Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ.Ανδρών -3η αγωνιστική
Πρόγραμμα - Διαιτητές, παρατηρητές, επόπτες, γραμματεία
Σαβ.26/10/2013
Μίκρας 20.00 ΑΣ Άρης - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Μαυρίδης, Γρηγοριάδης, Γραμματεία: Καρακούλια
Παναχαϊκής 19.00 Παναχαϊκή - Γ.Σ. Λαμία
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Βουδούρης, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Γκολφινόπουλος, Γεράνιος, Γραμματεία: Δανιά
Γλυφάδας 21.00 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός ΑΟ (Novasports)
Διαιτητές: Θεμελής, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής:Βασιλειάδης, Επόπτες: Οικονόμου Μ., Ράντσιου, Γραμματεία: Νικολοπούλου Αλ.
Ζηρίνειο 19.00 ΑΟ Κηφισιάς - ΠΑΟΚ
Διατητές: Γεωργουλέας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Βλάχος Γ., Χαμπιλού, Γραμματεία: Μητροπούλου
Κυρ.27/10/2013 Ρέντη 16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
Διαιτητές: Ονόπας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Καλομοίρης, Καντλή. Γραμματεία: Μαυρικίδου.
Κυρ.27/10/2013
Βόχας 19.00 ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. (Novasports)
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τσάκας, Κωνσταντινόπουλος. Γραμματεία: Κτενά
Α1 Γυναικών
3η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Α.Νικολαΐδης, 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής, Κυριακόπουλος-Μπέλλος, Στεργιόπουλος
Βριλησσίων, 18.30 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Παναθηναϊκός, Καπάνταης-Χρηστίδης, Πολίτης
Μ.Μερκούρη, 15.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες, Καψάσκης-Τσιμπινός, Τριανταφύλλου
Νάξου, 19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣΠ Ίωνες, Μάλφας-Μεταξά, Γεωργόπουλος
Απόλλωνα, 18.30 ΑΕΚ - ΓΣ Ηρακλής, Παπαστάμος-Κατσούλης, Βαρθαλίτης
Κυρ.27/10/2013
Ρεθύμνου, 16.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκοπούλου, Αγγελίδης-Βλαχάκης, Μαυρικίδης
Α2 Ανδρών
1ος όμλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
ΑΚ Δαίς, 16.30 ΑΟ Οδυσσέας - ΟΦΗ, Μαρκάτης-Πρέντζας
Πανελληνίου, 19.00 ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Κουτσούλας-Νικολόπουλος
ΔΑΣ Δραπετσώνας, 16:00* ΑΟ Ταταύλα - ΟΠ Ρεθύμνου, Τσίτσικας-Κολτσίδας
ΔΑΣ Δραπετσώνας, 18:00* ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΣΦΠ Χανίων, Μόσχος-Μυλωνάκης
Νέας Περάμου*, 20.00 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου, Οικονόμου Β.-Ονόπας
Κυρ.27/10/2013
Απόλλωνα, 20.00 ΑΣ Ιωνικός - ΟΦ Γέρακα, Τσιμπινός-Μόσχος
*Αλλαγή έδρας και ώρας
Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Καρδίτσας, 19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας, Παρασκευάς-Χαρδαλίδης
Παραλίας, 17.30* AO Καλαμάτα 80 - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας, Σαραβελάκης-Χανδρινός
Ιωαννίνων, 18.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΚ Ζωγράφου, Μπακλέσης-Γκόλφης
Δημ. κλ. Ν.Σμύρνης, 18.30* ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΠ Ερμής, Μενεσλής-Μαρκάτσας
Ολυμπιάδας, 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Παλλήνη, Πετούσης-Σπυρόπουλος
Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Ν.Σαμαράς, 19.00 Λήμνος Sports Club - ΑΠΣ Αίας, Μπαντιανίδης-Μαργαριτίδης
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Δεληκωστίδης-Μπουγιούκας
Ι.Λεμονίδης, 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Σερρών, Ισκάς-Μπόμπορας
Ν.Σαμαράς, 19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΣ Μακεδονικός, Ιωαννίδης-Τζεπκινλής
Κυριακή 27/10/2013
Μίκρα, 18.00* ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - ΓΣ Ηρακλής, Κάλλης Κ.-Σταυριανίδης
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Αγ. Παρασκευής, 17.30 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΕ Ηρακλείου, Μόσιαλος-Λιδωρικιώτη
Π.Σαλπέας, 19.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Χαρακίδας-Αντωνόπουλος
Θήρας, 19.00 ΑΟ Θήρας - ΓΣ Πανιώνιος, Μπαρμπούνης-Χατζηδούκας
Παπάγου, 20.00 ΑΣ Παπάγου - ΑΣΠ Θέτις, Τουμπανάκης-Βελώνης
Κυρ.27/10/2013
Ιλισσίων, 19.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣ Ιωνικός, Χαρακίδας-Σπανού
Α2 Γυναικών
2ος όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Νεάπολης Λαρ., 17.00 ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Πετρούπολης, Παπαγεωργϊου Αχ.-Γρουσόπουλος
Τρικάλων, 19.00 ΑΣ Ασκληπιός - Ένωση Βύρωνα, Αντωνούλης-Χουλιαρόπουλος
Αλίμου, 17.15 ΑΟ Τραχώνων - Φιλαθλητικός Λαρ., Παπαδογιάννης-Τσάκας
Κυρ.27/10/2013
Αλίμου, 15.30* ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Νηρέας, Τσάκας-Παπαδογιάννης
Ζηρινείου, 17.00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠ Απόλλων, Στάίκος-Τριανταφυλλόπουλος
Α2 Γυναικών
3ος όμιλος
3η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΑΠΣ Ν. Βότση, Παπαδόπουλος Ι.-Παπαχρήστου
Ασβεστοχωρίου 18.30: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΣ Ελπίς, Τσιούλα-Λιοτόπουλος
Ευόσμου, 18.00: ΑΠΣ Αίας - ΕΣΟΠ Επίκουρος, Παπακοσμάς-Γιαννακάρα
Κυρ.27/10/2013
Γυμν. Κολλεγίου Ανατόλια, 18.00: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Παπαδόπουλος Αρ.-Μπουκουβάλα
Δ.Κραχτίδης, 17.00: ΓΣ Δράμας - ΓΣ Γρεβενών, Κωστούλας-Σαμσαρής
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00: ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Γκόλφης-Μπακλέσης
Πρόγραμμα - Διαιτητές, παρατηρητές, επόπτες, γραμματεία
Σαβ.26/10/2013
Μίκρας 20.00 ΑΣ Άρης - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Μαυρίδης, Γρηγοριάδης, Γραμματεία: Καρακούλια
Παναχαϊκής 19.00 Παναχαϊκή - Γ.Σ. Λαμία
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Βουδούρης, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Γκολφινόπουλος, Γεράνιος, Γραμματεία: Δανιά
Γλυφάδας 21.00 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός ΑΟ (Novasports)
Διαιτητές: Θεμελής, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής:Βασιλειάδης, Επόπτες: Οικονόμου Μ., Ράντσιου, Γραμματεία: Νικολοπούλου Αλ.
Ζηρίνειο 19.00 ΑΟ Κηφισιάς - ΠΑΟΚ
Διατητές: Γεωργουλέας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Ακαρέπης, Επόπτες: Βλάχος Γ., Χαμπιλού, Γραμματεία: Μητροπούλου
Κυρ.27/10/2013 Ρέντη 16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
Διαιτητές: Ονόπας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Καλομοίρης, Καντλή. Γραμματεία: Μαυρικίδου.
Κυρ.27/10/2013
Βόχας 19.00 ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ. (Novasports)
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τσάκας, Κωνσταντινόπουλος. Γραμματεία: Κτενά
Α1 Γυναικών
3η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Α.Νικολαΐδης, 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής, Κυριακόπουλος-Μπέλλος, Στεργιόπουλος
Βριλησσίων, 18.30 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Παναθηναϊκός, Καπάνταης-Χρηστίδης, Πολίτης
Μ.Μερκούρη, 15.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες, Καψάσκης-Τσιμπινός, Τριανταφύλλου
Νάξου, 19.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣΠ Ίωνες, Μάλφας-Μεταξά, Γεωργόπουλος
Απόλλωνα, 18.30 ΑΕΚ - ΓΣ Ηρακλής, Παπαστάμος-Κατσούλης, Βαρθαλίτης
Κυρ.27/10/2013
Ρεθύμνου, 16.00 ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκοπούλου, Αγγελίδης-Βλαχάκης, Μαυρικίδης
Α2 Ανδρών
1ος όμλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
ΑΚ Δαίς, 16.30 ΑΟ Οδυσσέας - ΟΦΗ, Μαρκάτης-Πρέντζας
Πανελληνίου, 19.00 ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Κουτσούλας-Νικολόπουλος
ΔΑΣ Δραπετσώνας, 16:00* ΑΟ Ταταύλα - ΟΠ Ρεθύμνου, Τσίτσικας-Κολτσίδας
ΔΑΣ Δραπετσώνας, 18:00* ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΣΦΠ Χανίων, Μόσχος-Μυλωνάκης
Νέας Περάμου*, 20.00 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΠΣ Κύζικος Ν. Περάμου, Οικονόμου Β.-Ονόπας
Κυρ.27/10/2013
Απόλλωνα, 20.00 ΑΣ Ιωνικός - ΟΦ Γέρακα, Τσιμπινός-Μόσχος
*Αλλαγή έδρας και ώρας
Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Καρδίτσας, 19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΣ Αίας Μαλεσίνας, Παρασκευάς-Χαρδαλίδης
Παραλίας, 17.30* AO Καλαμάτα 80 - ΑΣΠ Ερμής Ηγ/τσας, Σαραβελάκης-Χανδρινός
Ιωαννίνων, 18.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΚ Ζωγράφου, Μπακλέσης-Γκόλφης
Δημ. κλ. Ν.Σμύρνης, 18.30* ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΠ Ερμής, Μενεσλής-Μαρκάτσας
Ολυμπιάδας, 19.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Παλλήνη, Πετούσης-Σπυρόπουλος
Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Ν.Σαμαράς, 19.00 Λήμνος Sports Club - ΑΠΣ Αίας, Μπαντιανίδης-Μαργαριτίδης
Νάουσας, 18.00 ΕΓΣ Ζαφειράκης - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Δεληκωστίδης-Μπουγιούκας
Ι.Λεμονίδης, 19.00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Σερρών, Ισκάς-Μπόμπορας
Ν.Σαμαράς, 19.00 ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΣ Μακεδονικός, Ιωαννίδης-Τζεπκινλής
Κυριακή 27/10/2013
Μίκρα, 18.00* ΓΣ Μεγ. Αλέξανδρος - ΓΣ Ηρακλής, Κάλλης Κ.-Σταυριανίδης
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Αγ. Παρασκευής, 17.30 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΕ Ηρακλείου, Μόσιαλος-Λιδωρικιώτη
Π.Σαλπέας, 19.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Χαρακίδας-Αντωνόπουλος
Θήρας, 19.00 ΑΟ Θήρας - ΓΣ Πανιώνιος, Μπαρμπούνης-Χατζηδούκας
Παπάγου, 20.00 ΑΣ Παπάγου - ΑΣΠ Θέτις, Τουμπανάκης-Βελώνης
Κυρ.27/10/2013
Ιλισσίων, 19.00 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣ Ιωνικός, Χαρακίδας-Σπανού
Α2 Γυναικών
2ος όμιλος
2η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Νεάπολης Λαρ., 17.00 ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Πετρούπολης, Παπαγεωργϊου Αχ.-Γρουσόπουλος
Τρικάλων, 19.00 ΑΣ Ασκληπιός - Ένωση Βύρωνα, Αντωνούλης-Χουλιαρόπουλος
Αλίμου, 17.15 ΑΟ Τραχώνων - Φιλαθλητικός Λαρ., Παπαδογιάννης-Τσάκας
Κυρ.27/10/2013
Αλίμου, 15.30* ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ Νηρέας, Τσάκας-Παπαδογιάννης
Ζηρινείου, 17.00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠ Απόλλων, Στάίκος-Τριανταφυλλόπουλος
Α2 Γυναικών
3ος όμιλος
3η αγωνιστική
Σάβ.26/10/2013
Αλεξ/πολης, 18.00 ΓΣΓ Νίκη - ΑΠΣ Ν. Βότση, Παπαδόπουλος Ι.-Παπαχρήστου
Ασβεστοχωρίου 18.30: ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΣ Ελπίς, Τσιούλα-Λιοτόπουλος
Ευόσμου, 18.00: ΑΠΣ Αίας - ΕΣΟΠ Επίκουρος, Παπακοσμάς-Γιαννακάρα
Κυρ.27/10/2013
Γυμν. Κολλεγίου Ανατόλια, 18.00: ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, Παπαδόπουλος Αρ.-Μπουκουβάλα
Δ.Κραχτίδης, 17.00: ΓΣ Δράμας - ΓΣ Γρεβενών, Κωστούλας-Σαμσαρής
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων, 16.00: ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΑΓΣ Ιωαννίνων, Γκόλφης-Μπακλέσης