1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
08-11-2014 14:13

Πρόγραμμα και διαιτητές (8-10/11)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για το τριήμερο 8-10 Νοεμβρίου.

Volleyleague 2014-2015
Σάββατο 8 Νοεμβρίου - 3η αγωνιστική


«Μιχάλης Παρασκευόπουλος» 19.00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Άρης
Διαιτητές: Τζεπκινλής, Θεμελής, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Μουτζούρης, Κούτκας, Γραμματεία: Παπαχρήστου

ΜΕΝΤ 19.00: ΜΕΝΤ - ΓΣ Λαμίας
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Στεργιόπουλος, Παρατηρητής: Λαδάς, Επόπτες: Πεχλίδης, Χατζηπαντελή, Γραμματεία: Λαδάς

«Νίκος Σαμαράς» 19.00: Ορεστιάδα - Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Σταματόπουλος, Σαρμίδης, Γραμματεία: Γκαρίλης

Ζηρίνειο 19.00: ΑΟ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Βουδούρης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Λιδωρικιώτη, Καντλή, Γραμματείας: Εμμανοηλίδη

PAOK Sports Arena 18.00: ΠΑΟΚ - Παμβοχαϊκός
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Κουκουμάκας, Γιωγιού, Γραμματεία: Παναγιωτίδου


Δευτέρα 10 Νοεμβρίου

«Μελίνα Μερκούρη» 19.30: Ολυμπιακός - ΑΕΚ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Γεωργουλέας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Καλομοίρης, Αντωνόπουλος, Γραμματεία: Σωτοπούλου


Α1 Γυναικών 2014-2015
Σάββατο 8 Νοεμβρίου - 5η αγωνιστική

«Μελινα Μερκούρη» 20.30: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Πολίτης

Α' Ηλιούπολης 16.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Μαρκόπουλου
Διαιτητές: Σταρίδας, Μόσχος, Παρατηρητής: Ακαρέπης

Θήρας 16.00: ΑΟ Θήρας - ΓΣ Ηρακλής
Διαιτητές: Καπάνταης, Χλωρός, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης

Ανατόλια 18.00: ΣΑΑΚ Ανατόλια - Μακεδόνες Αξιού
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μπέλλος, Παρατηρητής: Καραγιάννης

Ρεθύμνου 16.00: ΟΠΕ Ρεθύμνου - Πανναξιακός
Διαιτητές: Καρπουζάς, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης


Α2 Ανδρών
1ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου
2ο κλ. Χαλανδρίου 18.00: Ελληνικά Ναυπηγεία - Οδυσσέας Αμαρουσίου, Διαιτητές: Μάλφας, Πρέντζας

Χανίων 17.00: ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Βλαχάκης, Βογιατζής

Πανελληνίου 19.00: ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Κατσούλης, Μαρκάτης

Νέας Περάμου 15.30: ΑΠΣ Κύζικος - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Κολτσίδας, Τσίτσικας

Δραπετσώνας 17.00: ΔΑΣ Δραπετσώνας - Εθνικός Πειραιώς, Διαιτητές: Νικολόπουλος, Τοψιδέλης


Κυριακή 9 Νοεμβρίου
Ρεθύμνου 15.00: ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Βογιατζής, Κανακάκης


Α2 Ανδρών
2ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου
Ολυμπιάδας 18.00: ΑΕΠ Ολυμπίας - Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Μπακλέσης, Σπυρόπουλος

Μετς Α' 18.00: ΑΠΣ Πήγασος - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μιχαήλογλου

Στ. Καλαϊτζής 18.00: Πανερυθραϊκός - Παλλήνη, Διαιτητές: Μαρκάτσας, Μενεσλής

ΔΑΚ Μεσολογγίου 18.00: ΓΕ Μεσολογγίου - Παναχαϊκή, Διαιτητές: Γκόλφης, Πετούση


Κυριακή 9 Νοεμβρίου
Αμαλιάδος 18.00: ΑΣ Κόροιβος - ΑΣΠ Ερμής, Διαιτητές: Καψάσκης, Λεβέντης




Α2 Ανδρών
3ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου
Ευόσμου 18.00: Αίας Ευόσμου - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Δημητρίου

ΔΑΚ Αιγινίου 19.00: Νίκη Αιγινίου - Μακεδονικός, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Κάλλης

Ι. Λεμονίδης 19.00: Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Ισκάς, Τσιούλα

Β' ΔΑΚ Κατερίνης 20.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ.-Χαρδαλίδης


Κυριακή 9 Νοεμβρίου
Αλεξανδρούπολης 18.00: ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Παπαχρήστου

Νάουσας 18.00: ΕΓΣ Ζαφειράκης - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Κάλλης, Μπόμπορας


Α2 Γυναικών
1ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου
Αλίμου 19.00: ΑΟ Τραχώνων - Ηρακλής Κηφισιάς, Διαιτητές: Βελώνης, Χαμπιλού
Ιλλισίων 14.00: Ηλυσιακός - Παγγεραγωτικός, Διαιτητές: Χρηστίδης, Βλάχος Γ.


Κυριακή 9 Νοεμβρίου
Ζηρινείου 18.00: ΖΑΟΝ - Θέτιδα, Διαιτητές: Μεταξά, Ρίγκος

Αγ. Δημητρίου 16.00: Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΓΑΣ Μεσσαράς, Διαιτητές: Προκοπίου, Ράντσιου

Ν. Σμύρνης 19.00: Πανιώνιος - Παλλήνη, Διαιτητές: Τσάκας, Γεωργάκη

Σούδας 14.00: ΝΑΟ Σούδας - Ιωνικός, Διαιτητές: Πετακάκη, Γιαννόπουλος


Α2 Γυναικών
2ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου
Ν. Ιωνίας 19.00: ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Ζώης, Δαλέκου

Παραλίας 18.00: ΓΣ Μεσσηνιακός - Ακρίτας Καλαμάτας, Διαιτητές: Σαραβελάκης, Χανδρινός

Ελασσόνας 18.00: Ένωση Ελασσόνας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Κατσιούλης, Αντωνούλης


Κυριακή 9 Νοεμβρίου
Νέαπολης Λάρισας 18.00: ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Χαλανδρίου, Διαιτητές: Παρασκευάς, Τόκα

Απόλλωνα 17.00: ΑΣΠ Απόλλων - Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Διαιτητές: Γεράνιος, Σπυρόπουλος

ΔΑΚ Πρέβεζας, 15.00 Φιλαθλητικού Πρέβεζας και του Πορφύρας, Διαιτητές: Γλωσσίδης, Μπαλτζώης


Α2 Γυναικών
3ος όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου
Δ. Κραχτίδης 20.00: ΣΦΒ Ερμής - Ελπίδα Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Δήμου, Κωστούλας

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Κοτέλης, Γεωργιάδου


Κυριακή 9 Νοεμβρίου
Β' ΔΑΚ Κατερίνης 16.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Διαιτητές: Χαρδαλίδης, Χουλιαρόπουλος

Ιωαννίνων 18.00: Ηρακλής Ιωαννίνων - Άρης, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Γρουσόπουλος

ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣΚ Λαγκαδάς, Διαιτητές: Κύρκος, Στεργιόπουλος Αλ.

Ασβεστοχωρίου 17.30: Νέα Γενεά - Αίας Ευόσμου, Διαιτητές: Κεχαγιά, Μαυρίδης



Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ