1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
30-11-2013 12:27

Πρόγραμμα και διαιτητές 29/11 - 2/12

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των εθνικών κατηγοριών για το Σαββατοκύριακο που έρχεται
 
ΒΟΛΕΙ ΛΙΓΚ
8η αγωνιστική

Παρ.29/11/2013
Ρέντη, 19.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός, Φραγκάκης-Μουλά Ειρ., Βασιλειάδης
Σάβ.30/11/2013
Αιγινίου, 19.00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - Παναθηναϊκός ΑΟ, Μπαντιανίδης-Γεωργιάδης
Μιχελινάκης, Μίκρας, 20.00 ΑΣ Άρης - Παναχαϊκή, Γεροθόδωρος-Παπαδογούλας, Αντωνούλης
Ζηρίνειο, 19.30 ΑΟ Κηφισιάς - ΑΕΚ Θεμελής-Κυριοπούλου, Πέρρος
Κυρ. 1/12/2013
ΠΑΟΚ, 16.00 ΠΑΟΚ - ΓΣ Λαμία, Δεληκωστίδης-Βασιλειάδης, Κάλλης
Δευτ.2/12/2013
Σύρου, 19.00 Φοίνικας Σύρου - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ, Μυλωνάκης-Μουλά Λ., Ακαρέπης



Α1 Γυναικών
8η αγωνιστική
 

Σάβ.30/11/2013
Νάξου,  19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Νικολόπουλος-Στάικος, Μαυρικίδης
Πολίχνης, 14.30 ΕΟ Σταυρούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου, Δανιηλίδου-Δημητρίου, Στεργιόπουλος
Πανελληνίου, 15.00 ΑΟ Παναθηναϊκός - ΑΟ Μαρκοπούλου, Σταρίδας-Μεταξά, Ράπτης
Ν.Ιωνίας, 19.00 ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Ηρακλής, Πρέντζας-Τοψιδέλης, Διαμαντόπουλος
Κυρ.1/12/2013
Βριλησσίων, 18.00 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΕΚ Μαρκάτης-Μιχαήλογλου, Τριανταφύλλου
Ζηρινείου, 15.30 ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες, Κατσούλης-Χλωρός, Πολίτης


Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
7η αγωνιστική

Σάβ.30/11/2013
Ν.Περάμου, 20.00 ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΟ Οδυσσέας, Τσίτσικας-Γεωργουλέας
Γέρακα, 19.00 ΟΦ Γέρακα - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Τσιμπινός-Οικονόμου Β.
Ιωνικού, 20.00 ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Ταταύλα, Χρηστίδης-Παπαστάμος
Δραπετσώνας, 20.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανελλήνιος, Προκοπίου-Μενεσλής
Ρεθύμνου, 16.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Κοκοτσάκης-Κανακάκης
Κυρ.1/12/2013
Χανίων, 17.00 ΣΦΠ Χανίων - ΟΦΗ, Βλαχάκης-Αγγελίδης
                                                                                                                  

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
7η αγωνιστική

Σάβ.30/11/2013
Παλλήνης νέο, 17.45 ΑΟ Παλλήνη - ΣΠΑ Καρδίτσας, Μάλφας-Ονόπας
Κουκούλι, 19.30 ΑΣΠ Ερμής - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας, Πετούσης-Μπακλέσης
ΑΚ Ζωγράφου - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας, Μαρκάτσας-Βουδούρης
Μίλωνα,  18.30 ΑΟΝΣ Μίλων - AO Καλαμάτα 80, Καπάνταης-Μόσχος
Κολλεγίου  Αθ, 20.00 ΣΑ Κολλεγίου Αθ. - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Κολτσίδας-Κουτσούλας


Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
7η αγωνιστική

Σάβ.30/11/2013
Μίκρας, 16.00 ΓΣ Ηρακλής - Λήμνος Sports Club, Παπαδόπουλος Αρ.-Τσιούλα
ΜΕΝΤ, 19.00 ΜΕΝ Τούμπας - ΑΠΣ Αίας, Κάλλης Κ.-Μπόμπορας
Νεάπολης, 17.30 ΑΣ Μακεδονικός - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Αβραμίδης-Κυριακόπουλος
Ν.Σαμαράς,  19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΣ Ελπίς, Τζεπκινλής-Παπαδόπουλος Ι.
Σερρών, 19.00 ΑΟ Σερρών - ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος, Κωστόπουλος-Στεργιόπουλος
                                     

Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
7η αγωνιστική


Σάβ.30/11/2013
Γ.Γεννηματάς, 17.00 ΑΣΠ Θέτις - ΓΕ Ηρακλείου, Χαρακίδας-Λιδωρικιώτη
Παπάγου, 18.30 ΑΣ Παπάγου - ΑΟ Ηλυσιακός, Ρίγκος-Μόσιαλος
Θήρας, 19.00 ΑΟ Θήρας - ΑΟΦ Πορφύρας, Οικονόμου Μ.-Χατζηδούκας
(1η αγωνιστική) Αγ. Παρασκευής, 17.30 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΑΣ Μεσσαράς, Ζώης-Σπανού
 Κυρ.1/12/2013
Αγ. Δημητρίου, 16.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ. - ΓΑΣ Μεσσαράς, Παγκοζίδης-Παπαχατζής
Νέας Σμύρνης, 19.30 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ιωνικός, Μάλφας-Αντωνόπουλος


Α2 Γυναικών
 2ος Όμιλος
7η αγωνιστική


Σάβ.30/11/2013
Νεάπολης Λαρ.  18.00 Φιλαθλητικός Λαρ. - ΕΑ Λαρίσης, Χαρδαλίδης-Γρουσόπουλος
Απόλλωνος, 19.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Πετρούπολης, Γκόλφης-Γκολφινόπουλος
Παραλίας, 20.00 ΑΟ Ακρίτας - ΑΣ Νηρέας, Σαραβελάκης-Γιαννακάκος
Βύρωνα, 19.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Τραχώνων, Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Κυρ.1/12/2013
Ζηρινείου, 18.30 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Ηλιούπολης, Τσάκας-Τριανταφυλλόπουλος                                                                                                  

Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
8η αγωνιστική

Σάβ.30/11/2013
Βότση,18.00 ΑΠΣ Ν. Βότση - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Μαυρίδης-Μπουγιούκας
Ευόσμου, 18.00 ΑΠΣ Αίας - ΓΣ Δράμας, Στεργιόπουλος Χρ.-Πεχλίδης
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΑΣ Άρης, Ιωαννίδης-Καϊτατζής
Ανατόλια, 18.30 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Παπακοσμάς-Σταυρίδης
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 20.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΣ Γρεβενών, Γλωσσίδης-Γεράνιος
Κυρ.1/12/2013
Ι.Λεμονίδης, 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Γιαννακάρα-Μπουκουβάλα

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ