1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
22-03-2014 12:28

Πρόγραμμα και διαιτητές (20-23/03)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για το διάστημα 20-23 Μαρτίου
Volleyleague

Σάββατο 22/3/2014
Αιγινίου, 19.30 Νίκη Αιγινίου - Εθνικός Αλεξ/λης, Γεωργιάδης-Δανιηλίδου, Αντωνούλης
Ρέντη, 19.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ, Γεωργουλέας-Μυλωνάκης, Ράπτης
Μίκρας, 19.30 ΑΣ Αρης - Παμβοχαϊκός, Παπαδογούλας-Θεμελής, Λαδάς
Σύρου, 19.30 Φοίνικας Σύρου - ΓΣ Λαμίας, Ονόπας-Κουτσούλας, Βαρθαλίτης
Κυριακή 23/3/2014
ΠΑΟΚ, 20.00 ΠΑΟΚ - Παναχαϊκή, Μπαντιανίδης-Ιωαννίδης, Μιχελινάκης
Δευτέρα 24/3/2014
Ζηρίνειο, 19.00 ΑΟ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός ΑΟ, Γεροθόδωρος-Φραγκάκης, Βασιλειάδης


Α1 Εθνική Γυναικών

Σάββατο 22/3/2014
Ζηρινείου, 15.30 ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Παναθηναϊκός, Σταρίδας-Μουλά Λ., Μαυρικίδης
Νάξου, 19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ Ηρακλής, Κολτσίδας-Μαρκάτης, Διαμαντόπουλος
Βριλησσίων, 18.30 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣ Μακεδόνες, Κυριοπούλου-Πρέντζας, Πολίτης
Ν.Ιωνίας, 16.30 ΑΣΠ Ίωνες - ΟΠ Ρεθύμνου, Μουλά Ειρ.-Παπαστάμος, Τσιντομηνάς
Κυριακή 23/3/2014
Ιωνικού, 20.00 ΑΕΚ - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Μουλά Λ.-Μουλά Ειρ., Τριανταφύλλου
ΔΑΚ Πολίχνης, 15.30 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου, Τσιούλα-Βασιλειάδης, Καραγιάννης



Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος


Σάββατο 22/3/2014
Στ.Καλαϊτζής, 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΟΦ Γέρακα, Μενεσλής-Κατσούλης
Κυριακή 23/3/2014
Κοκκινιάς Μαρούσι, 20.30 ΑΟ Οδυσσέας - ΑΣ Ιωνικός, Μεταξά-Μόσχος
ΒΑΚ, 20.00 ΑΟ Ταταύλα - ΓΣ Πανελλήνιος, Νικολόπουλος-Τσιμπινός
ΒΑΚ Ηρακλείου, 17.30 ΟΦΗ - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Κοκοτσάκης-Βογιατζής
Αργυρούπολης, 18.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου, Οικονόμου Β.-Μάλφας
Ρεθύμνου, 19.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΣΦΠ Χανίων, Βλαχάκης-Κανακάκης



Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος

Σάββατο 22/3/2014
Καρδίτσας, 18.30 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Χαρδαλίδης-Παπαγεωργίου Αχ.
Κολλεγίου Αθηνών, 20.00 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΣΠ Ερμής, Καπάνταης-Προκοπίου
Ολυμπιάδας, 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΚ Ζωγράφου, Μπακλέσης-Λεβέντης
Kυριακή 23/3/2014
Ηγουμενίτσας, 18.00 ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΑΟ Παλλήνη, Γκόλφης-Πετούσης



Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος


Παρασκευή 21/3/2014
Βότση, 20.00 ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - ΑΣ Μακεδονικός, Μπόμπορας-Σταυριανίδης
Σάββατο 22/3/2014
Ν.Σαμαράς, 19.00 Λήμνος Sports Club - ΑΟ Ορεστιάδας, Κυριακόπουλος-Μπέλλος
Σερρών, 19.00 ΑΟ Σερρών - ΜΕΝ Τούμπας, Στεργιόπουλος-Κωστόπουλος
Κυριακή 23/3/2013
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΑΣ Ελπίς, Πορτοκαλίδης-Σωμαράκης
Αλεξ/πολης, 19.30 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Ηρακλής, Στάικος-Παπαχρήστου



Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος

Παρασκευή 21/3/2014
Θήρας, 20.00 ΑΟ Θήρας - ΓΕ Ηρακλείου, Μάλφας-Χατζηδούκας
Κυριακή 23/3/2014
Π.Σαλπέας, 17.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Μιχαήλογλου-Βελώνης
Ιωνικού, 17.00 ΑΣ Ιωνικός - ΑΣ Παπάγου, Χρηστίδης-Αντωνόπουλος
Γ.Γεννηματάς, 17.00 ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Πανιώνιος, Πρέντζας-Παγκοζίδης
Ιλισσίων, 17.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΑΣ Μεσσαράς, Τοψιδέλης-Χαρακίδας


Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος

Πέμπτη 20/3/2014
Αλκαζάρ, 21.00 ΕΑ Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαίκός, Παπαγεωργίου Αχ.-Αντωνούλης
Κυριακή 23/3/2014
Αλκαζάρ, 18.00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ Πετρούπολης, Παρασκευάς-Τόκα
Χίου, 17.00 ΑΣ Νηρέας - ΑΟ Ακρίτας,Ρίγκος-Τουμπανάκης


Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος

Πέμπτη 20/3/2014
Ασβεστοχωρίου, 18.30 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΣ Άρης, Κύρκος-Στεργιόπουλος
Σάββατο 22/3/2014
Ευόσμου, 18.00 ΑΠΣ Αίας - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Δαλκιράνης-Κεχαγιά
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΓΣ Δράμας, Μαργαριτίδης-Καϊτατζής
Α.Νικολαΐδης, 18.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Παπακοσμάς-Σταυρίδης

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ