Α1 Γυναικών
2η αγωνιστική
Τετάρτη 8/1/2014
Ζηρινείου, 15.00 ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Πανναξιακός, Πρέντζας-Χλωρός, Πολίτης
Πανελληνίου, 17.00 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΕΟ Σταυρούπολης, Προκοπίου-Στάικος, Τσιντομηνάς
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων, Μπόμπορας-Κάλλης, Τσοπάνογλου
Μαρκόπουλου, 18.30 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΕΚ, Σταρίδας-Τοψιδέλης, Τριανταφύλλου
Χαλάστρας, 19.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΟΠ Ρεθύμνου, Βασιλειάδης-Δημητρίου, Βανδώρος
Ν.Ιωνίας, 18.30 ΑΣΠ Ίωνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Χρηστίδης-Παπαστάμος, Μαυρικίδης
Α2 Γυναικών
Κυριακή 5/1/2014
Κραχτίδης, 13.00 ΓΣ Δράμας - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Σαμσαρής-Κυριακίδης
Α2 Ανδρών
Τετάρτη 8/1/2014
Σέρρες, 17.30 ΑΟ Σερρών - ΑΟ Ορεστιάδας, Κωστόπουλος-Στεργιόπουλος
Κύπελλο Aνδρών
B΄φάση 3η αγωνιστική
Σαβ. 4/1/2014
ΕΑ Πατρών, 19.30 ΕΑ Πατρών - ΑΟ Καλαμάτα 80, Γκόλφης - Σπυρόπουλος
Ν.Περάμου, 20.00 ΑΠΣ Κύζικος - ΑΟΝΣ Μίλων, Μενεσλής - Μεταξά
Ορεστιάδας, 19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΣ Ηρακλής, Ιωαννίδης- Παπαχρήστου
Καρδίτσας, 19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΜΕΝΤ, Παπαγεωργίου- Παρασκευάς
Κυρ. 5/1/2014
ΔΑΚ Πολίχνης, 16.30 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΣΠ Ερμής Ηγουμενίτσας, Κάλλης – Μπέλλος
Κυριακή 12/1/2014
Κλ.Γυμ.Ροδίων Αθλ., 13.00 Ροδίων Αθλησης - ΑΟ Παλλήνη, Μάλφας-Χατζησταυρίδης
Κύπελλο Γυναικών
B΄φάση 2η αγωνιστική
Σαβ. 4/1/2014
Αγ.Τριάδας, 16.45 ΑΟ Θρίαμβος - ΠΑΚ Χαλανδρίου, Χαρακίδας-Βλάχος
Κραχτίδη, 18.00 ΣΦΒ Ερμής - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Κωστούλας - Δήμου
Κυρ. 5/1/2014
Β ΔΑΚ Kατερίνης, 16.00 ΣΦΚ Πιερικός - ΑΠΣ Ν.Βότσης, Τσαμουρτζής - Λιάρος
Ιωαννίνων, 17.00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΓΣ Γρεβενών, Σωμαράκης - Καρακελίδης
Ιλισσίων, 17.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημ., Σταρίδας-Ζώης
Σούδας, 18.00 ΝΑΟ Σούδας - ΓΕ Ηρακλείου, Τραχαλάκη-Πετακάκη
Νεάπολης, 19.30 ΕΑ Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαικός, Αντωνούλης - Κατσιούλης
Τρι. 7/1/2014
Παναχαικής, 18.30 ΓΕ Παναχαική - ΑΣ Ιωνικός, Πετούσης-Γεράνιος
Τετ. 8/1/2014
Μίκρας, 21.00 ΑΜΟ Γαλαξίας - ΑΣ Αρης, Γιαννακάρα - Κεχαγιά
2η αγωνιστική
Τετάρτη 8/1/2014
Ζηρινείου, 15.00 ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Πανναξιακός, Πρέντζας-Χλωρός, Πολίτης
Πανελληνίου, 17.00 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΕΟ Σταυρούπολης, Προκοπίου-Στάικος, Τσιντομηνάς
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων, Μπόμπορας-Κάλλης, Τσοπάνογλου
Μαρκόπουλου, 18.30 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΕΚ, Σταρίδας-Τοψιδέλης, Τριανταφύλλου
Χαλάστρας, 19.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΟΠ Ρεθύμνου, Βασιλειάδης-Δημητρίου, Βανδώρος
Ν.Ιωνίας, 18.30 ΑΣΠ Ίωνες - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Χρηστίδης-Παπαστάμος, Μαυρικίδης
Α2 Γυναικών
Κυριακή 5/1/2014
Κραχτίδης, 13.00 ΓΣ Δράμας - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Σαμσαρής-Κυριακίδης
Α2 Ανδρών
Τετάρτη 8/1/2014
Σέρρες, 17.30 ΑΟ Σερρών - ΑΟ Ορεστιάδας, Κωστόπουλος-Στεργιόπουλος
Κύπελλο Aνδρών
B΄φάση 3η αγωνιστική
Σαβ. 4/1/2014
ΕΑ Πατρών, 19.30 ΕΑ Πατρών - ΑΟ Καλαμάτα 80, Γκόλφης - Σπυρόπουλος
Ν.Περάμου, 20.00 ΑΠΣ Κύζικος - ΑΟΝΣ Μίλων, Μενεσλής - Μεταξά
Ορεστιάδας, 19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΣ Ηρακλής, Ιωαννίδης- Παπαχρήστου
Καρδίτσας, 19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΜΕΝΤ, Παπαγεωργίου- Παρασκευάς
Κυρ. 5/1/2014
ΔΑΚ Πολίχνης, 16.30 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΣΠ Ερμής Ηγουμενίτσας, Κάλλης – Μπέλλος
Κυριακή 12/1/2014
Κλ.Γυμ.Ροδίων Αθλ., 13.00 Ροδίων Αθλησης - ΑΟ Παλλήνη, Μάλφας-Χατζησταυρίδης
Κύπελλο Γυναικών
B΄φάση 2η αγωνιστική
Σαβ. 4/1/2014
Αγ.Τριάδας, 16.45 ΑΟ Θρίαμβος - ΠΑΚ Χαλανδρίου, Χαρακίδας-Βλάχος
Κραχτίδη, 18.00 ΣΦΒ Ερμής - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Κωστούλας - Δήμου
Κυρ. 5/1/2014
Β ΔΑΚ Kατερίνης, 16.00 ΣΦΚ Πιερικός - ΑΠΣ Ν.Βότσης, Τσαμουρτζής - Λιάρος
Ιωαννίνων, 17.00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΓΣ Γρεβενών, Σωμαράκης - Καρακελίδης
Ιλισσίων, 17.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Αστέρας Αγ.Δημ., Σταρίδας-Ζώης
Σούδας, 18.00 ΝΑΟ Σούδας - ΓΕ Ηρακλείου, Τραχαλάκη-Πετακάκη
Νεάπολης, 19.30 ΕΑ Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαικός, Αντωνούλης - Κατσιούλης
Τρι. 7/1/2014
Παναχαικής, 18.30 ΓΕ Παναχαική - ΑΣ Ιωνικός, Πετούσης-Γεράνιος
Τετ. 8/1/2014
Μίκρας, 21.00 ΑΜΟ Γαλαξίας - ΑΣ Αρης, Γιαννακάρα - Κεχαγιά
Σάβ.4/1/2014