1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
18-10-2019 19:07

Πρόγραμμα και διαιτητές (19-20/10)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 19-20 Οκτωβρίου.

Volleyleague γυναικών - 1η αγωνιστική

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Μαρκόπουλου, 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Σπίγγου

Άγιου Θωμά, 18.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Ονόπας, Πρέντζας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Αλεβετσοβίτης, Αρβανίτης, Γραμματεία: Καλογιάννη.

Γ. Γεννηματάς, 19.00: ΑΣΠ Θέτις - ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Κουτσούλας, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Παπαθανασίου, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Λυκούδη.

ΔΑΚ Νάξου, 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ - Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Μενεσλής, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μουστάκη, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Π. Σαλπέας, 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μεταξά, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Θεοδωρίου.

ΔΑΚ Πυλαίας, 20.00: ΑΣ Άρης - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Τσιούλα, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Ψύχου, Κουτσοκώστας, Γραμματεία: Κουμπλή.

Pre League - 2η αγωνιστική

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Βότση, 18.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Δημητρίου, Παπαδόπουλος Αρ., Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Σχολ. Ν. Φιλαδέλφειας, 18.45: ΑΕΚ - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Πικραμένος, Βελώνης, Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.

Κυμίνων, 19.00: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ Αμαζόνες
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπέλλος Ι., Γραμματεία: Τσιλιγγού, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Κορίνθου, 19.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Κτενάς, Οικονόμου Β., Γραμματεία: Λιόντου, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Κορυδαλλού, 19.00: ΑΓΣ Άρτεμις - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Διαμάντης, Σταρίδας, Γραμματεία: Μπίτσικα, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Μελίνα Μερκούρη, 15.30: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Φραγκάκη, Μαριδάκης, Γραμματεία: Καλιγέρη, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Ο αγώνας ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω είναι ειδικής διαχείρισης και μόνο με λίστα θα μπορούν οι θεατές να μπουν στο γήπεδο για να παρακολουθήσουν τους αγώνες.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Γιαννόπουλος.
Παραλίας Καλαμάτας 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κουγιάς.
Στ.Καλαϊτζής Ν.Ερυθραία 18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Τσίτσικας, Κουρπανίδης.
1ο Γυμνάσιο Ρέντη, 19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΑΣ Κέρκης, Διαιτητές: Μάλφας, Προκοπίου.
Αιγίου 19.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Σπυρόπουλος.

Ρεπό ο ΓΣ Πανιώνιος.

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Καρδίτσας 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης.
Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Ερμογένης, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Σαρακινίδης.
Ν.Σαμαράς Ορεστιάδα 18.00: ΑΣ Άθλος - ΑΠΣ Φίλιππος, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης.
ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χανός.
ΕΑΚ Μίκρας 19.00: ΑΣ Άρης - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Βασιλειάδης, Κυριακόπουλος.
Νεάπολης 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Αβραμίδης, Δρανίτσας.

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Παραλίας Καλαμάτας 16.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.
Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κόκκας.
ΑΚ Νότου 18.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - Απόλλων Καλαμάτας, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Μαύρος.
Βύρωνα 20.00: Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Νικάκης, Παπαστάμος.

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Ζηρίνειο 16.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Μούζουλας, Κατερλή.
Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κληματσίδα.

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης - Ακαδημίες Πρωτ. Πεύκων, Διαιτητές: Κατσιούλης, Παπαγεωργίου Αχ.
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Κουκουμάκας Ν.
ΔΑΚ Κατσιμήδου 18.00: ΑΣ Ασκληπιός - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.
ΜΕΝΤ 19.30: ΜΕΝΤ  - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Μπέλλος Εμμ.-Τοσουνίδης

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Μ.Παρασκευόπουλος Αλεξανδρούπολη 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Καβάλα, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τονονίδης.
Ι.Λεμονίδης 18.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Ανθυμίδης.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ