1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
30-10-2020 17:19

Πρόγραμμα και διαιτητές (31/10-2/11)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 31/10-02/11/2020.

Volley League - 2η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020

Μελίνα Μερκούρη Ρέντη, 18.00 (V.L. - T.V.): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Χατζηβασιλείου, Κατερλή, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Κροίσος Πέρσης, 19.00 (V.L. - T.V.): Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Αλεβετσοβίτης, Γεωργιάδης Στ., Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η. ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δευτέρα 2 Νοεμβρίου 2020

Ζηρίνειο, 18.00 (ΕΡΤ Sports T.V.): Α.Ο.Π. Κηφισιάς - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Αρβανίτης, Τόλιος, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Volley League Γυναικών - Α' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Αγίου Θωμά 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Βουδούρης, Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σταυράτη, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Α.Σ. Άρης - Ηλυσιακός Α.Ο. ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Στ. Καλαϊτζής 18.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Μουλά Λ., Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Τσίτσικας Ν., Σπίγγου, Γραμματεία: Πέρρου.

Ρεπό ο Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil.

Volley League Γυναικών - Β' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Α.Π.Σ. Αίας - Α.Ο.Φ. Πορφύρας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45: Α.Ε.Κ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Μενεσλής, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Βαρατάσης, Βέντρας, Γραμματεία: Νικολάου.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Ρεπό ο Π.Α.Ο.Κ..

Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Α' Όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Βύρωνα 16.00: Ένωση Βύρωνα - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης, Διαιτητές: Χαμπιλού, Οικονομοπούλου.

Α.Κ. Γουδίου 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ε.Α. Πατρών, Διαιτητές: Διαμάντης, Τουμπανάκης.

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Απόλλωνα 18.00: Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Μαυροκέφαλος.

Α2 Γυναικών - Α' Ζώνη - Β' Όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Π. Νικολαΐδης 17.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Βλάχος, Τριανταφυλλόπουλος.

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ρεθύμνου 15.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Γιαννόπουλος, Βασιλόπουλος.

Ζηρίνειο 16.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Μαλλιάρα.

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Α' Όμιλος - 2η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη, ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Δ.Α.Κ. Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Χανός, Δαλκιράνης.

Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Ο. Καβάλας, ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Σ. Ηρακλής 2015, ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - Β' Όμιλος - 2η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Ε.Α. Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Α.Σ. Ασκληπιός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής, ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Αργώ Βόλου, ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Περισσότερα από την κατηγορία: « Σχολή διαιτησίας απο τον Σ.Υ.Δ.ΠΕ.Α.Α.Α.

Αφήστε το σχόλιό σας

Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει τα απαραίτητα πεδία (*). Σχόλια με κώδικα HTML, greeklish, κεφαλαία και υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ