1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 1734
07-02-2015 19:24

Πρόγραμμα και διαιτητές (04-11/02)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές  όλων των κατηγοριών, αλλά και του Κυπέλλου Ελλάδος από 4 ως 11 Φεβρουαρίου.

Kύπελλο Ανδρών – Φάση των «16»

(Οι αγώνες είναι νοκ άουτ)

Τετάρτη 11 Φεβρουρίου 2015

Γυμναστήριο Χανίων 16.00: ΣΦΠ Χανίων – Α.Ο.Κηφισιάς, Διαιτητές: Βλαχάκης, Καρπουζάς, Κοτοτσάκης.


Πρωτάθλημα Volleylague

Σάββατο 07/02/15

Ορεστιάδας, 19:00, ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΣ Λαμίας, Διαιτητές: Δεληκωστίδης - Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Κυριακή 08/02/15

Ζηρινείου, 17:00, ΑΟ Κηφισιάς - Φοίνικας Σύρου, Διαιτητές: Γεωργουλέας, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ρουσάκης.

Πανελληνίου, 20:00, Παναθηναϊκός - ΑΕΚ, Διαιτητές: Κυριοπούλου, Ονόπας, Παρατηρητής: Πέρρος

Αλεξανδρούπολης, 17:00,Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Δευτέρα 09/02/15

Paok Sports Arena, 20:00, ΠΑΟΚ - Άρης, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Στεργιόπουλος, Παρατηρητής: Λαδάς.

ΜΕΝΤ, 17:00, Ένωση Τούμπας - Παμβοχαϊκός, Διαιτητές: Βασιλειάδης, Γεωργιάδης, Κάλλης.


Πρωτάθλημα Α1 Γυναικών

Σάββατο 07/02/15

Πανελληνίου, 20:00, Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης.

Μαρκόπουλου, 19:00, ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηλιούπολης, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαρκάτσας, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Κατσάνειο, 19:00, ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Θήρας, Διαιτητές: Ισκάς, Τσιούλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Χαλάστρας, 21:30, ΑΣ Μακεδόνες - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Διαιτητές: Δημητρίου, Κυριακόπουλος, Παρατηρητής: Καραγιάννης

Νάξου, 18:30, ΑΟΝ Πανναξιακός - ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Μουλά Λ., Μουλά Ε., Παρατηρητής: Βασιλειάδης.


Α2 Ανδρών - 1ος όμιλος
16η αγωνιστική


Σάββατο 07/02/15

2ο κλ. Χαϊδαρίου, 18:00, Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Καπάνταης, Βελώνης.

Πανελληνίου, 13:00, Πανελλήνιος - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Μάλφας, Τσάκας.

Νέας Περάμου, 19:00, Κύζικος - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Παπαστάμος, Μεταξά.

Δραπετσώνας, 17:30, ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Μόσχος, Τσίτσικας.


Κυριακή 08/02/15

Ρεθύμνου, 14:30, ΟΠ Ρεθύμνου - Εθνικός ΟΦΠΦ, Διαιτητές: Βλαχάκης, Καραπουλάκης.


Α2 Ανδρών - 2ος όμιλος
16η αγωνιστική

Σάββατο 07/02/15

Ολυμπιάδας, 19:00, ΑΕΠ Ολυμπίας - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Λεβέντης

Μετς Α', 20:00, ΑΠΣ Πήγασος - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Μαρκάτης, Τσιμπινός.

Στ. Καλαϊντζής, 18:00, ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣΠ Ερμής, Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μενεσλής.

Κυριακή 08/02/15

Αλεξανδρούπολης, 18:00, ΑΠΣ ΦΘΙΑ -ΑΟ Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σακελλάρης.

Αμαλιάδος, 18:00, ΑΣ Κόροιβος - Παναχαϊκή, Διαιτητές: Καψάσκης, Γκόλφης.


Α2 Ανδρών - 3ος όμιλος
16η αγωνιστική


Σάββατο 07/02/15

Ευόσμου, 20:00, Αίας - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μπουγιούκας, Μπόμπορας

ΔΑΚ Αιγινίου, 18:00, ΜΑΣ Νίκη - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Σιμίδης, Λιοτόπουλος.

Ι. Λεμονίδης, 19:00, ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Κάλλης, Παπακοσμάς.

Β' ΔΑΚ Κατερίνης, 20:00, ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Τσαμουρτζής.

Κυριακή 08/02/15

Χαλκιοπούλειο, 19:00, ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Παπαχρήστου.

Νάουσας, 18:00, ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Αβραμίδης, Πορτοκαλίδης.

 

Α2 Γυναικών - 1ος όμιλος
16η αγωνιστική


Σάββατο 07/02/15

Ζηρινείου, 16:00, Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Διαμαντής.

Αγ. Δημητρίου, 19:30, ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Πρέντζας, Οικονόμου.

Αλίμου, 19:00, ΑΟ Τραχώνων - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Χρηστίδης, Χαμπιλού.

Κυριακή 08/02/15

Ιλισίων, 19:00, ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Βλάχος Γ.

Ν. Σμύρνης, 19:00, Πανιώνιος -ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Ζώης,Πάτση.

Τετάρτη 11/02/15 - 15η αγωνιστική

Μοιρών, 16.00, ΓΑΣ Μεσσαράς - Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Διαιτητές: Βογιατζής, Καραπουλάκης


Α2 Γυναικών - 2ος όμιλος
16η αγωνιστική

Σάββατο 07/02/15

ΔΑΚ Πρέβεζας, 17:00, Φιλαθλητικός Πρέβεζας - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Γλωσσίδης, Γκόλφης.

Νεάπολης Λάρισας, 17:00, ΕΑ Λαρίσης -ΑΟΦ Πορφύρας, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Αντωνούλης.

Ν. Ιωνίας, 18:00, Ίωνες - Ακρίτας, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος.

Παραλίας, 17:00, ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟ Θρίαμβος, Διαιτητές: Σαραβελάκης, Τσουμελέας.

Απόλλωνα, 18:00, ΑΣΠ Απόλλων - Φιλ. Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Γεμενής, Κωνσταντινόπουλος.

Ελασσώνας, 18:00, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Χαλανδρίου, Διαιτητές: Χαρδαλίδης, Μπατσιλά.

Κυριακή 08/02/15

Παραλίας,15:30, ΓΣ Μεσσηνιακός, ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Χονδρινός, Σαραβελάκης.


Α2 Γυναικών - 3ος όμιλος
16η αγωνιστική


Σάββατο 07/02/15

Δ. Κραχτίδης, 18:00, ΣΦΒ Ερμής - ΑΣ Άρης, Διαιτητές: Δήμου, Κυριακίδης.

Ιωαννίνων, 18:00, ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣΚ Λαγκαδάς, Διαιτητές: Μπακλέσης, Γεράνιος.

ΕΑΚ Σταυρούπολης, 18:00, ΕΟ Σταυρούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Διαιτητές: Γεωργιάδου, Κουκουμάκας.

Κυριακή 08/02/15

Β' ΔΑΚ Κατερίνης, 16:00, ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Τσαμουρτζής, Βένος.

ΔΑΚ Πολίχνης, 18:00, Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Αίας, Διαιτητές: Πεχλίδης, Κεχαγιά.

Ασβεστοχωρίου, 17:30, ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση, Διαιτητές: Δαλκιράνης,Μπουκουβάλα


Κύπελλο Γυναικών - Β' Φάση 3η

Κυριακή 08/02/15

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 18:00, ΑΣ Γιάννενα - ΑΣΚ Λαγκαδάς, Διαιτητές: Γεράνιος, Μπακλέσης.

1ο Αργυρούπολης, 16:30, ΑΟΝ Αργυρούπολη - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Διαμαντής, Γεωργάκη.


Κύπελλο Γυναικών - Γ' φάση 
1η αγωνιστική


Τρίτη 10/02/15

Ν. Παξιμαδάς, 21:15, ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου, Διαιτητές: Μεταξά, Οικονομοπούλου.

Τετάρτη 11/02/15

ΕΑΚ Σταυρούπολης, 19:30, ΕΟ Σταυρούπολης - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μπουκουβάλα.

Πανελληνίου, 21:00, Παναθηναϊκός - ΑΕΚ, Διαιτητές: Τσίτσικας, Μαρκάτης.

Κύπελλο Ανδρών - Γ' φάση
1η αγωνιστική

Τετάρτη 11/02/15

Κατσάνειο 18.30, ΓΣ Ηρακλής - Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μπουγιούκας, Παρατηρητής: Στεργιόπουλος

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ