1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
21-12-2013 12:16

Πρόγραμμα και διαιτητές (20-23/12)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητής για το τριήμερο 20-23/12

Volleyleague

11η αγωνιστικη

Πρωτάθλημα Volleyleague ΟΠΑΠ 2013-14

(11η αγωνιστική)

Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2013

Γυμναστήριο Πανελληνίου 20.00 (Novasports-2): Παναθηναϊκός – Άρης

Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Χαμπιλού, Ζώης, Γραμματεία: Πανίδη

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2013

Γυμναστήριο «Μιχάλης Παρασκευόπουλος» Αλεξανδρούπολη 17.00 (Novasports-3): ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. - Ολυμπιακός

Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ιωαννίδης. Παρατηρητής: Μιχελινάκης. Επόπτες: Σαρμίδης, Τονονίδης, Γραμματεία: Καδόγλου.

Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» Γλυφάδα 19.00: ΑΕΚ – Παναχαϊκή

Διαιτητές: Βουδούρης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαδογιάννης, Σπανού . Γραμματεία: Λαζάρογλου

Γυμναστήριο «Δ.Βικέλοας» Σύρος 19.00: Φοίνικας Σύρου - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου

Διαιτητές: Ονόπας, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Μπαρμπούνης, Παπαδημητρίου, Γραμματεία: Παναγιωτίδης

Γυμναστήριο «Χαλκιοπούλειο» Λαμίας 19.00: ΓΣ Λαμία - ΑΟ Κηφισιάς

Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δεληκωστίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης. Επόπτες: Μαυράκης, Καλαντζής. Γραμματεία: Σάλτα

Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Βόχας 19.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός – ΠΑΟΚ

Διαιτητές: Γεωργουλέας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Κτενάς, Καλομοίρης, Γραμματεία: Κτενά





Α1 Γυναικών
11η αγωνιστική

Σάβ.21/12/2013
Πανελληνίου, 15.00 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΓΣΚ Ηρακλής, Τσίτσικας-Μαρκάτσας,, Τριανταφύλλου
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΑΟΝ Πανναξιακός, Δανιηλίδου-Τσιούλα, Καραγιάννης
Μαρκόπουλου, 19.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΕΟ Σταυρούπολης, Παπαστάμος-Μεταξά, Μαυρικίδης
Χαλάστρας, 19.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΦΟ Βριλησσίων, Σιμίδης-Μπουγιούκας, Στεργιόπουλος
Μ.Μερκούρη, 21.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ, Μαρκάτσας-Τσίτσικας, Ανδρονικίδης
Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣΠ Ίωνες, Κοκοτσάκης-Καρπουζάς, Τσιντομηνάς

                                                                                                                      



Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
10η αγωνιστική

Σάβ.21/12/2013               
Κοκκινιά(Μαρούσι), 20.00 ΑΟ Οδυσσέας - ΑΟ Ταταύλα, Οικονόμου Β.-Μιχαήλογλου
ΒΑΚ Ηρακλείου, 17.30 ΟΦΗ - ΑΣ Ιωνικός, Αγγελίδης-Βογιατζής
Γέρακα, 17.00 ΟΦ Γέρακα - ΣΦΠ Χανίων, Νικολόπουλος-Χλωρός
Στ.Καλαϊτζής, 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Πανελλήνιος, Μαρκάτης-Προκοπίου
Αργυρούπολης, 19.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Τσιμπινός-Χρηστίδης
Κυρ.22/12/2013
Ρεθύμνου, 16.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου, Κοκοτσάκης-Κανακάκης

                                                                                                       

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
10η αγωνιστικ

Σάβ.21/12/2013
Μαλεσίνας, 19.00 ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Μάλφας-Τοψιδέλης    
Ηγουμενίτσας, 18.00 ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΑΟΝΣ Μίλων, Πορτοκαλίδης-Σωμαράκης     
Κολλεγίου Αθ., 20.00 ΣΑ Κολλεγίου Αθ. - ΑΟ Παλλήνη, Μόσχος-Μενεσλής
Μαρκοπούλου, 21.00 ΑΚ Ζωγράφου - ΑΣΠ Ερμής, Κολτσίδας-Κατσούλης
Ολυμπιάδας, 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - AO Καλαμάτα 80, Καπάνταης-Στάικος

                                                                                                       

Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
10η αγωνιστική

Σάβ.21/12/2013               
Ν.Σαμαράς, 19.00 Λήμνος Sports Club - ΑΣ Ελπίς,Στεργιόπουλος-Μιστιλιάδης  
Ευόσμου, 20.00 ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Ορεστιάδας, Βασιλειάδης-Παπαδόπουλος Αρ.  
Σερρών, 19.00 ΑΟ Σερρών - ΓΣ Ηρακλής, Σταυριανίδης-Μπέλλος             
Νεάπολης, 17.30 ΑΣ Μακεδονικός - ΜΕΝ Τούμπας, Κυριακόπουλος-Δημητρίου
Βότση, 18.00 ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Αβραμίδης-Μπόμπορας

                                                             

Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
10η αγωνιστική

Σάβ.21/12/2013
Αγ. Παρασκευής, 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟΦ Πορφύρας, Μυλωνάκης-Ράντσιου
Λίντο, 18.00 ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Θήρας, Βλαχάκης-Γιαννόπουλος
Παπάγου, 18.30 ΑΣ Παπάγου - ΑΣ Ιωνικός, Ρίγκος-Τριανταφυλλόπουλος
Νέας Σμύρνης, 19.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΠ Θέτις, Κυριοπούλου-Χατζηδούκας
Κυρ.22/12/2013
Μοιρών, 14.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Ηλυσιακός, Βλαχάκης-Βογιατζής
Δευτ.23/12/2013             
1η αγωνιστική Λίντο, 17.30 ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Ηλυσιακός, Καραπουλάκης-Κοκοτσάκης,

                                                                                                     


Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
10η αγωνιστική

Σάβ.21/12/2013               
Νεάπολης Λαρ., 18.00 ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Ασκληπιός, Θεμελής-Χουλιαρόπουλος
Βύρωνα, 19.00 Ένωση Βύρωνα - Φιλαθλητικός Λαρ., Μόσιαλος-Τσάκας
Παραλίας, 18.00 ΑΟ Ακρίτας -ΑΣΠ Απόλλων, Βλάχος-Τουμπανάκης       
Αλίμου, 19.00 ΑΟ Τραχώνων - ΓΣ Ηλιούπολης**, Χαρακίδας-Λιδωρικιώτη          
Χίου, 14.00 ΑΣ Νηρέας - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Πρέντζας-Οικονόμου Μ.
Δευτ.23/12/2013
1η αγωνιστική Χίου, 14.30 ΑΣ Νηρέας - ΑΣ Ασκληπιός, Οικονόμου Μ.-Πρέντζας

** Ο αγώνας ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ θα διεξαχθεί «κεκλεισμένων των θυρών» λόγω τιμωρίας των ΑΟ Τραχώνων από το ΜΠΔΟ/ ΕΟΠΕ                                                                                                                                                      



Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
11η αγωνιστική

Σάβ.21/12/2013               
Γρεβενών, 18.00 ΓΣ Γρεβενών - ΑΠΣ Αίας, Λιαρός-Καρακελίδης
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣΓ Νίκη, Μπουκουβάλα-Γρηγοριάδης    
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 20.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΣ Ελπίς, Παπακοσμάς-Γιαννακάρα
Α.Πεταλίδης, 18.00 ΑΣ Άρης - ΕΣΟΠ Επίκουρος, Κύρκος-Σταυρίδης
Ανατόλια, 19.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Μαυρίδης-Γεωργιάδου
Κυρ.22/12/2013               
ΔΗΓΑ, 17.00 ΓΣ Δράμας - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Σαμσαρής-Δήμου

                                                                                                       



Κύπελλο Γυναικών
Β’ Φάση              

Σάβ.21/12/2013
Παλλήνης, 21.30 ΠΑΚ Χαλανδρίου - ΑΣ Ηλιούπολης, Βελώνης-Καντλή

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ