1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
15-11-2013 20:05

Πρόγραμμα και διαιτητές 16-17/11

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για το Σαββατοκύριακο που έρχεται. Να σημειωθεί ότι για πρώτη φορά δεν υπάρχουν παρατηρητές στην Α1 γυναικών

VOLLEYLEAGUE
Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής:
Σαββάτο 16/11/2013

Σύρου 18.00 (Νovasports-1): ΑΟ Φοίνικας Σύρου - ΑΕΚ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μπαρμπούνης, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά

Αιγινίου 19.00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Σιμίδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Βένος, Χριστοφορίδης, Γραμματεία: Αναστασίου

Ζηρίνειο 19.00 ΑΟ Κηφισιάς - Παναχαϊκή
Διαιτητές: Ονόπας, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Ζώης, Καλομοίρης, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη

Ρέντη 19.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Παπαδογιάννης, Σπανού, Γραμματεία: Γιαννακοπούλου

Λαμίας 19.00 ΓΣ Λαμία - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Μαυράκης, Καλαντζής, Γραμματεία: Σάλτα

ΠΑΟΚ 20.30 (Νovasports-2): ΠΑΟΚ - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Δρανίτσας, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Λάμπρου




Α1 Γυναικών

6η αγωνιστική

Σάβ.16/11/2013
Ζηρινείου, 15.30 ΓΣΚ Ηρακλής - ΟΠ Ρεθύμνου, Καπάνταης-Σταρίδας
Νάξου, 19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΕΚ, Οικονόμου Β.-Μιχαήλογλου
Πολίχνης, 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΦΟ Βριλησσίων Μπουγιούκας-Σταυριανίδης
Πανελληνίου, 16.15 ΑΟ Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ, Τσιμπινός-Μάλφας
Κατσάνειο, 18.00 ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες, Κυριακόπουλος-Παπαδόπουλος Αρ.
Ν.Ιωνίας, 19.00 ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟ Μαρκοπούλου, Μεταξά-Πρέντζας

                                                                                                                  

 

Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
5η αγωνιστική

 

Σάβ.16/11/2013
Γέρακα, 19.00 ΟΦ Γέρακα - ΑΟ Οδυσσέας, Κουτσούλας-Χλωρός
Ν.Περάμου, 20.00 ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου - ΑΟ Ταταύλα, Μαρκάτσας-Μενεσλής
Δραπετσώνας, 20.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας -ΑΣ Ιωνικός, Νικολόπουλος-Κολτσίδας
Αργυρούπολης, 19.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Τσίτσικας-Μυλωνάκης
Χανίων, 18.00 ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Πανελλήνιος, Βλαχάκης-Καρπουζάς        
Κυρ.17/11/2013

Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΟΦΗ,  Κοκοτσάκης-Κανακάκης                                                                                



Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
5η αγωνιστική

Σάβ.16/11/2013
Παπάγου, 20:30 ΑΚ Ζωγράφου - ΣΠΑ Καρδίτσας, Μαρκάτης-Χρηστίδης
Κολλεγίου Αθηνών, 20.00 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας, Μόσχος-Προκοπίου
Κουκούλι, 19.30 ΑΣΠ Ερμής - AO Καλαμάτα 80, Σπυρόπουλος-Λεβέντης
Μίλωνα, 18.30 ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Κατσούλης-Τοψιδέλης
Ηγουμενίτσας, 18.00 ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Πετούσης-Γκόλφης


Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
5η αγωνιστική

Σάβ.16/11/2013
Νεάπολης, 19.00 ΑΣ Μακεδονικός - Λήμνος Sports Club, Ισκάς-Κάλλης Κ.
Σερρών, 19.00 ΑΟ Σερρών - ΑΠΣ Αίας, Στεργιόπουλος-Κωστόπουλος
Ανατόλια, 18.30 ΜΕΝ Τούμπας - ΕΓΣ Ζαφειράκης, Τσιούλα-Αβραμίδης
Μίκρας, 19.00 ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Ελπίς, Δημητρίου-Δανιηλίδου
Κυρ.17/11/2013 
Αλεξ/πολης, 17.00 ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος, Ιωαννίδης-Μαργαριτίδης

                                                                                                                  

 

Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
5η αγωνιστική

Σάβ.16/11/2013
Αγ. Δημητρίου, 16.30 ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ. - ΓΕ Ηρακλείου, Παγκοζίδης-Καντλή
Γ.Γεννηματάς, 19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Ηλυσιακός, Τουμπανάκης-Χαμπιλού
Παπάγου, 18.30 ΑΣ Παπάγου - ΑΟ Θήρας, Χαρακίδας-Διαμαντής
Ν.Ιωνίας, 16.00 ΑΣ Ιωνικός - ΓΑΣ Μεσσαράς, Παπαστάμος-Ράντσιου
Κυρ.17/11/2013
Νέας Σμύρνης, 17.00 ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Οικονόμου Μ.-Λιδωρικιώτη

                                                                                                              
Α2 Γυναικών
2ος Όμιλος
5η αγωνιστική


Σάβ.16/11/2013
Παραλίας, 18.00 ΑΟ Ακρίτας - ΕΑ Λαρίσης, Σαραβελάκης-Τσουμελέας
Βύρωνα, 19.00 Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Πετρούπολης, Ρίγκος-Βελώνης
Απόλλωνος, 19.00 ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Ηλιούπολης, Καραπήτας-Γλωσσίδης
Νεάπολης Λαρ., 18.00 Φιλαθλητικός Λαρ. - ΑΣ Ασκληπιός, Παρασκευάς-Τόκα
Κυρ.17/11/2013
Χίου, 17.00 ΑΣ Νηρέας - ΑΟ Τραχώνων, Τσάκας-Τριανταφυλλόπουλος

                                                                                                                  
                                                                                                                                                                            

Α2 Γυναικών
3ος Όμιλος
6η αγωνιστική

Σάβ.16/11/2013
Βότση 18.00 ΑΠΣ Ν. Βότση - ΑΣ Άρης, Μαυρίδης-Πεχλίδης
Ευόσμου, 18.00 ΑΠΣ Αίας - ΑΟ Ηρακλής Ιωαν., Μπέλλος-Στεργιόπουλος Χρ.
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΜΑΣ Νέα Γενιά, Παπαδόπουλος Ι.-Κούτκας
Κυρ.17/11/2013
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 18.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΣΑΑΚ Ανατόλια, Γκόλφης-Πετούσης
Ι.Λεμονίδης, 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΣ Δράμας, Γεωργιάδου-Κύρκος
Α.Νικολαΐδης, 18.00 ΕΣΟΠ Επίκουρος - ΓΣ Γρεβενών, Παπακοσμάς-Κεχαγιά

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ