1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 1734
10-01-2015 14:01

Πρόγραμμα και διαιτητές (10-12/1)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων.
Volleyleague 2014-2015
12η αγωνιστική
Σάββατο 10 Ιανουαρίου

19.00 «Γ. Τριαντάφυλλο» Βόχα, Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός
Διαιτητές: Γεωργουλέας, Χανδρινός, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Γεράνιος, Κτενάς, Γραμματεία: Κτενά

19.00 «Χαλκιοπούλειο» Λαμία, ΓΣ Λαμίας - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Θεμελής, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Σακελλάρης, Κατσιούλης, Γραμματεία: Σάλτα

19.30 Πανελληνίου Κυψέλη, Παναθηναϊκός - ΜΕΝΤ
Διαιτητές: Βουδούρης, Φαγκάκης, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Οικονόμου, Ράντσιου, Γραμματεία: Μαυρικίδου

20.00 «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα, ΑΕΚ - Άρης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Ε., Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Λιδωρικιώτης, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Καραγεωργίου

Κυριακή 11 Ιανουαρίου

18.00 Ζηρίνειο Κηφισιάς, ΑΟ Κηφισιάς - Ορεστιάδα
Διαιτητές: Ονόπας, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Χρηστίδης Αλ., Αντωνόπουλος, Γραμματεία: Παπασηφάκη

Δευτέρα 12 Ιανουαρίου

19.00 «Δ. Βικέλας» Σύρος, Φοίνικας Σύρου - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Βρούτσης, Μπαρμπούνης, Γραμματεία: Πιρπίνια



Α2 Ανδρών
12η αγωνιστική - 1ος όμιλος
Σάββατο 10 Ιανουαρίου

Πανελληνίου 16.30, ΓΣ Πανελλήνιος - ΣΦΠ Χανίων, Διαιτητές: Μάλφας, Οικονόμου Β.

Δραπετσώνας 17.00, ΔΑΣ Δραπετσώνας - Ελληνικά Ναυπηγεία, Διαιτητές: Μαρκάτσας, Σταρίδας

Νέας Περάμου 19.00, ΑΠΣ Κύζικος - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Χρηστίδης Χ., Μενεσλής

Αργυρούπολης 20.00, ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Αβραμίδης, Μαρκάτης

Κυριακή 11 Ιανουαρίου

Ρεθύμνου 16.00, ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Οδυσσέας, Διαιτητές: Βλαχάκης, Καραμπουλάκης

Τετάρτη 14 Ιανουαρίου

Αργυρούπολης 19.00, ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Πρέντζας, Καπάνταης



Α2 Ανδρών
2ος όμιλος - 12η αγωνιστική
Σάββατο 10 Ιανουαρίου

Α' Μετς 18.00, ΑΠΣ Πήγασος - ΑΠΣ Φθία, Διαιτητές: Παπαστάμος, Προκοπίου

Παναχαϊκής 18.00, Παναχαϊκή - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Διαιτητές: Πετούσης, Σπυρόπουλος

ΔΑΚ Μεσολογγίου 18.00, ΓΕ Μεσολογγίου - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μπακλέσης, Λεβέντης

Κυριακή 11 Ιανουαρίου

Κουκούλι 17.00, ΑΣΠ Ερμής - Παλλήνη, Διαιτητές: Πετούσης, Μπακλέσης

Αμαλιάδος 18.00, ΑΣ Κόροιβος - Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Γκόλφης, Σπυρόπουλος

Τετάρτη 14 Ιανουαρίου

Στέλιος Καλαϊντζής 19.00, Πανερυθραϊκός - ΑΠΣ Φθία, Διαιτητές: Χλωρός, Τσίτσικας



Α2 Ανδρών
3ος όμιλος - 12η αγωνιστική
Σάββατο 10 Ιανουαρίου

Καρδίτσας 18.00, ΣΠΑ Καρδίτσας - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Παρασκευάς, Παπαγεωργίου Αχ.

Ι. Λεμονίδης 19.00, ΑΣ Ελπίδας - ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Δημητρίου, Παπακοσμάς

Β' ΔΑΚ Κατερίνης 20.00, ΣΦΚ Πιερικός - ΑΠΣ Αίας, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Τσαμουρτζής

Κυριακή 11 Ιανουαρίου

Νάουσας 18.00, ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μπουγιούκας

Α1 Γυναικών - εξ αναβολής

Τρίτη 13/01/2015

Μ. Μερκούρη, 20:00, Ολυμπιακός - ΑΕΚ, Διαιτητές: Νικολόπουλος - Μόσχος, Παρατηρητής: Πολίτης


Α2 Γυναικών
1ος όμιλος- 12η αγωνιστική
Σάββατο 10 Ιανουαρίου

Μίλωνα, 18:00, ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΣ Παγγεραγωτικός, Διαιτητές: Βελώνης - Δαλέκου

Αλίμου, 19:00, ΑΟ Τραχώνων - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Μεταξά, Παγκοζίδης

Κυριακή 11 Ιανουαρίου

Ν. Σμύρνης, 16:00, ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Παγγεραγωτικός, Διαιτητές: Τσάκας - Οικονομοπούλου

Ιωνικού, 16:00, ΑΣ Ιωνικός - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Χλωρός - Μόσιαλος

Τετάρτη 14 Ιανουαρίου

Ν. Σμύρνης, 21:30, ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Ηλυσιακός, Διαιτητές: Νιχαήλογλου - Παπαδογιάννης

Α2 Γυναικών
2ος όμιλος -12η αγωνιστική
Σάββατο 10/01/15

Ν. Ιωνίας, 18:00, ΑΣΠ Ίωνες - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Ζώης - Πάτση

Παραλίας, 17:00, ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΣ Χαλανδρίου, Διαιτητές: Σαραβελάκης - Γιαννακάκος

Απόλλωνα, 18:00, ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟΦ Πορφύρας, Διαιτητές: Γλωσσίδης - Γκολφινόπουλος

2ο κλ. Χαϊδαρίου, 18:00, ΑΟ Θρίαμβος - ΑΟ Ακρίτας, Διαιτητές: Τοψιδέλης - Τριανταφυλλόπουλος

Ελασσώνας, 18:00, ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, - ΦΓΣ Πρέβεζας, Διαιτητές: Αντωνούλης - Χουλιαρόπουλος

Τετάρτη 14 Ιανουαρίου

Απόλλωνα, 18:00, Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟΦ Πορφύρας, Διαιτητές: Παπαδογούλας - Κατσιούλης


Α2 Γυναικών
3ος όμιλος - 12η αγωνιστική
Σάββατο 10 Ιανουαρίου

ΕΑΚ Σταυρούπολης, 18:00, ΕΟ Σταυρούπολης - ΣΦΒ Ερμής, Διαιτητές: Κουκουμάκας - Γιωγιού

Κυριακή 11 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Πολίχνης, 18:00, Πήγασος Πολίχνης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Διαιτητές: Δαλκιράνης - Στεργιόπουλος Χρ.

Λαγκαδά, 19:00, ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΠΣ Αίας, Διαιτητές: Κότελης - Μπουκουβάλα

Τετάρτη 14 Ιανουαρίου

Ιωαννίνων, 18:00, ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΣΦΒ Ερμής, Διαιτητές: Γεράνιος - Γκόλφης


Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ