ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 21ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VOLLEY LEAGUE 2018-19
Σάββατο 23 Μαρτίου 2019
Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Π.Α.Ο.Κ. (ΕΡΤ Sports)
Διαιτητές: Θεμελής, Βουδούρης, Κομισάριος: Γεωργόπουλος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κουρπανίδης, Τόλιος, Γραμματεία: Παπασηφάκη.
Λύκειο Κομοτηνής 17.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε.Κομοτηνής - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Αβραμίδης, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Βαγγέλογλου, Σταματόπουλος, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη.
Μετς, Αθήνα 19.30: Α.Ε.Κ. - Α.Ο.Π.Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κατερλή, Γεωργιάδης, Γραμματεία: Καλιγέρη.
Δευτέρα 25 Μαρτίου 2019
Πανελληνίου Γ.Σ. 16.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Mυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Bασιλειάδης, Επόπτες: Νικάκης, Αλεβετσοβίτης, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.
Μίκρας 17.30: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός (ΕΡΤ Sports)
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Κάλλης Εμ., Επόπτες: Ανθυμίδης, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ.
Volleyleague Γυναικών - 21η αγωνιστική
Παρασκευή 22 Μαρτίου
Μ. Μερκούρη 19.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Διαμαντής, Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Παπαθανασίου, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καλυμνιού.
Σάββατο 23 Μαρτίου
Γ. Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Κατσιάρας, Κομιανού, Γραμματεία:
Π. Σαλπέας 19.00: ΑΟΦ Πορφύρας - Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Μουλά Λ., Τσίτσικας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Πεσίνογλου.
ΔΑΚ Ευόσμου 19.00: ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Ηλυσιακός
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Παπαδόπουλος Αρ., Παρατηρητής: Βανδώρος, Επόπτες: Κεχαγιά, Παπαδοπούλου Χ., Γραμματεία: Καρακούλια.
Κορίνθου 19.00: ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Πικραμένος, Κτενάς, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Κούγιας, Σπίνας, Γραμματεία: Λιόντου.
Δευτέρα 25 Μαρτίου
ΔΑΚ Πυλαίας 17.00: ΑΣ Άρης - ΑΟ Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Τσιούλα, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Λούμσι, Κακάτσιου, Γραμματεία: Τσιλιγκού.
Pre League - 21η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Αμαργιανιτάκης, Καραπουλάκης, Γραμματεία: Σπιθάκη, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης.
Σχ. Ν. Φιλαδέλφειας 16.00: ΑΕΚ - ΓΣΚ Ηρακλής
Διαιτητές: Μαύρος, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Δενδή, Παρατηρητής: Παπαναστασάτου.
Μ. Τσικίνας 16.00: ΧΑΝΘ - ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπέλλος Ι., Γραμματεία: Πασπάλα, Παρατηρητής: Καραγιάννης.
Ζηρίνειο 16.00: ΖΑΟΝ - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μαριδάκης, Γραμματεία: Πανταζή, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.
Τετάρτη 27 Μαρτίου
Στ. Βενέτης 20.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Φραγκάκης, Βελώνης, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Γραμματεία: Τσάβου, Παρατηρητής: Παναγής.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
Θέσεις 1-4 - 4η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
15.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Οικονόμου Β.
15.30: ΓΣ Πανιώνιος - ΟΦΗ, Διαιτητές: Πρέντζας, Παπαχατζής.
Θέσεις 5-8 - 4η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
18.00: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΟ Αιγιαλέων, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Οικονόμου Μ.
Κυριακή 24 Μαρτίου
18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
Θέσεις 1-4 - 4η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
18.30: ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΣ Κέρκης, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Ράντσιου.
19.00: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Ονόπας, Κατσούλης Β.
Θέσεις 5-7 - 4η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
19.00: ΑΕ Αρμενίων - ΑΣ Κόροιβος, Διαιτητές: Χρηστίδης, Προκοπίου.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 23η αγωνιστική
Τετάρτη 20 Μαρτίου
18.00: Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Άρτας, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Βασιλειάδης.
Σάββατο 23 Μαρτίου
17.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΜΑΣ Νίκη, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Ανθυμίδης.
18.00: ΑΣ Άθλος - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης.
18.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Χάνος.
18.30: ΑΕΝ Πανοράματος - ΜΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Κυριακόπουλος.
19.00: ΑΜΣ Νέστωρ - ΑΟ Σερρών, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Δρανίτσας.
Ρεπό ο ΑΣ Ελπίς.
Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 21η αγωνιστική
Σάββατο 23 Μαρτίου
16.00: ΑΣ Νηρέας - Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Λιάκου, Οικονομοπούλου.
16.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Ποσειδών, Διαιτητές: Μαρκάτης, Αρβανίτης.
16.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου, Διαιτητές: Γεωργάκη, Καπλανίδης.
16.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Παπαδογιάννης, Καντλή.
16.00: Απόλλων Καλαμάτας - ΑΟΝ Αμαζόνες, Διαιτητές: Τσουμελέας, Χριστοδουλόπουλος.
16.00: ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Μουστάκη, Παπαστάμος.
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 23η αγωνιστική
Παρασκευή 22 Μαρτίου
19.00: ΑΣΚ Λαγκαδά - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων, Διαιτητές: Κεχαγιά, Μπέλλος Εμμ.
Σάββατο 23 Μαρτίου
18.00: ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Κατσιούλης, Σκορδαρά.
18.00: ΓΣΓ Νίκη - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Μαρκάτσας.
18.00: ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Δράμας, Διαιτητές: Αποστόλου, Γκοργκολής.
Κυριακή 24 Μαρτίου
18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μαλακίδης.
Τετάρτη 27 Μαρτίου
20.30: ΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μαυρίδης, Δρανίτσας.
Ρεπό η ΕΑ Λαρίσης.