1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
29-11-2014 11:54

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του τριημέρου 29-30/11, 1/12

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το τριήμερο 29-30/11, 1/12


Volleyleague
6η αγωνιστική
   
Παρασκευή 28/11/2014
Αλεξ/λης, 20.00: Εθνικός  Αλεξ/λης - ΠΑΟΚ, Γεωργουλέας-Βουδούρης, Σαρδάνης
Σάββατο 29/11/2014
Ρέντη, 17.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΜΕΝΤ, Φραγκάκης-Γεροθόδωρος, Ακαρέπης    
Βόχας, 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΟ Κηφισιάς, Ονόπας-Μουλά Ειρ., Ιορδανίδης    
Λαμίας, 20.00 ΓΣ Λαμίας - Παναθηναϊκός ΑΟ, Μυλωνάκης-Μουλά Λ., Ανδρονικίδης
Γλυφάδας, 20.00, ΑΕΚ - Φοίνικας Σύρου, Κουτσούλας-Κυριοπούλου, Βαρθαλίτης    
Μίκρας, 20.30: Άρης - Ορεστιάδα, Βασιλειάδης-Δεληκωστίδης, Λαδάς
 

Α1 Γυναικών
8η αγωνιστική
    
Σάββατο 29/11/2014    
Πανελληνίου, 15.00, ΑΟ Παναθηναϊκός - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Κολτσίδας-Χλωρός, Τριανταφύλλου    
Μαρκόπουλου, 19.00: ΑΟ Μακοπούλου - ΑΟ Θήρας, Μενεσλής-Ζώης, Μαυρικίδης    
Νάξου, 18.30: ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηρακλής, Τσίτσικας-Χρηστίδης, Βασιλειάδης
Κυριακή  30/11/2014    
Ρεθύμνου, 14.30: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕΚ, Καρπουζάς-Αγγελίδης, Κοκοτσάκης    
Α΄Ηλιούπολης, 17.30: ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Σταρίδας-Τσάκας, Τσιντομηνάς
Παρασκευή 12/12/2014
Νάξου, 18.30: ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηρακλής, Τσίτσικας-Χρηστίδης, Βασιλειάδης
 
Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος - 7η αγωνιστική
    
 
Σάββατο 29/11/2014    
Αργυρούπολης, 19.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Ελληνικά Ναυπηγεία, Μαρκάτσας-Παπαστάμος        
Μίλωνα, 19.30: ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΣ Απόλλων, Μάλφας-Μόσχος
Κοκκινιάς Μαρούσι, 19.45: ΑΟ Οδυσσέας - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Μιχαήλογλου-Καπάνταης
Κυριακή 30/11/2014    
Π.Σαλπέας, 20.00: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΓΣ Πανελλήνιος, Τσιμπινός-Τοψιδέλης
Ρεθύμνου, 16.30: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΠΣ Κύζικος, Οικονόμου Β.-Βλαχάκης, Κοκοτσάκης    
Ροδίων Παιδεία, 14.00: Ροδίων Αθλησις - ΣΦΠ Χανίων, Μαρκάτης-Προκοπίου
Ο αγώνας : ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ  θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας της έδρας του ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΦΠΦ από το ΜΠΔΟ/ΕΟΠΕ.
 
      
Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος - 7η αγωνιστική
    
Σάββατο 29/11/2014
Κάντζας, 17.00: ΑΟ Παλλήνης - ΑΠΣ Φθία, Κατσούλης-Πρέντζας    
Παναχαϊκής, 18.00: Παναχαϊκή - ΑΠΣ Πήγασος, Μπακλέσης-Σπυρόπουλος    
Παραλίας, 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΓΕΜ, Χανδρινός-Σαραβελάκης
Κυριακή  30/11/2014    
Κουκούλι, 17.00: ΑΣΠ Ερμής - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Γκόλφης-Πετούσης
Αμαλιάδος, 18.00: ΑΣ Κόροιβος - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Καψάσκης-Λεβέντης
Ο αγώνας : ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας της έδρας του ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΥ από το ΜΠΔΟ/ΕΟΠΕ
                                                                                                                                      
Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος - 7η αγωνιστική
 
Σάββατο 29/11/2014    
ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Αίας, Δημητρίου-Μπόμπορας    
Κατσάνειο, 18.00: ΓΣ Ηρακλής- ΑΣ Μακεδονικός, Δανιηλίδου-Σταυριανίδης    
Καρδίτσας, 17.00: ΣΠΑ Καρδίτσας- ΓΕΑ, Χαρδαλίδης-Παρασκευάς    
Κομοτηνής, 18.00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΣΦΚ Πιερικός, Μιστιλίαδης-Κωστόπουλος
Κυριακή  30/11/2014
Μ.Τσικίνας, 17.00: ΧΑΝΘ - ΜΑΣ Νίκη, Λιοτόπουλος-Τσιούλα    
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης- ΑΣ Ελπίς, Πορτοκαλίδης-Τσαμουρτζής+Γραμματεία
    
 
 
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος - 7η αγωνιστική
   
Σάββατο 29/11/2014    
Κάντζας, 19.00: ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Ηλυσιακός, Ράντσιου-Γεωργάκη    
Ιωνικού, 18.00: ΑΣ Ιωνικός - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Μεταξά-Βελώνης
Αλίμου, 19.00: ΑΟ Τραχώνων - ΓΣ Πανιώνιος, Οικονόμου Μ.-Λιδωρικιώτη
Κυριακή  30/11/2014    
Ζηρινείου, 15.00: ΓΣΚ Ηρακλής - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Ρίγκος-Χαμπιλού
 
                                                                                                          
Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος - 7η αγωνιστική
    

Σάββατο 29/11/2014    
2ο κλ.Χαϊδαρίου, 15.15: ΑΟ Θρίαμβος - ΦΓΣ Πρέβεζας, Παπαδογιάννης-Καντλή    
Νεάπολης Λάρισας, 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Ιωνες, Παπαγεωργίου Αχ.-Κατσιούλης    
Π.Σαλπέας, 19.00: ΑΟΦ Πορφύρας -ΓΣ Ενωση Ελάσσόνας, Μαυρίδης-Τουμπανάκης
Κυριακή  30/11/2014
Παραλίας, 17.00: ΑΟ Ακρίτας - ΕΑ Λαρίσης, Σαραβελάκης-Χανδρινός    
Απόλλωνα, 17.00: ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Μεσσηνιακός, Γλωσσίδης-Γκολφινόπουλος
Ν.Παξιμαδάς, 18.30: ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Χαλανδρίου, Σακελλάρης-Βλάχος Γ.

 
Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος - 7η αγωνιστική

Σάββατο 29/11/2014
Ευόσμου, 18.00: ΑΠΣ Αίας - ΣΦΒ Ερμής, Παπαδόπουλος Αρ.-Στεργιόπουλος Αλ.
Βότση, 18.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίων, Κουκουμάκας-Στεργιόπουλος Χρ.
Κυριακή  30/11/2014
Λαγκαδά, 19.00: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΣΦΚ Πιερικός, Γεωργιάδου-Κότελης
Α.Πεταλίδης, 18.30: ΑΣ Αρης -ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Κεχαγιά-Πεχλίδης    
Ασβεστοχωρίου, 17.30: ΜΑΣ Νέα Γενιά - Πήγασος Πολίχνης, Μπουγιούκας-Δαλκιράνης    
Ι.Λεμονίδης, 19.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΟ Σταυρούπολης, Μπέλλος-Κύρκος

Find us on Facebook