Volley League Ανδρών - 1η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
Γυμναστήριο ΒΑΚ Ηρακλείου, 17.00: ΟΦΗ - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Βουδούρης, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κανδηλιεράκης, Κόκκας, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.
Γυμναστήριο Βραχατίου, 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΣ Ελπίς
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Γεράνιος, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σπίνας, Μαυρικίδου, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.
Γυμναστήριο Μ. Παρασκευόπουλος, 18.00: ΜΓΣ Εθνικός - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Σταματόπουλος, Βασιλάκης, Γραμματεία: Σκαρλατούδη.
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
Γυμναστήριο Δ. Βικέλας, 16.30: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Ονόπας, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Συρίγος, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά.
Δευτέρα 4 Νοεμβρίου
Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 19.00 (EΡΤ3): ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Θεμελής, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Δεληκωστίδης, Επόπτες: Δρανίτσας, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ.
Volleyleague Γυναικών - 3η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
Μίκρας 18.00: ΠΑΟΚ - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Γιωγιού Αλκ., Τσιούλα, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σπανός, Μαλακίδης, Γραμματεία: Γούβαλη.
Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιττηές: Πικραμένος, Μιχαήλογου, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Σπίγγου, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.
ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Κουτσούλας, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Μουστάκη, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.
Αγίου Θωμά 19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Αλεβετσοβίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Δένδη.
Γ. Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Μουλά Λ., Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κομιανού, Σταυράτη, Γραμματεία: Πέρρου.
Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Βέντρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καλιγέρη.
Pre League - 4η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
ΕΑΚ Βότση 16.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟΝ Αμαζόνες
Διαιτητές: Ισκάς, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Πασπαλά Αικ., Παρατηρητής: Κάλλης Εμμ.
Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Γραμματεία: Καραβάνα, Παρατηρητής: Παναγής.
Σχ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45: ΑΕΚ - ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μαριδάκης, Γραμματεία: Ταλάρου, Παρατηρητής: Πέρρος.
Κυμίνων 19.00: ΑΣ Μακεδόνες - ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μπουγιούκας Κ., Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Κορυδαλλού 19.00: ΑΓΣ Άρτεμις - ΑΣΠ Κόρινθος
Διαιτητές: Μαύρος, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Νικολάου, Παρατηρητής: Ρίγκος.
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
Αργυρούπολης 12.30: ΓΣ Πανιώνιος - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Μάλφας, Γεωργάκη, Γραμματεία: Μαλκοπούλου, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
Αιγίου 14.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Γκόλφης, Λιναρδάτος.
Παραλίας 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣ Κέρκης, Διαιτητές: Κτενάς, Καραγιαννόπουλος.
Στ. Καλαϊτζής 18.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μενεσλής, Διαμάντης.
Κροίσος Πέρσης 19.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Πρέντζας, Σταρίδας.
1ο Γυμνάσιο Ρέντη 19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Βελώνης, Παπαστάμος.
Ρεπό ο ΑΟ Νέοι Βύρωνος.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
Δ. Βικέλας Βέροιας 17.00: ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΣ Ερμογένης, Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης.
Καρδίτσας 17.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Κολτσίδας, Παρασκευάς.
Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χανός.
Ν. Σαμαράς 18.00: ΑΣ Άθλος - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης.
ΕΑΚ Νεάπολης 20.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Μαυρίδης, Λιοτόπουλος.
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
Μίκρας 17.30: ΑΣ Άρης - ΦΕΣ Αριστοτέλης, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Κουκουμάκας Ν.
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Γιαννόπουλος, Τραχαλάκη.
ΔΑΠΚ Ηρακλείου 16.00: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κληματσίδα.
Παραλίας 16.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.
ΑΚ Νότου 19.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Καπλανίδης, Νικάκης.
Βύρωνα 20.00: Ένωση Βύρωνα - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Τριανταφυλλόπουλος.
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
Ζηρίνειο 17.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Παγκοζίδης.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 3η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
1ο Γυμνάσιο Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Χλωρός, Μπατσίλα.
ΜΕΝΤ 17.45: ΜΕΝΤ - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Ανθυμίδης.
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κουκουμάκας Π.
ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00: ΑΣ Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Αποστόλου, Γκοργκόλης.
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων, Διαιτητές: Τονονίδης, Σταματόπουλος.
Ι. Λεμονίδης 18.30: ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Μπέλλος Εμμ., Κεχαγιά.