1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
01-11-2014 14:45

Πρόγραμμα και διαιτητές (1-3/11)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές το διάστημα 1-3 Νοεμβρίου.
Volleyleague 2014-2015
2η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Μίκρας 19.00: Άρης - Ολυμπιακός
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Λαδάς, Επόπτες: Μαυρίδγς, Κουκουμάκας, Γραμματεία: Παπαδοπούλου

Χαλκιοπούλειο 19.00: ΓΣ Λαμίας - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Θεμελής, Δεληκωστίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Σακελλάρης, Κατσιούλης, Γραμματεία: Σάλτα

Δ. Βικέλας 19.00: Φοίνικας Σύρου - Ένωση Τούμπας
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Μπαρμπούνης, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπίνια

Γλυφάδας 19.30: ΑΕΚ - ΑΟ Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεωργουλέας, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Οικονόμου, Χρηστίδης, Γραμματεία: Μαυρικίδου

Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Βόχας 19.00: Παμβοχαϊκός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Κωνσταντινόπουλος, Λιναρδάτος, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου

Δευτέρα 3 Νοεμβρίου
Κυψέλη 19.00: Παναθηναϊκός - Ορεστιάδα
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Νικολόπουλος, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Μαριδάκης, Δαλέκου, Γραμματεία: Λιάκου


A1 Γυναικών
4η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Πανελληνίου 17.30: Παναθηναϊκός - Ηλιούπολη
Διαιτητές: Καπάνταης, Βελώνης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης

Μαρκόπουλου 16.00: Μαρκόπουλο - ΟΠΕ Ρεθύμνου
Διαιτητές: Οικονόμου, Μεταξά, Παρατηρητής: Πέρρος

Κατσάνεο 18.00: ΓΣ Ηρακλής - ΑΕΚ
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Παπαδόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργιάδης

Νάξου 18.30: Πανναξιακός - ΣΑΑΚ Ανατόλια
Διαιτητές: Μαρκάτσας, Κολτσίδας, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος


Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Χαλάστρα 19.00: Μακεδόνες Αξιού - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Σιμίδης, Τσιούλα, Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης


Α2 Ανδρών, 1ος όμιλος
3η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Χανίων 17.00: ΣΦΠ Χανίων - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Βλαχάκης, Βογιατζής

Απόλλωνος 20.00: ΓΣ Απόλλων - Ελληνικά Ναυπηγεία, Διαιτητές: Τσιμπινός, Καψάσκης

Κοκκινιάς Μαρούσι 19.00: Οδυσσέας Αμαρουσίου - ΓΣ Πανελλήνιος, Διαιτητές: Μενεσλής, Τσάκας

Μίλωνα 19.30: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΠΣ Κύζικος, Διαιτητές: Χρηστίδης, Μάλφας

Αργυρούπολης 19.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης - Εθνικός Πειραιώς, Διαιτητές: Σταρίδας, Ζώης

Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Ροδίων Παιδεία 12.30: Ροδίων Άθλησις - ΟΠΕ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Παπαστάμος


Α2 Ανδρών, 2ος όμιλος
3η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Παραλίας 18.00: Καλαμάτα 80 - ΑΠΣ Πήγασος, Διαιτητές: Χανδρινός, Σαραβελάκης

Στ. Καλαϊτζής 18.00: Πανερυθραϊκός - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Διαιτητές: Τσίτσικας, Προκοπίου

Κάντζας 17.00: ΑΟ Παλλήνη - ΑΣ Κόροιβος, Διαιτητές: Μαρκάτης, Κατσούλης

Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Κουκούλι 17.00: ΑΣΠ Ερμής - Παναχαϊκή, Διαιτητές: Λεβέντης, Γκόλφης

Χαλκιοπούλειο 18.00: Φθία Λαμίας - ΓΕ Μεσολογγίου, Διαιτητές: Μόσχος, Χλωρός

Α2 Ανδρών, 3ος όμιλος
3η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Νεάπολης 19.00: Μακεδονικός - Αίας Ευόσμου, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μπουγιούκας

Κομοτηνής 19.00: ΑΕ Κομοτηνής - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Στεργιόπουλος, Μιστιλιάδης

ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Ισκάς, Μπέλλος

ΔΑΚ Αιγινίου 19.00: ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΣΦΚ Πιερικός, Διαιτητές: Δημητρίου, Παπακοσμάς

Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Κατσάνειο 18.00: ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Βασιλειάδης, Κάλλης Κ.

Μ. Τσικίνας 19.00: ΧΑΝΘ - Ζαφειράκης, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Λιοτόπουλος


Α2 Γυναικών, 1ος όμιλος
3η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Νεάπολης 16.00: Παγγεραγωτικός - ΖΑΟΝ, Διαιτητές: Ράντσιου, Οικονομοπούλου

Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Διαιτητές: Παγκοζίδης, Διαμαντής

Κάντζας 19.00: Παλλήνη - ΑΟ Τραχώνων, Διαιτητές: Βλάχος Γ., Πάτση

Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πανιώνιος, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Γιαννόπουλος

Ζηρινείου 15.00: Ηρακλής Κηφισιάς - Ιωνικός, Διαιτητές: Καψάσκης, Γεωργάκη

Ιλλισίων 16.00: Ηλυσιακός - ΝΑΟ Σούδας, Διαιτητές: Χαμπιλού, Καντλή


Α2 Γυναικών, 2ος όμιλος
3η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Παπάγου 17.30: ΓΣ Χαλανδρίου - ΦΓΣ Πρέβεζας, Διαιτητές: Τουμπανάκης, Τριανταφυλλόπουλος

Π. Σαλπέας 19.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣΠ Ίωνες, Διαιτητές: Μόσιαλος, Λιδωρικιώτη

2ο κλ. Χαϊδαρίου 18.00: Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Παπαδογιάννης, Παπαχατζής

Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Ν. Παξιμαδάς 18.30: ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Καλομοίρης

Παραλίας 17.00: Ακρίτας Καλαμάτας - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Γιαννακάκος, Χανδρινός

Νεάπολης Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης - Ένωση Ελασσόνας, Διαιτητές: Χαρδαλίδης, Χουλιαρόπουλος

Α2 Γυναικων, 3ος όμιλος
3η αγωνιστική

Σάββατο 1 Νοεμβρίου
Ευόσμου 18.00: Αίας Ευόσμου - Ναύαρχος Βότσης, Διαιτητές: Κύρκος, Κοτέλης

Κυριακή 2 Νοεμβρίου
Κονταξοπούλειο 18.00: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ερμής Δράμας, Διαιτητές: Μαυρίδης, Γιώγιου

Ι. Λεμονίδης 18.00: ΑΣ Ελπίς - Ηρακλής Ιωαννίνων, Διαιτητές: Στεργιόπουλος Χρ, Κεχαγιά

Α. Πεταλίδης 18.30: ΑΣ Άρης - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Γεωργιάδου, Μπουκουβάλα

Λαγκαδά 19.00: ΑΣΚ Λαγκαδάς - Νέα Γενεά, Διαιτητές: Πεχλίδης, Κουκουμάκας

Β' ΔΑΚ Κατερίνης 16.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Παπαγεωγίου Αχ., Γρουσόπουλος

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ