Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
5η αγωνιστική
Σάββατο 15/11/2014
Μίλωνα, 19.30: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Ελληνικά Ναυπηγεία, Καπάνταης-Προκοπίου
Κοκκινιάς Μαρούσι 16.00: ΑΟ Οδυσσέας - ΣΦΠ Χανίων, Τσιμπινός-Οικονόμου Β.
Ροδίων Παιδεία, 15.00: Ροδίων Αθλησις - ΓΣ Πανελλήνιος, Σταρίδας-Χρηστίδης Χ.
Αργυρούπολης, 19.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΠΣ Κύζικος, Νικολόπουλος-Μιχαήλογλου
Π.Σαλπέας, 15.00: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΟΠ Ρεθύμνου, Μενεσλής-Μαρκάτσας
Απόλλωνος, 20.00: ΓΣ Απόλλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Πρέντζας-Κατσούλης
*Ο αγώνας : Εθνικός - ΟΠΕΡ θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας της έδρας του Εθνικού ΟΦΠΦ από το ΜΠΔΟ/ΕΟΠΕ.
Α2 Εθνική Ανδρών
2ος Όμιλος
5η αγωνιστική
Σάββατο 15/11/2014
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 18.00: ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΕΠ Ολυμπίας, Γκόλφης-Μπακλέσης
Παραλίας, 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΠΣ Φθία, Σαραβελάκης-Χανδρινός
Κάντζας, 17.00: ΑΟ Παλλήνη - ΑΠΣ Πήγασος, Τσίτσικας-Μάλφας
Παναχαϊκής, 17.00: Παναχαϊκή - ΑΣ Κοροιβος, Μόσχος-Λεβέντης
Κυριακή 16/11/2014
Κουκούλι, 17.00: ΑΣΠ Ερμής - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Πετούσης-Σπυρόπουλος
Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
5η αγωνιστική
Σάββατο 15/11/2014
Κομοτηνής, 18.00: ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής - ΜΑΣ Νίκη, Παπαχρήστου-Στάικος
ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπις, Μπουγιούκας-Σιμίδης
Καρδίτσας, 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Χαρδαλίδης-Παπαγεωργίου Αχ.
Νεάπολης, 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΣΦΚ Πιερικός, Δημητρίου-Κυριακόπουλος
Κυριακή 16/11/2014
Μ.Τσικίνας, 17.00: ΧΑΝΘ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Παπαδόπουλος Αρ.-Σταυριανίδης
Κατσάνειο, 18.00: ΓΣ Ηρακλής - ΑΠΣ Αίας, Τσιούλα-Παπακοσμάς
Α2 Εθνική Γυναικών
1ος Όμιλος
5η αγωνιστική
Σάββατο 15/11/2014
Γ.Γεννηματάς, 19.00: ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Ηλυσιακός, Παπαστάμος-Βελώνης
Κάντζας, 19.00: ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Ζώης-Τριανταφυλλόπουλος
Ζηρινείου, 16.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πανιώνιος, Τοψιδέλης-Τουμπανάκης
Ιωνικού, 18.00: ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Τραχώνων, Μόσιαλος-Οικονομοπούλου
Κυριακή 16/11/2014
Μοιρών, 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Βογιατζής-Καραπουλάκης
Α2 Εθνική Γυναικών
2ος Όμιλος
5η αγωνιστική
Σάββατο 15/11/2014
Π.Σαλπέας, 19.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΕΑ Λαρισης, Οικονόμου Μ.-Διαμάντης
2ο κλ.Χαϊδαρίου, 18.00: ΑΟ Θρίαμβος - ΓΣ Μεσσηνιακός, Παγκοζίδης-Καντλή
Νεάπολης Λάρισας, 18.00: Φιλαθλητικός Λάρισας - ΑΣΠ Απόλλων, Παρασκευάς-Τόκα
Παπάγου, 17.30: ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Ενωση Ελασσόνας, Χατζηδούκας-Αντωνόπουλος
Κυριακή 16/11/2014
Παραλίας, 17.00: ΑΟ Ακρίτας - ΑΣΠ Ίωνες, Χανδρινός-Σαραβελάκης
Ν.Παξιμαδάς 17.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΦΓΣ Πρέβεζας, Χλωρός-Πάτση
Α2 Εθνική Γυναικών
3ος Όμιλος
5η αγωνιστική
Σάββατο 15/11/2014
Ευόσμου, 18.00: ΑΠΣ Αίας - Πήγασος Πολίχνης, Στεργιόπουλος Χρ.-Κύρκος
Βότση, 18.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Μαυρίδης-Γιώγιου
Κυριακή 16/11/2014
Κονταξοπούλειο, 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΕΟ Σταυρούπολης, Πεχλίδης-Μπουκουβάλα
Λαγκαδά, 18.00: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων, Δαλκιράνης-Κάλλης
Α.Πεταλίδης, 18.30: ΑΣ Αρης - ΣΦΒ Ερμής, Στεργιόπουλος Αλ.-Κεχαγιά
Ι.Λεμονίδης, 19.00: ΑΣ Ελπίς - ΣΦΚ Πιερικός, Κουκουμάκας-Γεωργιάδου