Κύπελλο Γυναικών
Β' Φάση - 2η αγωνιστική
Παρασκευή 9 Ιανουαρίου
Αργυρούπολης, 16:30, ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΡΣΦΠ Τελχινίς, Διαιτητές: Διαμαντής -Μαριδάκης
Σάββατο 10 Ιανουαρίου
Π. Νικολαΐδης, 19:45, ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Βλάχος Γ., Πολίτης
Κυριακής 11 Ιανουαρίου
Ν. Παξιμαδάς, 21:30, ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣ Παγγεραγωτικός, Διαιτητές: Χαμπιλού - Τουμπανάκης
Τετάρτη 14 Ιανουαρίου
Ιωνικού, 21:30, ΓΣ Αγ. Αναργύρων - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Ράντσιου - Γεωργάκη
Λαγκαδάς, 20:00, ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Στεργιόπουλος Αλ. - Λιοτόπουλος
Λίντο, 15:30, ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Βογιατζής - Καραπουλάκης
Κύπελλο Ανδρών
Β' φάση - 3η αγωνιστική
Κυριακή 11 Ιανουαρίου
Ν. Περάμου 13.00, ΑΠΣ Κύζικος - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Κατσούλης
Δευτέρα 12 Ιανουαρίου
Νεάπολης 20.30, ΑΣ Μακεδονικός - ΜΑΣ Νίκη, Διαιτητές: Μπόμπορας, Μπέλλος
Τετάρτη 14 Ιανουαρίου
Μίλωνα 20.45, ΑΚ Ζωγράφου - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Ρίγκος, Καπάνταης
ΔΑΚ Καλαμαριάς 21.30, ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Κύρκος
Β' Φάση - 2η αγωνιστική
Παρασκευή 9 Ιανουαρίου
Αργυρούπολης, 16:30, ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΡΣΦΠ Τελχινίς, Διαιτητές: Διαμαντής -Μαριδάκης
Σάββατο 10 Ιανουαρίου
Π. Νικολαΐδης, 19:45, ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Βλάχος Γ., Πολίτης
Κυριακής 11 Ιανουαρίου
Ν. Παξιμαδάς, 21:30, ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣ Παγγεραγωτικός, Διαιτητές: Χαμπιλού - Τουμπανάκης
Τετάρτη 14 Ιανουαρίου
Ιωνικού, 21:30, ΓΣ Αγ. Αναργύρων - ΑΣ Ιωνικός, Διαιτητές: Ράντσιου - Γεωργάκη
Λαγκαδάς, 20:00, ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Στεργιόπουλος Αλ. - Λιοτόπουλος
Λίντο, 15:30, ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Βογιατζής - Καραπουλάκης
Κύπελλο Ανδρών
Β' φάση - 3η αγωνιστική
Κυριακή 11 Ιανουαρίου
Ν. Περάμου 13.00, ΑΠΣ Κύζικος - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Κατσούλης
Δευτέρα 12 Ιανουαρίου
Νεάπολης 20.30, ΑΣ Μακεδονικός - ΜΑΣ Νίκη, Διαιτητές: Μπόμπορας, Μπέλλος
Τετάρτη 14 Ιανουαρίου
Μίλωνα 20.45, ΑΚ Ζωγράφου - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Ρίγκος, Καπάνταης
ΔΑΚ Καλαμαριάς 21.30, ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Κύρκος