1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
14-12-2014 14:44

Πρόγραμμα και διαιτητές (13-14/12)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές του διημέρου 13-14/12.

Volleyleague - 8η αγωνιστική
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
«Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη, 17.00 Ολυμπιακός - ΑΟ Κηφισιάς
Διαιτητές: Βουδούρης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Αντωνόπουλος, Γραμματεία: Λιάκου

«Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα, 17.00 ΑΕΚ - ΓΣ Λαμίας
Διαιτητές: Ονόμας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Χαμπιλού, Μαριδάκης, Γραμματεία: Μαυρικίδου

Μίκρας, 19.00 Άρης - Παναθηναϊκός
Διαιτητές: Θεμελής, Δεληκωστίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Μαυρίδης, Πεχλίδης, Γραμματεία: Κουμπλή

«Γ. Τριαντάφυλλος» Βόχα, 19.00 Παμβοχαϊκός - Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Κτενάς, Γλωσσίδης, Γραμματεία: Κτενά

«Μιχάλης Παρασκευόπουλος» Αλεξανδρούπολη, 20.00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ορεστιάδα
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Λαδάς, Επόπτες: Κούτκας, Στάικος, Γραμματεία: Παπαχρήστου

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου
«PAOK Sports Arena», Θεσσαλονίκη, 20.00 ΠΑΟΚ - Ένωση Τούμπας
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Γιώγιου, Κουκουμάκας, Γραμματεία: Βάμβα



Α1 Γυναικών - 8η αγωνιστική (εξ αναβολής)

Παρασκευή 12 Δεκεμβρίου
Νάξου, 18:30 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Τσίτσικας, Προκοπίου, Παρατηρητής: Πολίτης

 

Α1 Γυναικών - 10η αγωνιστική

Σάββατο 13 Δεκεμβρίου

Πανελληνίου, 15.00 Παναθηναϊκός - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Παπαστάμος, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Ανδρονικίδης

Μαρκόπουλου, 18.00 ΑΟ Μαρκόπουλου - ΑΣ Μακεδόνες, Διαιτητές: Μεταξά, Τοψιδέλης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου
Ρεθύμνου, 14.30 ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Διαιτητές: Βλαχάκης, Κανακάκης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης

Α' Ηλιούπολης, 19.00 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Θήρας, Διαιτητές: Μάλφας, Τσίτσικας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης

*Ο αγώνας Ολυμπιακός - ΑΕΚ θα γίνει πιθανότατα στις 13 Ιανουαρίου 2015.



Α2 Ανδρών
1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
Π. Σαλπέας, 17.00 Εθνικός ΟΦΠΦ - ΣΦΠ Χανίων, Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μόσχος

Αργυρούπολης, 19.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Κυριοπούλου, Καπάνταης

Νέας Περάμου, 19.00 ΑΠΣ Κύζικος - ΓΣ Πανελλήνιος, Διαιτητές: Κολτσίδας, Βελώνης

Μίλωνα, 19.30 ΑΟΝΣ Μίλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Πρέντζας

Κύριακη 14 Δεκεμβρίου
Ροδίων Παιδεία, 13.00 Ροδίων - Άθλησις - ΑΟ Οδυσσέας, Διαιτητές: Μαρκάτσας, Μενεσλής

Ρεθύμνου, 16.30 ΟΠ Ρεθύμνου - Ελληνικά Ναυπηγεία, Διαιτητές: Κανακάκης, Βλαχάκης


Α2 Ανδρών
2ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
Κάντζας, 17.00 Παλλήνη - Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Σταρίδας, Χλωρός

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 18.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΕ Μεσολογγίου, Διαιτητές: Τσαμουρτζής, Πορτοκαλίδης

Παναχαϊκής, 19.00 Παναχαϊκή - ΑΠΣ Φθία, Διαιτητές: Λεβέντης, Σπυρόπουλος

Στ. Καλαϊντζής, 19.45 Πανερυθραϊκός - ΑΠΣ Πήγασος, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Τσάκας

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου
Αμαλιάδος, 18.00 ΑΣ Κόροιβος - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Γκόλφης, Πετούσης


Α2 Ανδρών
3ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
Ι. Λεμονίδης, 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Μπελλος, Κυριακόπουλος

Μ. Τσικίνας, 18.00 ΧΑΝΘ - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Τσιούλα, Ισκάς

ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00 Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Μπόμπορας, Σταυριανίδης

Καρδίτσας, 19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΜΑΣ Νίκη, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Παπαδογούλας

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΑΠΣ Αίας, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Πορτοκαλίδης

Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Σιμίδης


Α2 Γυναικών
1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
Ζηρινείου, 15.00 ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Παγγεραγωτικός, Διαιτητές: Παγκοζίδης, Καντλή

Ιωνικού, 18.00 ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Ηλυσιακός, Διαιτητές: Ρίγκος, Βλάχος

Αλίμου, 19.00 ΑΟ Τραχώνων - ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Μόσιαλος, Παπαδογιάννης

Κάντζας, 19.00 Παλλήνη - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Τουμπανάκης

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου
Ν. Σμύρνης, 19.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Τσιμπινός, Διαμαντής


Α2 Γυναικών
2ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
Παραλίας, 17.00 ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Χανδρινός, Γιαννακάκος

Νεάπολης Λάρισας, 18.00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΑΛ, Διαιτητές: Παρασκευάς, Κατσιούλης

2ο κλ Χαϊδαρίου, 18.00 ΑΟ Θρίαμβος - ΓΣ Χαλανδρίου, Διαιτητές: Ράντσιου, Γεωργάκη

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου
Απόλλωνα, 17.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΦΓΣ Πρέβεζας, Διαιτητές: Γεράνιος, Γλωσσίδης

Ν. Παξιμαδάς, 17.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας, Διαιτητές: Μαρκάτης, Δαλέκου

Παραλίας, 18.00 ΑΟ Ακρίτας - ΑΟΦ Πορφύρας, Διαιτητές: Καψάσκης, Τζουμελέας


Α2 Γυναικών
3ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Σάββατο 13 Δεκεμβρίου
Βότση, 18.00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Στεργιόπουλος Αλ., Κουκουμάκας

Ευόσμου, 18.00 ΑΠΣ Αίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Διαιτητές: Κότελης, Γεωργιάδου

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου
Ασβεστοχωρίου, 17.30 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΣΦΒ Ερμής, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Μαυρίδης

ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00 Πήγασος Πολίχνης - Ηρακλής Ιωαννίνων, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Πεχλίδης

Α. Πεταλίδης, 18.30 ΑΣ Άρης - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ. - Στεργιόπουλος Χρ.

Λαγκαδά, 19.00 ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μπουγιούκας, Κεχαγιά

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ