1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 48
09-11-2013 15:11

Πρόγραμμα και διαιτητές 9-12/11

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των εθνικών κατηγοριών για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο
Volleyleague ΟΠΑΠ
5η αγωνιστική


Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2013
Μίκρα, Γυμναστήριο Μίκρας: 17.00: Α.Σ.Άρης – Α.Ο.Κηφισιάς
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Πεχλίδης-Γρανίτσας, Γραμματεία: Τσόρμπα

Κυψέλη Γυμναστήριο Πανελληνίου 18.30: Παναθηναϊκός – Μ.Γ.Σ.Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Μουλά Λ.-Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Βασιλειάδης, Επόπτες: Χαμπιλού, Καντλή, Γραμματεία: Λαζάρογλου

Ρέντη Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» 19.00: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (
Novasports)

Διαιτητές: Θεμελής, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τοψιδέλης, Βλάχος, Παρατηρητής: Σπυριδάκη

Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013
Γλυφάδα Γυμναστήριο «Μάκης Λιούγκας» 16.00: ΑΕΚ – Γ.Σ.Λαμία (Live στιγμιότυπα Novasports)
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Ράντσιου-Οικονόμου Μ., Γραμματεία: Κυργιαλάνη

Πάτρα Γυμναστήριο Αγυιάς 19.00: Παναχαϊκή – Μ.Α.Σ.Νίκη Αιγινίου

Διαιτητές: Γεωργουλέας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Γεράνιος, Γλωσσίδης, Γραμματεία: Παπακων/λου

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2013
Βόχα, Γυμναστήριο «Γ.Τριαντάφυλλος» 17.00: Γ.Α.Σ.Παμβοχαϊκός – Α.Ο.Φοίνικας Σύρου (Novasports)
Διαιτητές: Βουδούρης-Κουτσούλας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κτενάς, Βελώνης, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου


 

Α1 Γυναικών
5η αγωνιστική


Σάβ.9/11/2013
Βριλησσίων, 18.30 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟΝ Πανναξιακός,  Καψάσκης-Κατσούλης, Μαυρικίδης
Ρεθύμνου, 17.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Παναθηναϊκός Βλαχάκης-Κοκοτσάκης, Πολίτης
Μ.Μερκούρη, 15.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηρακλής, Χρηστίδης-Κολτσίδας, Σαρδάνης
Κατσάνειο, 18.00  ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου, Δανιηλίδου-Ισκάς, Στεργιόπουλος
ΔΑΚ Πολίχνης, 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΠ Ίωνες Σιμίδης-Τσιούλα, Μιχελινάκης
Κυρ.10/11/2013
Απόλλωνα, 19.30 ΑΕΚ- ΓΣΚ Ηρακλής Μενεσλής-Μεταξά, Τριανταφύλλου

                                                                                                                                  

 

Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
4η αγωνιστική

Πανελληνίου, 15.00 ΓΣ Πανελλήνιος - ΟΦ Γέρακα, Πρέντζας-Μαρκάτης
Απόλλωνα, 21.30 ΑΣ Ιωνικός - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου, Τσίτσικας-Προκοπίου
Δραπετσώνας, 20.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας, - Πανερυθραϊκός, Τσιμπινός-Σταρίδας
Μίλωνα, 17.00 ΑΟ Ταταύλα -ΣΦΠ Χανίων Καπάνταης-Μιχαήλογλου
ΑΚ Δαϊς, 16.30 ΑΟ Οδυσσέας - ΟΠ Ρεθύμνου, Μάλφας-Οικονόμου Β.
Κυρ.10/11/2013
ΒΑΚ Ηρακλείου, 17.30  ΟΦΗ - ΑΟΝ Αργυρούπολης Καρπουζάς-Αγγελίδης
 

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
4η αγωνιστική

Σάβ.9/11/2013
Καρδίτσας, 19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών, Παπαγεωργίου Αχ.-Χαρδαλίδης
Μαλεσίνας, 18.00 ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας, Κούτσης-Σακελλάρης (γραμ.από Λαμία)
Παραλίας, 18.30 AO Καλαμάτα 80 - ΑΚ Ζωγράφου, Χανδρινός-Σαραβελάκης
Ιωαννίνων,  16.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΟ Παλλήνη, Μπακλέσης-Σπυρόπουλος
Ολυμπιάδας, 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟΝΣ Μίλων Γκόλφης-Λεβέντης

                                                                                                                  

Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
4η αγωνιστική 


Σάβ.9/11/2013
Ν.Σαμαράς,  19.00 Λήμνος Sports Club - ΑΟ Σερρών Σταυριανίδης-Δημητρίου
Ευόσμου, 20.00 ΑΠΣ Αίας - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Κυριακόπουλος-Μπέλλος
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΑΣ Μακεδονικός, Πορτοκαλίδης-Σωμαράκης
Ι.Λεμονίδης, 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΜΕΝ Τούμπας, Παπαδόπουλος Αρ.-Μπουγιούκας
Ν.Σαμαράς, 19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΓΣ Ηρακλής Τζεπκινλής-Μπαντιανίδης


Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
4η αγωνιστική

Σάβ.9/11/2013
Αγ. Παρασκευής, 19.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Ρίγκος-Τουμπανάκης
Λίντο, 17.30 ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Ιωνικός Βογιατζής-Καραπουλάκης
Π.Σαλπέας, 19.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣΠ Θέτις, Ζώης-Χαρακίδας
Κυρ.10/11/2013
Μοιρών, 16.00 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΣ Παπάγου, Πετακάκη-Τραχαλάκη
Ιλισσίων, 19.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Πανιώνιος Παγκοζίδης-Αντωνόπουλος


Α2  Γυναικών
Β  όμιλος
4η αγωνιστική

Σάβ.9/11/2013
Νεάπολης Λαρ., 18.00 ΕΑ Λαρίσης - Ένωση Βύρωνα, Τόκα-Παρασκευάς
Τρικάλων, 19.00 ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣΠ Απόλλων, Κατσιούλης-Αντωνούλης
Αλίμου, 20.00 ΑΟ Τραχώνων - Ζηρίνειος ΑΟΝ, Μόσιαλος-Σπανού
Κυρ.10/11/2013
Αγ.Τριάδας, 15.00 ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣ Νηρέας Τσάκας-Πάτση
Αλίμου, 15.30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Ακρίτας, Παπαδογιάννης-Λιδωρικιώτη

Α2 γυναικών
Γ όμιλος
5η αγωνιστική

Σάβ.9/11/2013
Βότση, 17.30 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΠΣ Αίας, Γεωργιάδου -Μαυρίδης
Α.Πεταλίδης 18.00 ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς, Παπακοσμάς-Γρηγοριάδης
Αλεξ/πολης 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΕΣΟΠ Επίκουρος, Παπαχρήστου-Καϊτατζής
Κονταξοπούλειο, 18.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣ Γρεβενών, Μπουκουβάλα-Στεργιόπουλος Χρ.
Κυρ.10/11/2013
ΔΗΓΑ 16.00 ΓΣ Δράμας - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Μιστιλιάδης-Κυριακίδης
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΑΠΣ Ν. Βότση Σπυρόπουλος-Μπακλέσης

Find us on Facebook