Α΄ΟΜΙΛΟΣ (Θεσσαλονίκη – Γυμναστήριο PAOK Sports Arena)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
19.00: ΠΑΟΚ - ΑΟ Ορεστιάδας, Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Δρανίτσας, Πεχλίδης, Γραμματεία: Κουμπλή
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
20.30: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Ορεστιάδας, Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Κουκουμάκας, Μαυρίδης, Γραμματεία: Καρακούλια
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
17.00: ΠΑΟΚ - Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Θεμελής, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Βανδώρος, Επόπτες: Μπουκουβάλα, Κύρκος, Γραμματεία: Παναγιωτίδου
Β΄ΟΜΙΛΟΣ (Χαλκίδα – Γυμναστήριο Κανήθου)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
20.30: Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟΠ Κηφισιάς, Διαιτητές: Φραγκάκης, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Καπλανίδης, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Τριανταφύλλου
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
18.00: Ολυμπιακός - ΑΟΠ Κηφισιάς, Διαιτητές: Βουδούρης, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Ράντσιου, Γεωργάκη, Γραμματεία: Τριανταφύλλου
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
18.30: Ηρακλής Χαλκίδας - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Μουλά Λ., Ονόπας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Διαμάντης, Παπαχατζής, Γραμματεία: Τριανταφύλλου
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ (Βραχάτι – Γυμναστήριο Γ.Τριαντάφυλλος)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
19.00: Παμβοχαϊκός - Παναχαϊκή, Διαιτητές: Γεωργουλέας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κούγιας, Κτενάς, Γραμματεία: Κομιανού
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
19.00: Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός, Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Χανδρινός, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κωνσταντινόπουλος, Καραγιαννόπουλος, Γραμματεία: Κτενά
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
20.00: Παναθηναϊκός - Παναχαϊκή, Διαιτητές: Βουδούρης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κούγιας, Κτενάς, Γραμματεία: Κτενά
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ (Σύρος – Γυμναστήριο Δ.Βικέλας)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
20.30: ΑΠΣ Κύζικος - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μπαρμπούνης, Παπακοσμάς, Γραμματεία: Πιρπινιά
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
19.30: Φοίνικας Σύρου - ΑΠΣ Κύζικος, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
16.30: Φοίνικας Σύρου - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Λιδωρικιώτη, Δαλέκου, Γραμματεία: Κούτρα
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
19.00: ΠΑΟΚ - ΑΟ Ορεστιάδας, Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Δρανίτσας, Πεχλίδης, Γραμματεία: Κουμπλή
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
20.30: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Ορεστιάδας, Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Κουκουμάκας, Μαυρίδης, Γραμματεία: Καρακούλια
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
17.00: ΠΑΟΚ - Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Θεμελής, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Βανδώρος, Επόπτες: Μπουκουβάλα, Κύρκος, Γραμματεία: Παναγιωτίδου
Β΄ΟΜΙΛΟΣ (Χαλκίδα – Γυμναστήριο Κανήθου)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
20.30: Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟΠ Κηφισιάς, Διαιτητές: Φραγκάκης, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Καπλανίδης, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Τριανταφύλλου
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
18.00: Ολυμπιακός - ΑΟΠ Κηφισιάς, Διαιτητές: Βουδούρης, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Ράντσιου, Γεωργάκη, Γραμματεία: Τριανταφύλλου
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
18.30: Ηρακλής Χαλκίδας - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Μουλά Λ., Ονόπας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Διαμάντης, Παπαχατζής, Γραμματεία: Τριανταφύλλου
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ (Βραχάτι – Γυμναστήριο Γ.Τριαντάφυλλος)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
19.00: Παμβοχαϊκός - Παναχαϊκή, Διαιτητές: Γεωργουλέας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κούγιας, Κτενάς, Γραμματεία: Κομιανού
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
19.00: Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός, Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Χανδρινός, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κωνσταντινόπουλος, Καραγιαννόπουλος, Γραμματεία: Κτενά
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
20.00: Παναθηναϊκός - Παναχαϊκή, Διαιτητές: Βουδούρης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κούγιας, Κτενάς, Γραμματεία: Κτενά
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ (Σύρος – Γυμναστήριο Δ.Βικέλας)
Παρασκευή 14 Οκτωβρίου
20.30: ΑΠΣ Κύζικος - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μπαρμπούνης, Παπακοσμάς, Γραμματεία: Πιρπινιά
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
19.30: Φοίνικας Σύρου - ΑΠΣ Κύζικος, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
16.30: Φοίνικας Σύρου - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Λιδωρικιώτη, Δαλέκου, Γραμματεία: Κούτρα