθοπούλου Μ., Γραμματεία: Οικονόμου Δ..
Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Ο.Φ. Πορφυράς
Διαιτητές: Πρεντζάς, Βελώνης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Σαμοθράκης, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.
Γ. Γεννηματάς 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Νικάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργοπούλος, Επόπτες: Μουζακίτη, Ανδρέου, Γραμματεία: Πεσίνογλου.
Στ. Καλαϊτζής 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μενεσλής, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Τάλαρου.
Pre League Ανδρών - Α' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Ανδρέας Βαρίκας 17.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Πέρρος.
Βαθέως 19.00: Α.Σ. Κέρκης Σάμου - Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Καραδημητρίου, Γραμματεία: Ζαβού, Παρατηρητής: Περρής.
Αιγίου 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Μάμμου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.
Pre League Ανδρών - Β' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Δ.Α.Κ. Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Τσιούλα, Μαυρίδης, Γραμματεία: Πασπάλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Ισκάς, Κατσιούλης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Θεμελής.
Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Παπαχρήστου, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
Pre League Γυναικών - Α' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Δ.Α.Κ. Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες - Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας, Γραμματεία: Ιωαννίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Ανδρέας Βαρίκας 13.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.
Ζηρίνειο 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. - Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Προκοπίου, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Pre League Γυναικών - Β' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Βότση 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση - Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Γιωγιού, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Σιδηράς.
Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας - Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Χανδρινός, Σπίνας, Γραμματεία: Βλαχούδη, Παρατηρητής: Τσουμελέας.
2ο Κορυδαλλού 19.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις - Γ.Σ. Ηλιούπολης
Διαιτητές: Μαριδάκης, Μάλφας, Γραμματεία: Καλιγέρη, Παρατηρητής: Καπαντάης.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Νεάπολης Μυτ. 16.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Μιχαήλαρος.
Ολυμπιάδας 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας, Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Τ. Παπαγεωργίου 16.00: Α.Ο. Νέροι Βύρωνος - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Μεταξά, Τσίτσικας.
Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Ο. Φλοίσβος, Διαιτητές: Μαύρος, Τόλιος.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Σελεπίτσαρι 20.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας - Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Τσίτσικας, Μαλλιάρα.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Πανοράματος 18.30: Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Μαλακίδης, Μπέλλος.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Χαλκιοπούλειο 15.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας - Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Μαυράκης, Καλαντζής.
Δ.Α.Κ. Έδεσσας 17.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Χανός.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Σουφλίου 18.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Σ. Έλπις, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Πατσιάς.
ΜΕΝΤ 20.00: Ένωση Τούμπας - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Μούζουλας, Κυριακόπουλος.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Π. Νικολαΐδης 17.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Γεωργάκη, Παπαθανασίου, Επόπτες: Κώτσιας, Κολλάρου.
Μίλωνα 19.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς, Διαιτητές: Χαμπιλού, Τουμπανάκης, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Σταυρόπουλος.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
ΕΑΠ 18.00: Ε.Α.Π. - Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Γκόλφης, Πετούσης.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Γουδίου 16.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Σπίγγου.
Ν. Παξιμαδάς 16.00: Γ.Σ. Πετρούπολης - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαγιαννόπουλος.
Α' Αργυρούπολης 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κατσούλης, Ρηγόπουλος.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης.
Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Παπαδοπούλου Χρ.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Δ. Κραχτίδης 17.30: Α.Σ. Γαία Δράμας - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Τσαφαρίδης, Κυριακίδης.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Πρέβεζας 17.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων, Διαιτητές: Φλούδας, Γκοργκόλης.
1ο Γυμν. Λάρισας 18.00: Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.
Νέαπολης Λάρισας 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Σταυρούπολης 19.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης - Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Φλώρου.
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Βαρδινογιάνειο 16.45: Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κουνδουράκη, Σπαντιδάκη, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.
Αγ. Θωμά 18.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Ιωάννου, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
Δ.Α.Κ. Δ. Βικέλας 18.00: Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Αβραμίδης, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Πλιάχα, Βένος, Γραμματεία: Συρομάχου.
Ζηρινείο 19.00: Α.Ο.Π. Κηφισιάς - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κατερλή, Κατσιάρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.
Volley League Γυναικών - 12η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Δ.Α.Κ. Ευόσμου 13.00: Α.Π.Σ. Αίας - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: ΣΙδηράς, Επόπτες: Καπλάνης, Διονά, Γραμματεία: Λάμπρου.
Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Ονόπας, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Καλούδας, Τσίτσικας Ν., Γραμματεία: Καστάνη.
Μίκρας 18.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.
Α. Φώτσης 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Φραγκάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Σταυράτη, Σταθοπούλου Μ., Γραμματεία: Οικονόμου Δ..
Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Ο.Φ. Πορφυράς
Διαιτητές: Πρεντζάς, Βελώνης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Σαμοθράκης, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.
Γ. Γεννηματάς 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Νικάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργοπούλος, Επόπτες: Μουζακίτη, Ανδρέου, Γραμματεία: Πεσίνογλου.
Στ. Καλαϊτζής 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μενεσλής, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Τάλαρου.
Pre League Ανδρών - Α' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Ανδρέας Βαρίκας 17.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Πέρρος.
Βαθέως 19.00: Α.Σ. Κέρκης Σάμου - Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Καραδημητρίου, Γραμματεία: Ζαβού, Παρατηρητής: Περρής.
Αιγίου 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Μάμμου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.
Pre League Ανδρών - Β' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Δ.Α.Κ. Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Τσιούλα, Μαυρίδης, Γραμματεία: Πασπάλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Ισκάς, Κατσιούλης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Θεμελής.
Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Παπαχρήστου, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
Pre League Γυναικών - Α' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Δ.Α.Κ. Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες - Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας, Γραμματεία: Ιωαννίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Ανδρέας Βαρίκας 13.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.
Ζηρίνειο 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. - Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Προκοπίου, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Pre League Γυναικών - Β' όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Βότση 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση - Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Γιωγιού, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Σιδηράς.
Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας - Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Χανδρινός, Σπίνας, Γραμματεία: Βλαχούδη, Παρατηρητής: Τσουμελέας.
2ο Κορυδαλλού 19.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις - Γ.Σ. Ηλιούπολης
Διαιτητές: Μαριδάκης, Μάλφας, Γραμματεία: Καλιγέρη, Παρατηρητής: Καπαντάης.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Νεάπολης Μυτ. 16.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Μιχαήλαρος.
Ολυμπιάδας 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας, Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος.
Α2 Ανδρών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Τ. Παπαγεωργίου 16.00: Α.Ο. Νέροι Βύρωνος - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Μεταξά, Τσίτσικας.
Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Ο. Φλοίσβος, Διαιτητές: Μαύρος, Τόλιος.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Σελεπίτσαρι 20.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας - Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Τσίτσικας, Μαλλιάρα.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Πανοράματος 18.30: Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Μαλακίδης, Μπέλλος.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Χαλκιοπούλειο 15.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας - Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Μαυράκης, Καλαντζής.
Δ.Α.Κ. Έδεσσας 17.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Χανός.
Α2 Ανδρών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Σουφλίου 18.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Σ. Έλπις, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Πατσιάς.
ΜΕΝΤ 20.00: Ένωση Τούμπας - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Μούζουλας, Κυριακόπουλος.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Π. Νικολαΐδης 17.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Γεωργάκη, Παπαθανασίου, Επόπτες: Κώτσιας, Κολλάρου.
Μίλωνα 19.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς, Διαιτητές: Χαμπιλού, Τουμπανάκης, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Σταυρόπουλος.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
ΕΑΠ 18.00: Ε.Α.Π. - Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Γκόλφης, Πετούσης.
Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 5η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Γουδίου 16.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Σπίγγου.
Ν. Παξιμαδάς 16.00: Γ.Σ. Πετρούπολης - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαγιαννόπουλος.
Α' Αργυρούπολης 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κατσούλης, Ρηγόπουλος.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης.
Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Παπαδοπούλου Χρ.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Δ. Κραχτίδης 17.30: Α.Σ. Γαία Δράμας - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Τσαφαρίδης, Κυριακίδης.
Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 7η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021
Πρέβεζας 17.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων, Διαιτητές: Φλούδας, Γκοργκόλης.
1ο Γυμν. Λάρισας 18.00: Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.
Νέαπολης Λάρισας 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021
Σταυρούπολης 19.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης - Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Φλώρου.