1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
25-10-2014 14:42

Πρόγραμμα και διαιτητές (25-26/10)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διήμερο 25-26 Οκτωβρίου.

Volleyleague 2014-2015 - 1η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου

PAOK Sports Arena, Πυλαία 17.30: ΠΑΟΚ - ΑΟ Φοίνικας Σύρου (NOVA)
Διαιτητές: Γεωργιάδης - Αβραμίδης, Παρατηρητής: Λαδάς, Επόπτες: Μαυρίδης, Γεωργίου, Γραμματεία: Λαδάς

«Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα 19.00: Ορεστιάδα - Κηφισιά
Διαιτητές: Ιωαννίδης - Τζεπκινλής, Παρατηρητής Σαρδάνης, Επόπτες: Σταματόπουλος, Μουτζούρης, Γραμματεία: Βενετίδης

«Μιχάλης Παρασκευόπουλος», Αλεξανδρούπολη 19.00: Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Λαμία
Διαιτητές: Βασιλειάδης - Στεργιόπουλος, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Τονονίδης, Σαρμίδης, Γραμματεία: Παπαχρήστου

ΜΕΝΤ, Θεσσαλονίκη 19.00: Ένωση Τούμπας - Παναθηναϊκός
Διαιτητές: Δεληκωστίδης - Κουτσούλας, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες Κύρκος, Κεχαγιά, Γραμματεία: Καρακούλια

Μίκρας, Θεσσαλονίκη 19.00: Άρης - ΑΕΚ
Διαιτητές: Παπαδογούλας - Θεμελής, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Μπουκουβάλα, Πεχλίδης, Γραμματεία: Παναγιωτίδου

«Μελίνα Μερκούρη», Ρέντη 20.00: Ολυμπιακός - Παμβοχαϊκός
Διαιτητές: Γεροθόδωρος - Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Αντωνόπουλος, Καλομοίρης, Γραμματεία: Λιάκου

Α1 Γυναικών - 2η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου

Πανελληνίου 20.00: Παναθηναϊκός - ΑΟ Μαρκόπουλο
Διαιτητές: Μάλφας - Τσιμπινός, Παρατηρητής Πέρρος

Κατσάνειο 18.00: ΓΣ Ηρακλής - Ηλιούπολη
Διαιτητές: Μπουγιούκας - Ισκάς, Παρατηρητής: Στεργιόπουλος

Χαλάστρα 18.00: ΑΣ Μακεδόνες - Ολυμπιακός
Διαιτητές: Κάλλης - Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Βανδώρος

Ανατόλια 18.00: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΕΚ
Διαιτητές: Μπέλλος - Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου

Νάξου 18.30: Πανναξιακός - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Μόσχος - Μενεσλής, Παρατηρητής: Ακαρέπης


Α2 Ανδρών, 1ος όμιλος
2η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου
2ο Χαλανδρίου 16.00: Ελληνικά Ναυπηγεία - ΣΦΠ Χανίων, Διαιτητές: Μαρκάτης, Χρηστίδης Χ.

Ρεθύμνου 16.00: ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Καρπουζάς, Κανακάκης

Δραπετσώνας 17.00: Δραπετσώνα - Αργυρούπολη, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Μεταξά

Πανελληνίου 17.30: Πανελλήνιος - ΓΣ Απόλλων, Διαιτητές: Παπαστάμος, Καπάνταης

Νέας Περάμου 19.00: ΑΠΣ Κύζικος - Οδυσσέας Αμαρουσίου, Διαιτητές: Μαρκάτσας, Τοψιδέλης

Κυριακή 26 Οκτωβρίου
Π. Σαλπέας 15.00: Εθνικός Πειραιώς - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Νικολόπουλος, Πρέντζας

Οι αγώνες : ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ-ΑΟ ΟΔYΣΣΕΥΣ και ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ θα διεξαχθούν κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας της έδρας του ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ και του ΕΘΝΙΚΟΥ ΟΦΠΦ αντίστοιχα από το ΜΠΔΟ/ΕΟΠΕ.



Α2 Ανδρών, 2ος όμιλος
2η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου
Παναχαϊκής 18.00: Παναχαϊκή - Παλλήνη, Διαιτητές: Μπακλέσης, Γκόλφης

Στ. Καλαϊτζής 18.00: Πανερυθραίκός - Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Προκοπίου

Ολυμπιάδας 19.00: ΑΕΠ Ολυμπίας - ΑΠΣ Φθία, Διαιτητές: Χανδρινός, Σαραβελάκης

Κυριακή 26 οκτωβρίου
Αμαλιάδος 17.00: Κόροιβος - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Διαιτητές: Πετούσης, Λεβέντης

Παναχαϊκής 18.30: ΓΕ ΜΕσολογγίου - ΑΣΠ Ερμής, Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Κτενάς


Α2 Ανδρών, 3ος όμιλος
2η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου
Καρδίτσας 18.00: ΣΠΑ Καρδίτσας - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Παπαγεωργίου Αχ., Χαρδαλίδης

Ι. Λεμονίδης 20.30: ΑΣ Ελπίς - Κομοτηνή, Διαιτητές: Αβραμίδης, Γεωργιάδης

Ευόσμου 20.00: Αίας Ευόσμου - Νίκη Αιγινίου, Διαιτητές: Σιμίδης, Τσιούλα

ΔΑΚ Κατερίνης 20.00: Πιερικός - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Κυριακόπουλος

Κυριακή 26 Οκτωβρίου
Αλεξανδρούπολης 18.00: ΓΕ Αλεξανδρούπολης - Μακεδονικός, Διαιτητές: Στάικος, Παπαχρήστου

Νάουσας 18.00: Ζαφειράκης - ΓΣ Ηρακλής, Διαιτητές: Μπέλλος, Τσιούλα


Α2 Γυναικών, 1ος όμιλος
2η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου

Ιωνικού 18.00: Ιωνικός - Παλλήνη, Διαιτητές: Βελώνης, Διαμάντης

Κυριακή 26 Οκτωβρίου
Χανίων 14.00: ΝΑΟ Σούδας - Ηρακλής Κηφισιάς, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Πετακάκη

Αλίμου 15.45: Τράχωνες - ΓΑΣ ΜΕσσαράς, Διαιτητές: Παγκοζίδης, Δαλέκου

Ζηρινείου 18.00: ΖΑΟΝ - Ηλυσιακός, Διαιτητές: Λεβέντης, Γλωσσίδης

Ν. Σμύρνης 19.00: Πανιώνιος - ΑΣΠ Θέτις, Διαιτητές: Κατσούλης, Βλάχος

Αγ. Δημητρίου 12.15: Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Παγγεραγωτικός, Διαιτητές: Ζώης, Γεωργάκης

Α2 Γυναικών, 2ος όμιλος
2η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου
ΔΑΚ Πρέβεζας, 15.00: Φιλαθλητικός Πρέβεζας - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές:  Γκολφινόπουλος, Γεράνιος

Ελασσόνας 18.00: Ένωση Ελασσόνας - Θρίαμβος, Διαιτητές: Παρασκευάς, Τόκα

Παραλίας 17.00: Μεσσηνιακός - Πορφύρας, Διαιτητές: Γεμένης, Κωνσταντινόπουλος

Ν. Ιωνίας 19.00: ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Χαλανδρίου, Διαιτητές: Χατζηδούκας, Οικονόμου

Κυριακή 26 Οκτωβρίου
Απόλλωνα 17.00: ΑΣΠ Απόλλων - Πετρούπολη, Διαιτητές: Γλωσσίδης, Γεράνιος

Νεάπολης Λάρισας 17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ακρίτας Καλαμάτας, Διαιτητές: Αντωνούλης, Γρουσόπουλος


Α2 Γυναικών, 3ος όμιλος
2η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου
Δ. Κραχτίδης 18.00: Ερμής - Πιερικός, Διαιτητές: Σαμσαρής, Κυριακίδης

Ιωαννίνων 18.00: Ηρακλής Ιωαννίνων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Διαιτητές: Κατσιούλης, Αντωνούλης

Βότση 18.00: Ναύαρχος Βότσης - Λαγκαδάς, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Κουκουμάκας

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - Αίας Ευόσμου, Διαιτητές: γεωργιάδου, Κοτέλης

Κυριακή 26 Οκτωβρίου
Ασβεστοχωρίου 17.30: Νέα Γενιά - Άρης, Διαιτητές: Μαυρίδης, Πεχλίδης

ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κύρκος


Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ