1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
13-12-2013 22:50

Πρόγραμμα και διαιτητές (14-16/12)

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για το Σαββατοκύριακο που έρχεται.

Πρωτάθλημα Volleyleague ΟΠΑΠ 2013-14
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2013
Ζηρίνειο 19.00: ΑΟ Κηφισιάς - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Γεωργουλέας, Βουδούρης, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Οικονόμου Μ., Χρηστίδης Αλ.,Γραμματεία: Κυργιαλάνη
 
Αιγινίου 19.00: ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΓΣ Λαμία
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βένος, Ιωάννου, Γραμματεία: Συρομάχου
 
Μίκρας 21.00: Άρης - ΑΕΚ
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Λαδάς, Επόπτες: Στεργιόπουλος Χρ., Μαυρίδης, Γραμματεία:Καρακούλια
 
Ρέντη 21.30 (Νοvasports-1): Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Μπαντιανίδης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: ΑΟ Βελώνης, Τσάκας, Γραμματεία:Γιαννακοπούλου
 
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2013
Πυλαία PAOK Sports Arena 17.00 (Στιγμιότυπα NOVA): ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Θεμελής, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Δρανίτσας, Μπουκουβάλα, Γραμματεία:Παναγιωτίδου
 
Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2013
Αγυιά, Παναχαϊκής 19.00 (Νοvasports-1): Παναχαϊκή - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Γκολφινόπουλος, Γλωσσίδης, Γραμματεία:Παπακωνσταντοπούλου


Α1 Γυναικών
10η αγωνιστική

 
Σαβ 15/12/2013
Ζηρινείου, 15.00 ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Ηρακλής, Μεταξά-Καπάνταης, Τσιντομηνάς
Νάξου, 19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Μαρκοπούλου, Τσίτσικας-Προκοπίου, Διαμαντόπουλος
Ν.Ιωνίας, 19.00 ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟ Παναθηναϊκός, Μουλά Ειρ.-Χλωρός, Πέρρος
Κυρ.15/12/2013
Πολίχνης, 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Μακεδόνες, Κυριακόπουλος-Δανιηλίδου, Βανδώρος
Βριλησσίων, 18.00 ΦΟ Βριλησσίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κυριοπούλου-Τσιμπινός, Μαυρικίδης
Απόλλωνα, 17.00 ΑΕΚ - ΟΠ Ρεθύμνου, Μόσχος-Κολτσίδας, Γεωργόπουλος

 

Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
9η αγωνιστική

Σάβ.14/12/2013
Ιωνικού, 21:30 ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Οδυσσέας, Παπαστάμος-Μαρκάτης
Δραπετσώνας, 17.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΟΦΗ, Τσιμπινός-Στάικος
Ν.Περάμου, 20.00 ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Μαρκάτσας-Μάλφας
Χανίων, 17.00 ΣΦΠ Χανίων - ΟΠ Ρεθύμνου, Αγγελίδης-Καρπουζάς
Πανελληνίου, 19.30 ΑΟ Ταταύλα - ΓΣ Πανελλήνιος, Σταρίδας-Νικολόπουλος
Γέρακα, 19.00 ΟΦ Γέρακα - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Ονόπας-Χρηστίδης

 

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
9η αγωνιστική


Σάβ.14/12/2013
Ιωαννίνων, 18.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΣΠΑ Καρδίτσας, Πετούσης-Γκόλφης
Μίλωνα, 18.30 ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας, Κατσούλης-Κολτσίδας
Παλλήνης νέο, 17.45 ΑΟ Παλλήνη - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας, Μιχαήλογλου-Οικονόμου Β.
Κουκούλι,19.30 ΑΣΠ Ερμής - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών, Καψάσκης-Μπακλέσης
Ιλισσίων,  20.00  ΑΚ Ζωγράφου - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Μενεσλής-Πρέντζας

 

Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
9η αγωνιστική

Σάβ.14/12/2013
Ν.Σαμαράς, 19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - Λήμνος Sports Club, Παπαδόπουλος Ι.-Τζεπκινλής
Μίκρας, 16.00 ΓΣ Ηρακλής - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Μπόμπορας-Παπαδόπουλος Αρ.
Ι.Λεμονίδης, 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Δημητρίου-Τσιούλα
Νεάπολης, 17.30 ΑΣ Μακεδονικός - ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος, Μπέλλος-Σταυριανίδης
Κυρ.15/12/2013
Μίκρας, 18.00 ΜΕΝ Τούμπας - ΑΟ Σερρών, Τσιούλα-Μπουγιούκας

 

Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
9η αγωνιστική

Σάβ.14/12/2013
Θήρας, 19.00 ΑΟ Θήρας - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Χατζηδούκας-Μπαρμπούνης
Παπάγου, 17.00 ΑΣ Παπάγου - ΓΕ Ηρακλείου, Ζώης-Τουμπανάκης
Γ.Γεννηματάς, 19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Βλάχος-Ράντσιου
Π.Σαλπέας, 19.15 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Ηλυσιακός, Χαρακίδας-Αντωνόπουλος
Κυρ 15/12/2013
Νέας Σμύρνης, 16:30 ΓΣ Πανιώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς, Παπαδογιάννης-Μόσιαλος

 

Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
9η αγωνιστική

Σάβ.14/12/2013
Απόλλωνος, 20.00 ΑΣΠ Απόλλων - Ένωση Βύρωνα, Γλωσσίδης-Γεράνιος
Τρικάλων, 20.00 ΑΣ Ασκληπιός - ΓΣ Ηλιούπολης, Αντωνούλης-Κατσιούλης
Παραλίας, 18.00 ΑΟ Ακρίτας - ΑΟ Τραχώνων,Σαραβελάκης-Χανδρινός
Κυρ.15/12/2013
Ζηρινείου, 17.00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Πετρούπολης, Παγκοζίδης-Οικονομοπούλου
Νεάπολης Λαρ., 12.00 Φιλαθλητικός Λαρ. - ΑΣ Νηρέας, Παπαγεωργίου Αχ.-Γρουσόπουλος

 

Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
10η αγωνιστική


Σάβ.14/12/2013
Βότση, 18.00 ΑΠΣ Ν. Βότση - ΓΣ Γρεβενών, Γιαννακάρα-Κεχαγιά
Ευόσμου, 18.00 ΑΠΣ Αίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Κύρκος-Πεχλίδης
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Καϊτατζής-Παπαχρήστου
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΑΣ Άρης, Γκόλφης-Πετούσης
Πολίχνης, 18.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Μπουκουβάλα-Γεωργιάδου
Κυρ.15/12/2013
Βότση, 20.00 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΓΣ Δράμας, Στεργιόπουλος Χρ.-Παπακοσμάς

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ