1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
25-01-2014 12:15

Πρόγραμμα και διαιτητές (22-27/01)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για την περίοδο 22-27 Ιανουαρίου


Volleyleague

14η αγωνιστικη


Παρασκευή 24/1/2014
Πανελληνίου, 19.00 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ, Παπαδογούλας-Γεροθόδωρος, Βασιλειάδης
Σάββατο 25/1/2014
Σύρου, 19.00 Φοίνικας Σύρου - ΑΣ Αρης, Μυλωνάκης-Βουδούρης, Πέρρος
Αιγινίου, 19.00, Νίκη Αιγινίου - Ολυμπιακός, Μπαντιανίδης-Ιωαννίδης, Λαδάς
Λαμίας, 19.00 ΓΣ Λαμία - Παναχαϊκή, Γεωργουλέας-Κουτσούλας, Γεωργόπουλος
Αλεξ/λης, 19.00 Εθνικός Αλεξ/λης - Παμβοχαϊκός, Δεληκωστίδης-Τζεπκινλής, Κάλλης
Κυριακή 26/1/2014
ΠΑΟΚ, 16.00 ΠΑΟΚ - ΑΟ Κηφισιάς, Θεμελής-Γεωργιάδης, Μιχελινάκης

*Αλλαγή ώρας

Α1 Γυναικών
14η αγωνιστική

Παρασκευή 24/1/2014
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΑΕΚ, Σταυριανίδης-Μπουγιούκας, Βανδώρος
Σάββατο 25/1/2014
Ζηρινείου, 15.30 ΓΣΚ Ηρακλής - ΕΟ Σταυρούπολης, Μεταξά-Κολτσίδας, Πολίτης
Χαλάστρας, 19.00 ΑΣ Μακεδόνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Μπόμπορας-Δανιηλίδου, Στεργιόπουλος
Ν.Ιωνίας, 19.00 ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟΝ Πανναξιακός, Προκοπίου-Χλωρός, Τριανταφύλλου
Κυριακή 26/1/2014
Πανελληνίου, 17.00 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΦΟ Βριλησσίων, Ονόπας-Μιχαήλογλου, Βαρθαλίτης
Μαρκοπούλου, 16.30 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΟΠ Ρεθύμνου, Καπάνταης-Κατσούλης, Μαυρικίδης



Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
13η αγωνιστική

Σάββατο 25/1/2014
ΒΑΚ Ηρακλείου, 17.30 ΟΦΗ - ΑΟ Οδυσσέας, Βογιατζής-Κανακάκης
Γέρακα, 19.00 ΟΦ Γέρακα - ΑΣ Ιωνικός, Χρηστίδης-Μάλφας
Στ.Καλαϊτζής, 19.30 ΑΣ Πανερυθραικός - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου, Τσιμπινός-Παπαστάμος
Κυριακή 26/1/2014
Ρεθύμνου, 16.30 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Ταταύλα, Βλαχάκης-Κοκοτσάκης
Χανίων, 17.00 ΣΦΠ Χανίων - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Καρπουζάς-Αγγελίδης
Δευτέρα 27/1/2014
Αργυρούπολης, 17.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Πανελλήνιος, Οικονόμου Β.-Μενεσλής

                                                                                                       

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
13η αγωνιστικη

Σάββατο 25/1/2014
Ηγουμενίτσας, 18.00 ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - AO Καλαμάτα 80, Κουτσής Σακελλάρης
Ιλισίων, 20.15 ΑΚ Ζωγράφου - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Σταρίδας-Νικολόπουλος
Κουκούλι, 19.30 ΑΣΠ Ερμής - ΑΟΝΣ Μίλων, Σπυρόπουλος-Λεβέντη
Παλλήνης νέο, 15.45 ΑΟ Παλλήνη - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Μόσχος-Καψάσκης

*Ορισμος έδρας και ώρας

              

Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
13η αγωνιστική

Σάββατο 25/1/2014
ΔΑΚ Πολίχνης, 20.00 ΑΠΣ Αίας - Λήμνος Sports Club, Αβραμίδης-Παπαδόπουλος Α.
Σερρών, 19.00 ΑΟ Σερρών - ΑΣ Ελπίς, Μιστιλιάδης-Στεργιόπουλος
Νεάπολης, 19.00 ΑΣ Μακεδονικός - ΑΟ Ορεστιάδας, Κάλλης Κων.-Κυριακόπουλος
Μίκρας, 19.00 ΓΣ Ηρακλής - ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος, Μπέλλος-Λιοτόπουλος
Κυριακή 26/1/2013
Αλεξ/πολης, 17.00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Παπαδόπουλος Ι.-Παπαχρήστου          
                                                


Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
13η αγωνιστική

Σάββατο 25/1/2014
Λίντο, 18.00 ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Κοκοτσάκης-Βλαχάκης
Ιωνικού, 18.00 ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Ηλυσιακός, Κυριοπούλου-Ράντσιου
Αγ. Δημητρίου, 18.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΟΦ Πορφύρας, Μουλά Ε.-Χαρακίδας
Νέας Σμύρνης, 20.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Θήρας, Μαρκάτης-Τοψιδέλης
Γ.Γεννηματάς, 19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Παπάγου, Τσάκας-Μόσιαλος


Αλλαγή διαιτητή                                                                                                  


Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
13η αγωνιστική


Σάββατο 25/1/2014
Πετρούπολης, 17.30 ΓΣ Πετρούπολης - ΕΑ Λαρίσης, Φραγκάκης-Ρίγκος
Βύρωνα, 17.30 Ένωση Βύρωνα - ΑΣ Ασκληπιός, Παγκοζίδης-Τριανταφυλλόπουλος
Απόλλωνος, 20.00 ΑΣΠ Απόλλων - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Γκόλφης-Γλωσσίδης
Νεάπολης Λαρ., 16.30 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Τραχώνων, Κατσιούλης-Παπαγεωργίου Αχ.
Κυριακή 26/1/2014
Χίου, 17.00 ΑΣ Νηρέας - ΓΣ Ηλιούπολης, Χαμπιλού-Λιδωρικιώτη                                            



Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
14η αγωνιστική


Σάββατο 25/1/2014
Γρεβενών, 18.00 ΓΣ Γρεβενών - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Πορτοκαλίδης-Βένος
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Άρης, Παπακοσμάς-Γεωργιάδου
Ανατόλια, 19.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Δράμας, Γιαννακάρα-Σταυρίδης
Ι.Λεμονίδης, 18.30 ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας, Μαυρίδης-Κεχαγιά
Α.Νικολαΐδης, 18.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΠΣ Ν. Βότση, Κύρκος-Στεργιόπουλος Χρ.
Κυριακή 26/1/2014
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΣΓ Νίκη, Σακελλάρης-Κουτσής

*Αλλαγή ημέρας και ώρας


Κύπελλο Ανδρών
Β΄ Φάση
4η αγωνιστική

Κυριακή 26/1/2014
ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΟ Ορεστιάδας, Σιμίδης-Μπουκουβάλα



Κύπελλο Γυναικών:
Β΄ Φάση
3η αγωνιστική

Τετάρτη 22/1/2014
Ανατόλια, 21.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΠΣ Ν.Βότσης, Μπέλλος-Γεωργιάδου
Δευτέρα 27/1/2014
Ιωνικού, 20.00 ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Θήρας, Πρέντζας-Στάικος
Σούδας, 15.00 ΝΑΟ Σούδας - Αστέρας Αγ.Δημητρίου, Πετακάκη-Γιαννόπουλος

Αλλαγή διαιτητή

Αλλαγή ώρα

                                                                                               


Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ