1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
17-01-2014 12:17

Πρόγραμμα και διαιτητές (15-19/01)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για το τριήμερο 15-19 Ιανουαρίου

Volleyleague

12η αγωνιστικη

Παρασκευή 17/1/2014
Βόχας, 19.00 Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός, Ονόπας-Φραγκάκης, Ιορδανίδης
Σάββατο 18/1/2014
Ρέντη, 20.00 Ολυμπιακός - Φοίνικας Σύρου, Γεροθόδωρος-Μυλωνάκης, Αντωνούλης
Μίκρας, 20.30 ΑΣ Αρης - ΓΣ Λαμία, Θεμελής-Βασιλειάδης, Κάλλης
Κυριακή 19/1/2014
Γλυφάδας 17.00 ΑΕΚ - ΠΑΟΚ, Γεωργουλέας-Κυριοπούλου, Γεωργόπουλος
Ζηρίνειο, 18.30 ΑΟ Κηφισιάς - Νίκη Αιγινίου, Μουλά Λ.-Αγγελίδης, Διαμαντόπουλος
Παναχαϊκής, 19.00 Παναχαϊκή- Εθνικός Αλεξ/λης, Παπαδογούλας-Χανδρινός, Βασιλειάδης
 
*Αλλαγή ώρας

Α1 Γυναικών
13η αγωνιστική


Σάββατο 18/1/2014
Νάξου, 19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣΚ Ηρακλής, Τσιμπινός-Μιχαήλογλου, Πολίτης
ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΟ Παναθηναϊκός, Αβραμίδης-Κάλλης Κων., Μιχελινάκης
Βριλησσίων, 18.30 ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Ηρακλής, Μόσχος-Στάικος, Τσιντομηνάς
Απόλλων Σμύρνης, 20.00 ΑΕΚ - ΑΟ Μαρκοπούλου, Κολτσίδας-Πρέντζας, Τριανταφύλλου
Μ.Μερκούρη, 15.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣΠ Ίωνες, Τοψιδέλης-Μεταξάς, Μαυρικίδης
Κυριακή 19/1/2014
Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Μακεδόνες, Βλαχάκης-Βογιατζής, Ράπτης


Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
12η αγωνιστική

 
Σάββατο 18/1/2014
Πανελληνίου, 17.00 ΓΣ Πανελλήνιος - ΟΦΗ, Βουδούρης-Κατσούλης
ΒΑΚ, 19.00 ΑΟ Ταταύλα - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Πετούσης-Προκοπίου
Ιωνικού, 17.30 ΑΣ Ιωνικός - ΟΠ Ρεθύμνου, Μουλά Ε.-Σταρίδας
Δραπετσώνα, 20.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΟΦ Γέρακα, Μενεσλής-Παπαδογούλας
Ν.Περάμου, 17.30 ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΣΦΠ Χανίων, Κουτσούλας-Χρηστίδης Χ.
Στ.Καλαϊτζής, 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟ Οδυσσέας, Νικολόπουλος-Καπάνταης

 
 
                                                                                                       

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
12η αγωνιστικη

Σάββατο 18/1/2014
Παραλίας,18.30 AO Καλαμάτα 80 - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας, Σαραβελάκης-Καψάσκης (Ο Αίας Μαλεσίνας αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών, Παπαγεωργίου Αχ.-Χαρδαλίδης
Μίλωνα, 18.30 ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΚ Ζωγράφου, Κυριοπούλου-Χλωρός
Παλλήνης νέο, 15.45 ΑΟ Παλλήνη - ΑΣΠ Ερμής, Μάλφας-Παπαστάμος
Ολυμπιάδας, 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΣΠΑ Καρδίτσας, Μπακλέσης-Λεβέντης
              

Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
12η αγωνιστική

Σάββατο 18/1/2014
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΑΠΣ Αίας, Σωμαράκης-Πορτοκαλίδης
Ι.Λεμονίδης, 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Σταυριανίδης-Δημητρίου
Ν.Σαμαράς, 19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Σερρών, Τζεπκινλής-Παπαδόπουλος Ι.
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΜΕΝ Τούμπας, Μπουγιούκας-Ισκάς
Βότση, 18.00 ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - Λήμνος Sports Club, Σιμίδης-Μπόμπορας                                                             


Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
12η αγωνιστική

Σάββατο 18/1/2014
Π.Σαλπέας, 19.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣ Ιωνικός, Ονόπας-Οικονόμου Μ.
Θήρας, 19.00 ΑΟ Θήρας - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Οικονόμου Β.-Χατζηδούκας
Παπάγου, 18.30 ΑΣ Παπάγου - ΓΣ Πανιώνιος, Ράντσιου-Τουμπανάκης
Κυριακή 19/1/2014
Μοιρών, 16.00 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Κοκοτσάκης-Καραπουλάκης
Ιλισσίων, 17.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΕ Ηρακλείου, Παπαδογιάννης-Λιδωρικιώτη

                                                                                                     


Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
12η αγωνιστική


Σάββατο 18/1/2014
Νεάπολης Λαρ., 18.00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Απόλλων, Αντωνούλης-Χουλιαρόπουλος
Αλίμου, 20.00 ΑΟ Τραχώνων - ΕΑ Λαρίσης, Χαρακίδας-Αντωνόπουλος
Κυριακή 19/1/2014
Τρικάλων, 12.00 ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣ Νηρέας, Κατσιούλης-Γρουσόπουλος
Ζηρινείου, 15.00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Ακρίτας, Ζώης-Μόσιαλος
Ηλιούπολης, 19.00 ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Πετρούπολης, Βλάχος Γ.-Καντλή
                                                                                                                                                  



Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
13η αγωνιστική

Σάββατο 18/1/2014
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 18.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΠΣ Αίας, Χαρδαλίδης-Παπαγεωργίου Αχ.
Γρεβενών, 18.00 ΓΣ Γρεβενών - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Βένος-Καρακελίδης
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Τσιούλα-Σταυρίδης
Κυριακή 19/1/2014
Ανατόλια, 15.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Άρης, Κυριακόπουλος-Παπαδόπουλος Αρ.
ΔHΓΑ, 18.00 ΓΣ Δράμας - ΕΣΟΠ Επίκουρος, Κωστούλας-Κυριακίδης
Ι.Λεμονίδης, 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ν. Βότση, Μπέλλος-Στεργιόπουλος Χρ.

Κύπελλο Ανδρών
Β΄Φάση
4η αγωνιστική

Τετάρτη 15/1/2014
Χανίων, 18.00 ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Οδυσσέας, Αγγελίδης-Καρπουζάς
Δευτέρα 20/1/2014
Παραλίας, 19.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΠΣ Κύζικος, Χανδρινός-Σαραβελάκης


                                                                                               


Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ