1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
21-12-2014 15:03

Πρόγραμμα και διαιτητές (20-22/12)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για το τριήμερο 20-22 Δεκεμβρίου.

Volleyleague - 9η αγωνιστική

Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
«Νίκος Σαμαράς» Ορεστιάδα, 17.00 (Novasports-3): Ορεστιάδα - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Σταματόπουλος, Μαργαριτίδης, Γραμματεία: Καλπακίδης

«Δ. Βικέλας» Σύρος, 19.00 Φοίνικας Σύρου - Άρης
Διαιτητές: Βουδούρης, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Βρούτσης, Τσινός, Γραμματεία: Καλπακίδης

«Χαλκιοπούλειο» Λαμία, 19.00: ΓΣ Λαμίας - Παμβοχαϊκός
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Θεμελής, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Σακελλάρης, Κατσιούλης, Γραμματεία: Σάλτα

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
ΜΕΝΤ Τούμπα, 18.00 ΜΕΝΤ - ΑΕΚ
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Στεργιόπουλος, Παρατηρητής: Λαδάς, Επόπτες: Δρανίτσας, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Καρακούλια

Ζηρίνειο Κηφισιά, 18.00 ΑΟ Κηφισιάς - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ε., Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Καλομοίρης, Διαμαντής, Γραμματεία: Παπασηφάκη

Δευτέρα 22 Δεκεμβρίου
Πανελληνίου, 17.00 (Novasports-3): Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Μαριδάκης, Χρηστίδης Αλ., Γραμματεία: Εμμανοηλίδη


Α1 Γυναικών - 11η αγωνιστική
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Χαλάστρας, 13.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Βασιλειάδης, Μπουγιούκας, Παρατηρητής: Καραγιάννης

Σαντορίνη, 16.00 ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Καψάσκης, Παρατηρητής: Τριανταφύλλου

Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκοπούλου, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Τσιούλα, Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης

Ανατόλια, 18.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηλιούπολης, Διαιτητές: Δανιηλίδου, Κυριακόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργιάδης

Ιωνικού, 20.00 ΑΕΚ - Πανναξιακός, Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μεταξά, Παρατηρητής: Ράπτης


Α2 Ανδρών
1ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Δραπετσώνας, 17.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανελλήνιος, Διαιτητές: Φραγκάκης, Χρηστίδης Χ.

Χανίων, 17.00 ΣΦΠ Χανίων - ΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Καρπουζάς, Βλαχάκης

2ο κλ. Χαϊδαρίου, 18.00 Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΠΣ Κύζικος, Διαιτητές: Καπάνταης, Κατσούλης

Κοκκινιάς Μαρούσι, 19.45 ΑΟ Οδυσσέας - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Αγγελίδης, Κολτσίδας

Απόλλωνος, 20.00 ΓΣ Απόλλων - Εθνικός ΟΦΠΦ, Διαιτητές: Κουτσούλας, Βελώνης

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
Μίλωνα, 17.00 ΑΟΝΣ Μίλων - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Μουλά Λ., Τσίτσικας



Α2 Ανδρών
2ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Κάντζας, 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - Παλλήνη, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Χαρδαλίδης

Ολυμπιάδας, 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Μπεκλέσης, Πετούσης

Παραλίας, 18.00 Καλαμάτα 80 - ΑΣΠ Ερμής, Διαιτητές: Σαραβελάκης, Χανδρινός

ΔΑΚ Μεσολογγίου, 18.00 ΓΕ Μεσολογγίου - ΑΠΣ Πήγασος, Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Γκόλφης

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
Χαλκιοπούλειο, 18.00 ΑΠΣ Φθία - ΑΣ Κόροιβος, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σακελλάρης



Α2 Ανδρών
3ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Νεάπολης, 17.30 ΑΣ Μακεδονικός - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Ισκάς, Μπέλλος

Κομοτηνής, 18.00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Μιστιλιάδης

Μίκρας, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Κάλλης, Παπαδόπουλος Αρ.

Β'ΔΑΚ Κατερίνης, 18.00 ΣΦΚ Πιερικός - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Τσαμουρτζής

ΔΑΚ Αιγινίου, 19.00 ΜΑΣ Νίκη - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Διαιτητές: Μπόμπορας, Λιοτόπουλος

ΔΑΚ Ευόσμου, 20.00 ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δημητρίου



Α2 Γυναικών
1ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Νεάπολης Μυτιλ., 16.00 Παγγεραγωτικός - Ιωνικός, Διαιτητές: Ράντσιου, Πάτση

Γ. Γεννηματάς, 19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Τοψιδέλης, Γιατράκος

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
Ζηρινείου, 13.00 ΖΑΟΝ - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Πρέντζας, Οικονόμου Μ.

Μοιρών, 16.00 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Παλλήνη, Διαιτητές: Βογιατζής, Καραπουλάκης

Ιλλισίων, 20.00 Ηλυσιακός - ΑΟ Τραχώνων, Διαιτητές: Χλωρός, Τσάκας



Α2 Γυναικών
2ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Νεάπολης Λάρισας, 17.00 ΕΑΛ - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Τόκα, Χουλιαρόπουλος

Παπάγου, 17.30 ΓΣ Χαλανδρίου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Προκοπίου, Ζώης

Ελασσόνας, 18.00 ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Γρουσόπουλος, Αντωνούλης

Π. Σαλπέας, 19.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Θρίαμβος, Διαιτητές: Μόσχος, Χατζηδούκας

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Πρέβεζας, 15.00 ΦΓΣ Πρέβεζας - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Γκολφινόπουλος, Γεράνιος

Ν. Παξιμαδάς, 18.30 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ακρίτας, Διαιτητές: Μάλφας, Λιδωρικιώτη



Α2 Γυναικών
3ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Δ. Κραχτίδης, 18.00 ΣΦΒ Ερμής - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Κυριακίδης, Δήμου

ΕΑΚ Σταυρούπολης, 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - Ηρακλής Ιωαννίνων, Διαιτητές: Κουκουμάκας, Κότελης

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
Β' ΔΑΚ Κατερίνης, 16.00 ΣΦΚ Πιερικός - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Διαιτητές: Τσαμουρτζής, Βένος

Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Μαυρίδης, Στεργιόπουλος Χρ.

Α. Πεταλίδης, 18.30 ΑΣ Άρης - ΑΣΚ Λαγκαδάς, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Γιωγιού

Ι. Λεμονίδης, 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Κύρκος

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ