1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
23-11-2013 12:32

Πρόγραμμα και διαιτητές 23-26/11

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των εθνικών κατηγοριών για το Σαββατοκύριακο που έρχεται
Πρωτάθλημα Volleyleague ΟΠΑΠ 2013-14
(7η αγωνιστική)

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2013
Γυμναστήριο Πανελληνίου Κυψέλη 20.30: Παναθηναϊκός - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Κουτσούλας, Ονόπας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Οικονόμου Μ., Ζώης, Γραμματεία: Παπασηφάκη

Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» Βόχας 19.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΟ Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεωργουλέας, Τσίτσικας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Κτενάς, Κωνσταντινόπουλος, Γραμματεία: Κτενά

Γυμναστηριο Γλυφάδας 20.00: ΑΕΚ - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
 Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μαρκάτσας, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Τσάκας, Αντωνόπουλος, Γραμματεία: Λιάκου

Γυμναστήριο «Μιχ.Παρασκευόπουλος» Αλεξανδρούπολη 20.00 (Novasports): ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ - ΓΣ Λαμία
Διαιτητές: Θεμελής, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Τονονίδης, Μουτζούρης, Γραμματεία: Καδόγλου

Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2013
Γυμναστήριο Παναχαϊκής Πάτρα 16.00 (Novasports - Στιγμιότυπα): Παναχαϊκή - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Βουδούρης, Χανδρινός, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Γκολφινόπουλος, Λιναρδάτος, Γραμματεία: Λαγογιάννη

Δευτέρα 25 Νοεμβρίου 2013
Γυμναστήριο Μίκρας 19.00 (Novasports): ΑΣ Άρης - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μπαντιανίδης, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Λαδάς, Επόπτες: Μαυρίδης, Πεχλίδης, Γραμματεία: Κουμπλή

* Aλλαγή ώρας


Α1 Γυναικών
7η αγωνιστική

Σάβ.23/11/2013
Μ.Μερκούρη, 18.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣΚ Ηρακλής, Μόσχος-Χρηστίδης, Ακαρέπης
Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝ Πανναξιακός, Κοκοτσάκης-Βογιατζής, Τριανταφύλλου
Κατσάνειο, 19.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Παναθηναϊκός, Σιμίδης-Μπόμπορας, Καραγιάννης
Μαρκόπουλο, 19.00 ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηρακλής, Κολτσίδας-Στάικος, Τσιντομηνάς
Βριλησσίων, 18.30 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΠ Ίωνες, Παπαστάμος-Καψάσκης, Πολίτης
Κυρ.24/11/2013
Απόλλωνα, 18:00 ΑΕΚ - ΕΟ Σταυρούπολης, Μεταξά-Τοψιδέλης, Μαυρικίδης

Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
6η αγωνιστική

Σάβ.23/11/2013
Πανελληνίου, 17.00 ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου, Μιχαήλογλου-Καπάνταης
Μίλωνα, 18.30 ΑΟ Ταταύλα - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Οικονόμου Β.-Κατσούλης
Στ.Καλαϊτζής, 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣ Ιωνικός, Μάλφας-Τσιμπινός
Κυρ.24/11/2013
ΑΚ Δαϊς, 16.30 ΑΟ Οδυσσέας - ΣΦΠ Χανίων, Μενεσλής-Μαρκάτης
ΒΑΚ Ηρακλείου, 17.30 ΟΦΗ - ΟΦ Γέρακα, Βλαχάκης-Κανακάκης
Αργυρούπολης, 17.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου, Νικολόπουλος-Προκοπίου

                                                                   

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
6η αγωνιστική

Σάβ.23/11/2013
Καρδίτσας, 19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣΠ Ερμής, Κουτσής-Σακελλάρης
Μαλεσίνας, 19.00 ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΚ Ζωγράφου, Φραγκάκης-Χλωρός
Ηγουμενίτσας, 18.00 ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών, Σπυρόπουλος-Λεβέντης
Παραλίας, 18.30 AO Καλαμάτα 80 - ΑΟ Παλλήνη, Γκόλφης-Σαραβελάκης
Ολυμπιάδας, 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Μπακλέσης-Πετούσης
 

Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
6η αγωνιστική

Σάβ.23/11/2013
Ν.Σαμαράς, 19.00 Λήμνος Sports Club - ΜΕΝ Τούμπας, Βασιλειάδης - Κυριακόπουλος
Ευόσμου, 20.00 ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Μακεδονικός, Μπέλλος-Σταυριανίδης
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΓΣ Ηρακλής, Σωμαράκης-Πορτοκαλίδης
Βότση, 18.00 ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - ΑΟ Ορεστιάδας, Αβραμίδης-Δημητρίου
Κυρ.24/11/2013
Αλεξ/πολης, 17.00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Σερρών, Παπαδόπουλος Ι.-Παπαχρήστου

                                                                                                                
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
6η αγωνιστική
 
Σάβ.23/11/2013
Αγ. Παρασκευής, 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΣΠ Θέτις, Παπαδογιάννης-Βελώνης
Λίντο, 18.00 ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Πανιώνιος, Καρπουζάς-Γιαννόπουλος
Απόλλωνα, 20.00 ΑΣ Ιωνικός - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Πρέντζας-Οικονομοπούλου
Π.Σαλπέας, 19.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣ Παπάγου, Ράντσιου-Καντλή
Κυρ.24/11/2013
Μοιρών, 12.00 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟ Θήρας, Τραχαλάκη-Πετακάκη
                                                                                                               

Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
6η αγωνιστική

Σάβ.23/11/2013
Νεάπολης Λαρ., 18.00 ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΠ Απόλλων, Αντωνούλης-Γρουσόπουλος
Πετρούπολης, 19.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ακρίτας, Χαμπιλού-Χατζηδούκας
Τρικάλων, 20.30 ΑΣ Ασκληπιός - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Παπαγεωργίου Αχ.-Κατσιούλης
Αγ.Δημητρίου, 18.30 ΓΣ Ηλιούπολης - Φιλαθλητικός Λαρ., Τουμπανάκης-Γεωργάκη
Κυρ.24/11/2013
Χίου, 17.00 ΑΣ Νηρέας - Ένωση Βύρωνα, Χαρακίδας-Μόσιαλος
Τρίτη 26/11/2013
Νεάπολης Λαρ., 16.30 ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Τραχώνων, Παπαδογούλας-Γρουσόπουλος
                                                                                                                 
Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
7η αγωνιστική

 
Σάβ.23/11/2013
Α.Πεταλίδης, 18.00 ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας, Κάλλης Κ.-Μπουκουβάλα
Ανατόλια, 19.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Ελπίς, Παπακοσμάς-Σταυρίδης
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Γεωργιάδου-Κύρκος
Κυρ.24/11/2013
ΔΗΓΑ, 17.00 ΓΣ Δράμας - ΑΠΣ Ν.Βότσης, Σαμσαρής-Δήμου
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΓΣΓ Νίκη, Λεβέντης-Σπυρόπουλος
Ανατόλια, 19.30 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΕΣΟΠ Επίκουρος, Παπαδόπουλος Αρ.-Στεργιόπουλος Χρ.

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ