1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
08-02-2014 12:02

Πρόγραμμα και διαιτητές (8-12/02)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για την περίοδο 8-12 Φεβρουαρίου

VOLLEYLEAGUE
16η αγωνιστική 

Σάββατο 8/2/2014
Βόχας, 19.00 Παμβοχαϊκος - ΓΣ Λαμίας, Παπαδογούλας-Βουδούρης, Πέρρος
Πανελληνίου, 18.00 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ, Μυλωνάκης-Μουλά Λ., Βασιλειάδης
Γλυφάδας, 19.30, ΑΕΚ - Εθνικός Αλεξ/λης, Γεροθόδωρος-Φραγκάκης, Ράπτης
Μίκρας, 20.30 ΑΣ Αρης - Νίκη Αιγινίου, Γεωργιάδης-Σιμίδης, Κάλλης
Κυριακή 9/2/2104
Ρέντη, 16.00 Ολυμπιακός - ΑΟ Κηφισιάς, Γεωργουλέας-Μουλά Ειρ., Βαρθαλίτης,
Δευτέρα 10/2/2014
Παναχαϊκής, 18.00 Παναχαϊκή - Φοίνικας Σύρου, Ονόπας-Κουτσούλας, Ιορδανίδης

                                                                                                                  

 

Α1 Γυναικών
16η αγωνιστική


Σάββατο 8/2/2014
Ζηρινείου, 15.30 ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕΚ, Καψάσκης-Μιχαήλογλου, Μαυρικίδης
Νάξου, 19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΦΟ Βριλησσίων, Μόσχος-Σταρίδας, Τριανταφύλλου
Πανελληνίου, 15.00 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΟΠ Ρεθύμνου, Κυριοπούλου-Μεταξά, Πολίτης
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κάλλης Κων.-Μπουγιούκας, Στεργιόπουλος
Μαρκοπούλου, 19.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Μακεδόνες, Μάλφας-Χρηστίδης, Διαμαντόπουλος
Ν.Ιωνίας, 19.00 ΑΣΠ Ίωνες - ΕΟ Σταυρούπολης, Καπάνταης-Πρέντζας, Τσιντομηνάς


Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
15η αγωνιστική

 
Σάββατο 8/2/2014
Γέρακα, 19.00 ΟΦ Γέρακα - ΓΣ Πανελλήνιος, Κατσούλης-Στάικος
Ν.Περάμου, 20.00 ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΣ Ιωνικός, Προκοπίου-Χλωρός
Στ.Καλαϊτζής, 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Οικονόμου Β.-Παπαστάμος
Κυριακή 9/2/2014
Αργυρούπολης, 17.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΦΗ, Κολτσίδας-Τσιμπινός
Χανίων, 17.00 ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Ταταύλα, Βλαχάκης-Καρπουζάς
Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Οδυσσέας, Κοκοτσάκης-Βογιατζής


                                                                                                       

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
15η αγωνιστικη

Σάββατο 8/2/2014
Κολλεγίου Αθηνών, 20.00 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΣΠΑ Καρδίτσας, Μενεσλής-Γεωργουλέας
Ιλισσίων, 20.15  ΑΚ Ζωγράφου - AO Καλαμάτα 80, Μουλά Ειρ.-Νοκολόπουλος
Παλλήνης νέο,  15.45 ΑΟ Παλλήνη - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Μαρκάτης-Κολτσίδας
Μίλωνα,  18.30 ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Κουτσούλας-Ονόπας

              

Σάββατο 8/2/2014
Σερρών, 19.00 ΑΟ Σερρών - Λήμνος Sports Club, Κωστόπουλος-Μιστιλιάδης
Νεάπολης, 19.00 ΑΣ Μακεδονικός - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Αβραμίδης –Δανιηλίδου
ΜΕΝΤ, 19.00 ΜΕΝ Τούμπας - ΑΣ Ελπίς, Μπόμπορας-Δημητρίου
Μίκρας, 16.30 ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Ορεστιάδας, Βασιλειάδης-Κυριακόπουλος
*Αλλαγή ώρας.

 

 

Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
15η αγωνιστική

Σάββατο 8/2/2014
Αγ. Δημητρίου, 18.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Χαρακίδας-Ζώης
Ιωνικού, 17.30 ΑΣ Ιωνικός - ΓΕ Ηρακλείου, Μόσιαλος-Οικονομοπούλου
Νέας Σμύρνης, 20.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Ηλυσιακός, Οικονόμου Μ.-Βελώνης
Γ.Γεννηματάς, 19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟΦ Πορφύρας, Τσιμπινός-Χαμπιλού
Κυριακή 9/2/2014
Παπάγου,  16.00 ΑΣ Παπάγου - ΓΑΣ Μεσσαράς, Ράντσιου-Τσάκας



Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
15η αγωνιστική

Σάββατο 8/2/2014
Βύρωνα, 17.30 Ένωση Βύρωνα - ΕΑ Λαρίσης, Χατζηδούκας-Ρίγκος
Παραλίας, 18.00 ΑΟ Ακρίτας - ΓΣ Ηλιούπολης, Χανδρινός-Τσουμελέας
Απόλλωνος, 19.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Ασκληπιός, Πετούσης-Σπυρόπουλος
Κυριακή 9/2/2014
Χίου, 17.00 ΑΣ Νηρέας - ΓΣ Πετρούπολης, Παπαδογιάννης-Αντωνόπουλος
Ζηρινείου, 17.00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Τραχώνων, Βλάχος Γ.-Τριανταφυλλόπουλος

Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
16η αγωνιστική

Σάββατο 8/2/2014
Βότση, 18.00 ΑΠΣ Ν. Βότση - ΓΣΓ Νίκη, Μαυρίδης-Σταυρίδης
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 19.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Μπακλέσης-Γκόλφης
Γρεβενών, 18.00 ΓΣ Γρεβενών - ΓΣ Δράμας, Καρακελίδης-Βένος
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Παπακοσμάς-Δαλκιράνης
Α.Νικολαΐδης, 18.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΠΣ Αίας, Κύρκος-Γιαννακάρα
Κυριακή 9/2/2014
Ι.Λεμονίδης, 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Λιοτόπουλος-Κεχαγιά                                                                                       


Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ