1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
22-11-2014 13:23

Πρόγραμμα και διαιτητές (22-23/11)

Δείτε το πρόγραμα και τους διαιτητές για το σαββαροκύριακο 22-23 Νοεμβρίου
Volleyleague
5η αγωνιστική

Σάββατο 22/11/2014
ΠΑΟΚ, 17.00: ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός ΣΦΠ: Παπαδογούλας – Βασιλειάδης, Κάλλης    
ΜΕΝΤ, 19.00: ΜΕΝΤ - Άρης, Θεμελής – Αβραμίδης, Μιχελινάκης    
Ορεστιάδας, 19.00: Ορεστιάδα - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός, Γεωργιάδης – Τζεπκινλής, Σαρδάνης    
Πανελληνίου, 20.30: Παναθηναϊκός  ΑΟ - Φοίνικας Σύρου, Ονόπας – Νικολόπουλος,Ρουσάκης    
Αλεξ/λης, 20.00: Εθνικός Αλεξ/λης - ΑΕΚ, Δεληκωστίδης – Ιωαννίδης, Αντωνούλης
Κυριακή  23/11/2014
Ζηρίνειο, 19.00: ΑΟ Κηφισιάς - ΓΣ Λαμία, Κουτσούλας – Γεροθόδωρος, Βασιλειάδης
Ο αγώνας : ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ  θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας της έδρας του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΑΟ από την ΕΣΑΠ.

                                                                                                                                                                        
Α1 Γυναικών
7η αγωνιστική


Σάββατο 22/11/2014    
Θήρας, 16.00: ΑΟ Θήρας - ΑΟ Παναθηναϊκός, Μάλφας-Τοψιδέλης, Πέρρος
Σχ.Νεας Φιλαδέλφειας, 19.00 ΑΕΚ - ΑΟ Μαρκόπουλου, Μαρκάτσας-Μεταξά, Πολίτης
Μ.Μερκούρη, 16.00: Ολυμπιακός - ΟΠ Ρεθύμνου, Μόσχος-Καπάνταης, Γεωργόπουλος    
Χαλάστρας, 18.00: ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ Ηρακλής, Παπαδόπουλος Αρ.-Κάλλης, Στεργιόπουλος
Κυριακή 23/11/2014    
Α΄Ηλιούπολης, 13.30: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΝ Πανναξιακός, Κυριοπούλου-Πρέντζας, Ανδρονικίδης
 

Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
6η αγωνιστική

   
Σάββατο 22/11/2014
2o κλ.Χαϊδαρίου, 16.00: ΑΟ Ελληνικά Ναυπηγεία - Ροδίων Άθλησις, Μουλά Λ.-Καψάσκης
Χανίων, 17.00: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟΝΣ Μίλων, Αγγελίδης-Καρπουζάς    
Απόλλωνος, 20.00: ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Οδυσσέας, Προκοπίου-Τσίτσικας    
Πανελληνίου, 17.30: ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Οικονόμου Β.-Χρηστίδης Χρ.    
Νέας Περάμου, 19.00: ΑΠΣ Κύζικος - Εθνικός ΟΦΠΦ, Βουδούρης-Σταρίδας    
Δραπετσώνας, 17.00: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΟΠ Ρεθύμνου, Παπαστάμος-Βελώνης
 
      
Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
6η αγωνιστική
  
Σάββατο 22/11/2014    
Ολυμπιάδας, 18.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Παλλήνη, Πετούσης-Σπυρόπουλος    
Χαλκιοπούλειο, 18.00: ΑΠΣ Φθία - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Χαρδαλίδης-Σακελλάρης    
Μετς Α΄, 18.00: ΑΠΣ Πήγασος - ΑΣΠ Ερμής, Μιχαήλογλου-Τσιμπινός    
Στ.Καλαϊντζής, 18.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - Παναχαϊκή, Φραγκάκης-Μαρκάτης    
ΔΑΚ Μεσολογγίου, 18.00: ΓΕ Μεσολογγίου - ΑΣ Κόροιβος, Μπακλέσης-Γκόλφης
 
                                                                                                                                       
Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
6η αγωνιστική

 
Σάββατο 22/11/2014    
Ευόσμου, 20.00: ΑΠΣ Αίας- ΧΑΝΘ, Δανιηλίδου-Κυριακόπουλος    
ΔΑΚ Αιγινίου: 19.00, ΜΑΣ Νίκη - ΓΣ Ηρακλής, Μπουγιούκας-Μπέλλος+Γραμματεία
Νεάπολης, 17.30: ΑΣ Μακεδονικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Παπακοσμάς-Σιμίδης    
Ι.Λεμονίδης, 18.00: ΑΣ ΕΛΠΙΣ - ΣΠΑ Καρδίτσας, Μπόμπορας-Λιοτόπουλος    
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης, 20.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Τσαμουρτζής-Πορτοκαλίδης+Γραμματεία
Κυριακή  23/11/2014
Αλεξ/λης, 18.00: ΓΕ Αλεξανδρούπολης - Πήγασος Πολίχνης, Ιωαννίδης-Στάικος
 
 
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
6η αγωνιστική


Σάββατο 22/11/2014
Νεάπολης Μυτιλ., 16.00: ΑΣ Παγγεραγωτικός - ΑΣΠ Θέτις, Γεωργάκη-Δαλέκου    
Αγ.Δημητρίου, 19.30: ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΓΣΚ Ηρακλής, Μουλά Ε.-Ράντσιου
Κυριακή  23/11/2014    
Ιλλισίων, 16.00: ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΑΣ Μεσσαράς, Ρίγκος-Χαμπιλού
Ν.Σμύρνης, 19.00: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ιωνικός, Ζώης-Παγκοζίδης    
Ζηρινείου, 15.00: ΖΑΟΝ - ΑΟ Παλλήνη Βλάχος Γ.-Λιδωρικιώτη

 
Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
6η αγωνιστική
    

Σάββατο 22/11/2014    
Ν.Ιωνίας, 19.00: ΑΣΠ Ιωνες - ΑΟ Θρίαμβος, Τσάκας-Μόσιαλος
Παραλίας, 17.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Χανδρινός-Σαραβελάκης    
Ελασσόνας, 18.00: ΓΣ Ενωση Ελασσόνας - ΑΣΠ Απόλλων, Αντωνούλης-Γρουσόπουλος
Κυριακή 23/11/2014    
Νεάπολης Λάρισας, 19.00: ΕΑΛ - ΓΣ Πετρούπολης, Κατσιούλης-Χαρδαλίδης    
Ν.Πέρκιζας, 14.30: ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟΦ Πορφύρας, Κατσούλης-Παπαδογιάννης
ΔΑΚ Πρέβεζας, 15.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΟ Ακρίτας, Γεράνιος-Γκολφινόπουλος
 
Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
6η αγωνιστική
   
Σάββατο 22/11/2014    
Δ.Κραχτίδης, 18.00: ΣΦΒ Ερμής - ΑΣΚ Λαγκαδάς, Κυριακίδης-Σαμσαρής
Ιωαννίνων, 20.00: ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΠΣ Αίας, Παπαγεωργίου Αχ.-Χουλιαρόπουλος
Κυριακή  23/11/2014    
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης, 16.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Αρης, Μπουκουβάλα-Στεργιόπουλος Αλ.+Γραμματ.
Κονταξοπούλειο, 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ελπις, Γιώγιου-Δαλκιράνης
ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση, Ισκάς-Κοτέλης    
ΕΑΚ Σταυρούπολης, 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Τσιούλα-Πεχλίδης

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ