Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική
Σάββατο 6 Οκτωβρίου
18.00: ΧΑΝΘ - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Δρανίτσας
18.00: Άθλος Ορεστιάδας - Μακεδονικός, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης
19.00: ΑΟ Σερρών - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Λιοτόπουλος
19.00: Νέστορας - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Δημητρίου, Κυριακόπουλος
20.00: Νίκη Αιγινίου - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Σαρακινίδης
Κυριακή 7 Οκτωβρίου
18.00: Αναγέννηση Άρτας - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Μπαλτζώης, Φλούδας
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική
Σάββατο 6 Δεκεμβρίου
18.00: Ασκληπιός Τρικάλων - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Χλωρός, Χουλιαρόπουλος
18.00: Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ένωση Ελασσόνας, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Μαρκάτσης
18.00: Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Δράμας, Διαιτητές: Μαυρίδης, Γιωγιού
19.30: ΑΟ Καβάλας - ΑΣΚ Λαγκαδάς, Διαιτητές: Δήμου, Παπαβασιλείου
Κυριακή 7 Οκτωβρίου
18.00: Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Τσιούλα, Μπουκουβάλα
18.00: ΕΑ Λαρίσης - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Κατσιούλης, Παπαγεωργίου
Σάββατο 6 Οκτωβρίου
18.00: ΧΑΝΘ - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Δρανίτσας
18.00: Άθλος Ορεστιάδας - Μακεδονικός, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης
19.00: ΑΟ Σερρών - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Λιοτόπουλος
19.00: Νέστορας - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Δημητρίου, Κυριακόπουλος
20.00: Νίκη Αιγινίου - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Σαρακινίδης
Κυριακή 7 Οκτωβρίου
18.00: Αναγέννηση Άρτας - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Μπαλτζώης, Φλούδας
Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 1η αγωνιστική
Σάββατο 6 Δεκεμβρίου
18.00: Ασκληπιός Τρικάλων - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Χλωρός, Χουλιαρόπουλος
18.00: Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ένωση Ελασσόνας, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Μαρκάτσης
18.00: Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Δράμας, Διαιτητές: Μαυρίδης, Γιωγιού
19.30: ΑΟ Καβάλας - ΑΣΚ Λαγκαδάς, Διαιτητές: Δήμου, Παπαβασιλείου
Κυριακή 7 Οκτωβρίου
18.00: Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Τσιούλα, Μπουκουβάλα
18.00: ΕΑ Λαρίσης - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Κατσιούλης, Παπαγεωργίου