Σάββατο 15/3/2014
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΓΣΚ Ηρακλής, Μπέλλος-Δημητρίου, Λαδάς
Μαρκοπούλου, 19.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟΝ Πανναξιακός, Μενεσλής-Τσιμπινός, Πολίτης
Χαλάστρας, 19.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΕΟ Σταυρούπολης, Παπαδόπουλος Αρ.-Κάλλης, Τσοπάνογλου
Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕΚ, Καρπουζάς-Αγγελίδης, Τριανταφύλλου
Πανελληνίου, 20.30 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΑΣΠ Ίωνες, Πρέντζας-Οικονόμου Β., Τσιντομηνάς
Κυριακή 16/3/2014
Μ.Μερκούρη, 16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΦΟ Βριλησσίων, Μάλφας-Κατσούλης, Μαυρικίδης
Τετάρτη 19/3/2014
Μαρκοπούλου, 18.30 ΑΟ Μαρκοπούλου - Παναθηναϊκός ΑΟ, Μιχαήλογλου-Σταρίδας, Τριανταφύλλου
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
20η αγωνιστική
Σάββατο 15/3/2014
Αγ. Παρασκευής, 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Θήρας, Νικολόπουλος-Βλάχος
Λίντο, 18.00 ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Παπάγου, Βλαχάκης-Κοκοτσάκης
Αγ. Δημητρίου, 18.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΣΠ Θέτις, Καπάνταης-Οικονόμου Μ.
Μοιρών, 16.00 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πανιώνιος, Βογιατζής-Καραπουλάκης
Κυριακή 16/3/2014
Ιλισσίων, 19.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟΦ Πορφύρας, Μόσχος-Τσάκας
Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
20η αγωνιστική
Σάββατο 15/3/2014
Α.Πεταλίδης, 18.00 ΑΣ Άρης - ΓΣΓ Νίκη, Πεχλίδης-Μαυρίδης
Γρεβενών, 18.00 ΓΣ Γρεβενών - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Σωμαράκης-Βένος
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ελπίς, Δαλκιράνης-Γρηγοριάδης
Κυριακή 16/3/2014
Δ.Κραχτίδης, 16.00 ΓΣ Δράμας - ΑΠΣ Αίας, Δήμου-Κυριακίδης
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Λεβέντης-Μπακλέσης
Πέμπτη 20/3/2014
ΔΗΓΑ, 19.30 ΓΣ Δράμας - ΑΣ Ελπίς, Σαμσαρής-Κωστούλας
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΓΣΚ Ηρακλής, Μπέλλος-Δημητρίου, Λαδάς
Μαρκοπούλου, 19.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟΝ Πανναξιακός, Μενεσλής-Τσιμπινός, Πολίτης
Χαλάστρας, 19.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΕΟ Σταυρούπολης, Παπαδόπουλος Αρ.-Κάλλης, Τσοπάνογλου
Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΕΚ, Καρπουζάς-Αγγελίδης, Τριανταφύλλου
Πανελληνίου, 20.30 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΑΣΠ Ίωνες, Πρέντζας-Οικονόμου Β., Τσιντομηνάς
Κυριακή 16/3/2014
Μ.Μερκούρη, 16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΦΟ Βριλησσίων, Μάλφας-Κατσούλης, Μαυρικίδης
Τετάρτη 19/3/2014
Μαρκοπούλου, 18.30 ΑΟ Μαρκοπούλου - Παναθηναϊκός ΑΟ, Μιχαήλογλου-Σταρίδας, Τριανταφύλλου
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
20η αγωνιστική
Σάββατο 15/3/2014
Αγ. Παρασκευής, 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Θήρας, Νικολόπουλος-Βλάχος
Λίντο, 18.00 ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Παπάγου, Βλαχάκης-Κοκοτσάκης
Αγ. Δημητρίου, 18.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΣΠ Θέτις, Καπάνταης-Οικονόμου Μ.
Μοιρών, 16.00 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πανιώνιος, Βογιατζής-Καραπουλάκης
Κυριακή 16/3/2014
Ιλισσίων, 19.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟΦ Πορφύρας, Μόσχος-Τσάκας
Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
20η αγωνιστική
Σάββατο 15/3/2014
Πετρούπολης, 19.00 ΓΣ Πετρούπολης - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Κουτσούλας-Μόσιαλος
Βύρωνα, 19.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΣΠ Απόλλων, Τοψιδέλης-Ράντσιου
Αλίμου, 19.00 ΑΟ Τραχώνων - ΑΟ Ακρίτας, Μουλά Ειρ.-Χατζηδούκας
Ηλιούπολης, 19.00 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Ασκληπιός, Κολτσίδας-Ζώης
Δευτέρα 17/3/2014
Χίου, 15.00 ΑΣ Νηρέας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Παπαδογιάννης-Τριανταφυλλόπουλος
Τετάρτη 19/3/2014
Ηλιούπολης, 20.00 ΓΣ Ηλιούπολης - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Χρηστίδης-Τοψιδέλης
Αγ.Τριάδος Πετρούπολης, 20.30 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων, Παγκοζίδης-Χαμπιλού
Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
21η αγωνιστική
Σάββατο 15/3/2014
Α.Πεταλίδης, 18.00 ΑΣ Άρης - ΓΣΓ Νίκη, Πεχλίδης-Μαυρίδης
Γρεβενών, 18.00 ΓΣ Γρεβενών - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Σωμαράκης-Βένος
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ελπίς, Δαλκιράνης-Γρηγοριάδης
Κυριακή 16/3/2014
Δ.Κραχτίδης, 16.00 ΓΣ Δράμας - ΑΠΣ Αίας, Δήμου-Κυριακίδης
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Λεβέντης-Μπακλέσης
Πέμπτη 20/3/2014
ΔΗΓΑ, 19.30 ΓΣ Δράμας - ΑΣ Ελπίς, Σαμσαρής-Κωστούλας