1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
19-10-2018 19:08

Τα ρόστερ των ομάδων της Pre League 2018-19

Δείτε τα 12 ρόστερ των ομάδων της Pre League 2018-19.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
4. Ιωάννα Βογιατζόγλου  18/01/2000  1.85 Ακραία - Διαγώνια Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
15. Αθηνά Βογιατζόγλου  21/11/2001 1.75 Πασαδόρος Α.Ο. Θρίαμβος Χαϊδαρίου 
7. Στέλλα Τσιάκουλα  13/03/1998 1.85 Κεντρική Α.Ο.Μαρκόπουλο
17.  Ιλιόνη Κελεσίδη 17/06/1997 1.90 Κεντρική - Διαγώνια Α.Ο.Φ.Πορφύρας
2.  Αποστολία Νούσια 13/03/1991 1.78 Ακραία Α.Ο.Ν.Πανναξιακός
 6.  Εβίτα Λεωνίδου  24/10/2000  1.76 Λίμπερο-Ακραία Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)
13.  Πένυ Ρόγκα  04/07/1987  1.67 Λίμπερο Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
10.  Μαρία Οικονομίδου 18/08/1992  1.85  Διαγώνια Α.Ε.Κ.
1. Ελενα Κουντουρά 03/05/1992  1.90 Πασαδόρος Zesar VFM (Ελβετία)
3.  Σοφία Κοσμά 15/11/1993 1.80 Ακραία Εκτός δράσης
11.  Μαρία Λαμπρινίδου 29/06/1986  1.87  Κεντρική Ζ.Α.Ο.Ν. 
8. Κλαούντια Κονοπάτσκα 08/11/1999   1.76 Κεντρική Παναθηναϊκός Α.Ο. 
5. Αναστασία Παπανίκα 07/08/1998  1.81 Ακραία Παναθηναϊκός Α.Ο. 
Προπονητής: Κυριάκος Καμπερίδης
Β΄προπονητής: Αγκι Μπάμπουλι, Κωνσταντίνος Ποθητάκης
Στατιστικολόγος: Γιάννης Πριόβολος
Φυσικοθεραπευτής: Βασίλης Αγγέλου
Γυμναστής: Γιώργος Βαβέτσης
Υπεύθυνη ακαδημιών: Σοφία Αγγελάκη
Τιμ μάνατζερ: Τάκης Μαλακατές

  

 

Π.Α.Ο.Κ. 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1 Μαρτίνα Ξανθοπούλου Λίμπερο 26/10/1998 1.60 ΠΑΟΚ
2 Άρτεμις Πλουμή Πασαδόρος 2/5/1995 1.80 Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
4 Εύη Κυριακίδου Κεντρική 27/7/1981 1.84 ΠΑΟΚ
5 Ελένη Τσιτσιπλάμη Διαγώνια 5/10/1996 1.82 Μυγδονιακός
6 Ελένη Κιόση Διαγώνια 27/2/1985 1.85 Trentino Rosa (Ιταλία)
7 Ειρήνη Κελεσίδου Λίμπερο 16/5/1991 1.76 ΑΣ Άρης
8 Έλενα Κωνσταντινίδου Κεντρική 18/4/1992 1.84 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
9 Ελισάβετ Ηλιοπούλου Πασαδόρος 25/1/2001 1.76 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
10 Μαρία Κλέπκου Ακραία 13/5/2000 1.78 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
11 Ελένη Λεονταρίδου Κεντρική 16/3/2001 1.85 ΠΑΟΚ
12 Εύα Χαντάβα Ακραία 26/10/1990 1.86 Badung (Ινδονησία)
13 Σταματία Κυπαρίσση Ακραία 20/6/2002 1.83 ΠΑΟΚ
16 Κατερίνα Αλτίνη Διαγώνια 29/4/2002 1.83 ΧΑΝΘ
18 Ανδρομάχη Τσιόγκα Κεντρική 3/11/2001 1.90 ΠΑΟΚ
Προπονητής: Δημήτρης Σολκίδης
Βοηθός προπονητή: Γιάννης Χαριτωνίδης
Τιμ μάνατζερ: Γιώργος Βασιλειάδης

 

 

 

Α.Ε.Κ. 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
13 Αθανασία Τοτσίδου Ακραία 18/6/1989 1.78 ΓΣ Ηλιούπολης
16 Αρετή Τέζα Πασαδόρος 3/4/1980 1.75 ΑΓΣ Άρτεμις Κορυδαλλού
11 Μελίνα Σουβαλιώτη Ακραία-Διαγώνια 4/3/1999 1.81 ΑΕΚ
10 Εύη Χρήστου Ακραία 7/10/1987 1.81 ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας
1 Ιωάννα Εικοσπεντίδου Κεντρική 25/9/1996 1.77 ΓΣ Πετρούπολης
15 Αγγελική Καββαδία Κεντρική 17/2/1994 1.89 ΑΟ Αιγάλεω
3 Σεβαστή Μπανίκα Ακραία-Διαγώνια 7/6/1994 1.85 ΓΣ Πανιώνιος
17 Βάσια Αντωνιάδη Ακραία 28/2/2002 1.73 ΑΕΚ
9 Ευαγγελία Βυζαντινού Πασαδόρος 12/7/2002 1.76 ΑΕΚ
18 Μαρία Ντονά Πασαδόρος 2/1/1990 1.85 ΦΟ Βριλησσίων
5 Μαρία-Μελίνα Ζίγκα Κεντρική 15/2/1996 1.79 ΑΕΚ
2 Μαριάννα Μπελιά Λίμπερο 24/10/1998 1.66 ΑΕΚ
12 Αθηνά Σκυθιώτη Λίμπερο 1/9/1986 1.69 ΓΣ Ηλιούπολης
4 Μάρβι Γιοβάνη Διαγώνια 15/12/1989 1.81 ΑΣΠΕ Θέτις Βούλας
Προπονήτρια: Ελένη Μεμετζή
Βοηθός προπονητή: Μαρίνα Καλαϊτζίεβα
Φυσιοθεραπευτής: Χρήστος Πότσης
Φροντιστής: Γιώργος Θωμαΐδης
Τιμ μάνατζερ: Νίκος Παναγιωτίδης

 

Ζ.Α.Ο.Ν. 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
14. Αναγνώστου Ειρήνη 20/9/1994 1.76 Πασσαδόρος Ηλυσιακός
17. Κούτσικου Ιωάννα 7/12/1999 1.63 Πασσαδόρος Κορωπί
7. Αργυροπούλου Μαρίνα 8/10/1995 1.72 Λίμπερο Λαμία
11. Raniszsewski Ήρα 9/1/2003 1.67 Λίμπερο ΖΑΟΝ Ακαδημίες
8. Καπέλου Ευαγγελία 18/1/1996 1.84 Κεντρική ΖΑΟΝ
10. Αρβανιτοπούλου Βάσια 31/7/1999 1.88 Κεντρική Αιγάλεω
19. Ξαγοραράκη Βαρβάρα 7/11/1992 1.80 Κεντρική Μεσσαρά
6. Νικολαρεα Δανάη 22/5/1998 1.72 Πασαδόρος - Ακραία Αγ Ανάργυροι
9. Φακοπουλίδου Νάσια 22/5/1998 1.81 Ακραία ΖΑΟΝ
5. Ζήση Χριστίνα 29/5/1995 1.80 Ακραία Αγ. Παρασκευή
15. Γεωργιλά Παναγιώτα 1/1/2000 1.79 Ακραία Μεσσαρά
3.. Ματάλα Ελένη 20/9/2002 1.78 Ακραία ΖΑΟΝ Ακαδημίες
1. Κουσούλη Βάλια 20/9/1996 1.69 Ακραία Πεύκη
12. Ποδαρά Κατερίνα 9/7/1995 1.82 Διαγώνιος Μεσσαρά
2. Ρέλου Ξένια 23/11/2002 1.79 Διαγώνιος ΖΑΟΝ Ακαδημίες
Προπονητής: Λιώσης Κώστας
Β΄προπονητής: Ευάγγελος Κοσμάς
Φυσικοθεραπευτής: Γρατσίας Γιώργος
Τιμ Μάνατζερ - στατιστική: Σταυριανόπουλος Βασίλης

 

Α.Γ.Σ.ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
2. Άννα Μαρία Κάλλη  02/05/1999 1.83 Κεντρική  Α.Γ.Σ. Άρτεμις 
4. Μαριάννα Αναστασιάδη  22/09/2002 1.75   Πασαδόρος  Α.Γ.Σ. Άρτεμις 
5. Ιωάννα Κασδοβασίλη  13/05/1997 1.81   Κεντρική  Α.Γ.Σ. Άρτεμις 
6. Πηνελόπη Παπαστεργίου   20/03/1995 1.73   Πασαδόρος  Α.Ο. Μαρκόπουλου
7. Ευαγγελία Τουλγαρίδου  14/03/1998 1.64  Λίμπερο   Α.Ο. Μαρκόπουλου
8. Δήμητρα Ευθυμιοπούλου   30/101997 1.74 Ακραία  Α.Γ.Σ. Άρτεμις  
9. Άρτεμις Μπολλάνο    02/07/1997  1.68 Ακραία  Α.Γ.Σ. Άρτεμις  
10. Μαρία Ράπτη   30/10/1996  1.79 Ακραία  Α.Ο.Φ. Πορφύρας 
11. Μαριάννα Παπαδιώτη  03/02/1995 1.65 Λίμπερο  Α.Γ.Σ. Άρτεμις  
13. Μαρία Αποστολάκη  14/01/1997 1.82 Ακραία-Διαγώνια  Α.Γ.Σ. Άρτεμις  
14. Ελένη Καραμπάγια  24/09/1999 1.83  Κεντρική  Α.Π.Σ. Αλίμου 
18. Μαρκέλλα Παπαγεωργίου  22/12/1999 1.86  Κεντρική  Γ.Σ. Πανιώνιος 
19. Χριστίνα Λουκά  10/09/1999 1.88  Ακραία-Διαγώνια  Α.Γ.Σ. Άρτεμις  
Προπονητής:  Νίκος Μπουτσορής
Β΄προπονητής:  
Έφορος: Γιώργος Σαραντέας
Τιμ Μάνατζερ - στατιστική:  

 

Α.Ο.ΑΙΓΑΛΕΩ 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Κατερίνα Βλάχου 23/3/1998 1.77 Πασαδόρος Α.Ο.Αιγάλεω
2. Όλγα Μελετιάδη 27/12/1988 1.80 Κεντρική Γ.Σ.Ηλιούπολης
3.  Ρόζα Αρμάου 15/10/2002 1.73 Ακραία Νίκη Αμαρουσίου 
4 . Ελένη Κοντούδη 22/08/2002 1.73 Πασαδόρος Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς 
5.  Μυρτώ Σωτηροπούλου 01/07/2002 1.81 Κεντρική Γ.Σ.Ηρακλής Κηφισιάς
6. Κατερίνα Κουλοπούλου 17/01/1999 1.77 Ακραία Α.Ο.Αιγάλεω
7.  Κωνσταντίνα Τζαλαλή 07/07/1995 1.83 Διαγώνια Α.Ο.Ηλυσιακός
8. Ευαγγελία Μανώλικα 18/01/1997 1.87 Κεντρική Α.Ο.Αιγάλεω 
9.  Θεοδώρα Σαρακατσάνη 24/07/1999 1.80 Ακραία Γ.Σ.Ηλιούπολης
11.  Ευαγγελία Κρανή 01/12/2000 1.82 Κεντρική - Διαγώνια Α.Ο.Αιγάλεω
12. Νικολέτα Κοκμοτού 17/02/2000 1.87 Κεντρική - Διαγώνια Α.Σ.Ε. Νεωρίου
13. Καλλιόπη Παπαδάκη 31/07/1992 1.87 Κεντρική - Διαγώνια Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
16.  Κατερίνα Κτιστάκη 29/05/1996 1.83 Ακραία Α.Θ.Λ.Ε.Σ. Ηρακλείου 
17.  Ελένη Κουλοπούλου 29/01/2002 1.67 Λίμπερο Α.Ο.Αιγάλεω
18.  Μαριαλένα Λύρα 09/04/1998 1.67 Λίμπερο Α.Ε.Κ.
Προπονητής: Αγγελική Αντωνιάδη
Βοηθός προπονητή: Έφη Ιωάννου
Στατιστικολόγος: Ζωή Σουρτζή
Φυσιοθεραπευτής: Κωνσταντίνος Νικολακάκης
Έφορος: Τασούλα Βλάχου 

 

 

 

Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2018-2019
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Ιωάννα Καμπυλαύκα Λίμπερο 10/6/2003 1.71 Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
2. Ιουλία Βάθη Κεντρική - Διαγώνια 30/3/1999 1.81 Α.Ε.Κ.
3. Ανδριάνα Γαλανοπούλου Πασαδόρος 10/10/2004 1.66 Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
4. Ελισάβετ Σκαρλάτου Κεντρική 1/10/1998 1.88 Γ.Σ. Άγιος Στέφανος
5. Ευαγγελία Γιαννίκη Διαγώνια 20/9/2000 1.86 Γ.Σ. Δράμας
6. Αιμιλιάνα Τσουράι Διαγώνια 1/1/2002 1.77 Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
8. Ελεάνα Τζήμα Ακραία 6/8/2002 1.75 Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
9. Μαρία Καλαμπόγια Πασαδόρος 27/4/2001 1.71 Α.Ο. Μαρκόπουλου
10. Άννα-Μαρία Δελατόλα Ακραία 22/3/1997 1.81 Ένωση Βύρωνα
12. Κωνσταντίνα Γκάντη Διαγώνια 4/4/2003 1.78 Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
13. Ευανθία Περγαντή Κεντρική 24/3/2001 1.81 Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς
14. Έλενα Καραγιαννίδου Ακραία 22/3/1999 1.82 Γ.Σ. Ηλιούπολης
17. Αγγελική Τρομπούκη Πασαδόρος 6/11/2002 1.71 Α.Ο. Βριλησσίων
18. Βασιλική Νικολέτου Λίμπερο 1/4/1995 1.67 Ζ.Α.Ο.Ν.
19. Φαίη Κουνάδη Πασαδόρος 14/2/1983 1.73 Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Προπονητής: Βασίλης Μανθάτης
Βοηθός προπονητή: Βασίλης Κατωπόδης
Στατιστικολόγος: Βασίλης Λαδάς
Φυσιοθεραπευτής: Ιωσήφ Σκλαβούνης
Γυμνάστρια: Στέλλα-Λιάνα Μπρόκου
Τιμ μανατζερ: Γιάννης Μαλακασιώτης

 

 

Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ 2013 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Χαρούλα Σαββίδου 17/05/1990 1.87 Πασαδόρος Α.Ο. Λαμίας 2013
11. Τζωρτζίνα Καϊμάκη 20/05/1997 1.77 Πασαδόρος Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας
3. Μαντώ Φαλέγκα 13/04/1994 1.75 Ακραία Α.Ο.Λαμίας 2013
10. Μαρία Μπούκουρα 28/11/1995 1.74 Ακραία Α.Σ.Π.Κόρινθος
7. Μαρίνα Τσιλαλή 16/02/2001 1.76 Ακραία Α.Ο. Λαμίας 2013
4. Σαβερίνα Κολέτσι 03/07/2000 1.77 Ακραία-Διαγώνια Α.Π.Σ. Πήγασος Ηρακλείου
12. Σεβαστή Κόμνου 04/06/2003 1.66 Ακραία Α.Ο. Λαμίας 2013
2. Τάνια Κιουτσιούκη 24/08/1996 1.85 Κεντρική Α.Σ.Π.Ε. Θέτις
13. Ματίνα Πανοπούλου 24/08/1992 1.83 Κεντρική Γ.Σ. Πετρούπολης
17. Χάιδω Πατερέκα 11/07/1994 1.77 Κεντρική Α.Ο. Λαμίας 2013
9. Δέσποινα Παπαμίχου 27/06/2003 1.79 Κεντρική Α.Ο. Λαμίας 2013
8. Ευαγγελία Υφαντή 07/04/1991 1.84 Διαγώνια Α.Σ. Αναγέννησης Σάμου
16. Σπυριδούλα Κίσσα 10/09/1998 1.77 Διαγώνια Α.Ο. Διόνυσος Αμφίκλειας
14. Αθανασία Τσιούμα 28/08/2003 1.81 Διαγώνια Γ.Σ. Λαμίας
15. Γιάννα Μάρκου 02/06/1991 1.65 Λίμπερο Α.Σ.Π. Άλιμος
16. Αννέτα Κλέτσα 26/08/2003 1.66 Λίμπερο Α.Ο. Λαμίας 2013
Προπονητής:  Ηλίας Αγγελής
Β΄προπονητής: Βασίλης Αναγνωστόπουλος
Στατιστικολόγος: Δημήτρης Μπαμπάσης 
Φυσιοθεραπευτής: Νίκος Πατατούκος 
Γυμναστής: Δημήτρης Ρίζος
Τιμ μάνατζερ: Χρήστος Μπαχλαβάς

 

 

Χ.Α.Ν.Θ. 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1. Αρετή Αρμουτάκη Πασαδόρος 13/06/1992 1,72 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
2. Ελισάβετ Παφίλη Πασαδόρος 01/10/1997 1,79 Πρωταθλητές Πεύκων
3. Ευσταθία Αδάμου Πασαδόρος 08/02/2003 1,79 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
4. Ανδρονίκη Ιεροκλή Λίμπερο 23/02/2001 1,69 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
5. Αλεξάνδρα Ντάλλα Λίμπερο 15/03/2000 1,69 Α.Π.Σ.Φθία
6. Αναστασία Βερνάρδου Λίμπερο 19/03/1995 1,71 Ε.Ο.Σταυρούπολης
7. Έυη Γεροβασιλείου Διαγώνια 08/06/1991 1,86 Π.Α.Ο.Κ.
8. Αλεξάνδρα Βαρδοπούλου Ακραία - Διαγώνια 12/10/1999 1,82 Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου
9. Ήλια Ρωσσιάδου Κεντρικός 17/03/1999 1,89 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
10. Βασιλεία Μπακοπούλου Κεντρικός 23/07/1996 1,81 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
11. Πηνελόπη Σωτηρίου Κεντρικός 19/08/1996 1,84 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
12. Μαρία Βλαχάβα Κεντρικός 21/04/1999 1,81 Α.Π.Καστοριάς
13. Σοφία Χαιδεμένου Κεντρικός 01/04/2002 1,82 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
14. Ροδάνθη Μαριάτου Ακραία 14/08/1998 1,75 Έσπερος Θέρμης
15. Φανή Αβδελά Ακραία 25/01/1995 1,74 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
16. Ιωάννα Βασιλάκη Ακραία-Διαγώνια 27/11/2000 1,71 Α.Ο.Ακρωτηρίου
17. Βούλη Κουρτίδου Ακραία 04/11/1999 1,70 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
18. Κλαίρη Βέλλιου Ακραία 01/07/1994 1,77 Χ.Α.Ν.Θεσσαλονίκης
Προπονητής: Χρήστος Ντινόπουλος
Β΄προπονητής: Μάριος Ντινόπουλος
Γυμναστής: Δήμος Μακράκης
Στατιστικολόγος: Βαγγέλης Κουτσονίκας
Φυσιοθεραπεύτρια: Άρτεμις Πετρουλάκη
Γιατρός: Δημήτριος Καράταγλης
Φροντιστές: Τάσος Δάλλας, Μανώλης Τσουμπλέκης
Τιμ Μάνατζερ: Ευάγγελος Ντινόπουλος
Πρόεδρος: Ιωάννης Σωσίδης

 

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2017-18
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
8 Ρένια Δημοπούλου Πασαδόρος 2002 1.77 ΓΑΝΣ Ίρις
18 Άννα-Μαρία Θεοχάρη Κεντρική 1988 1.74 ΑΟ Θρίαμβος Χαϊδαρίου
6 Νεφέλη Καλύβη Πασαδόρος 2002 1.73 ΓΣ Πανιώνιος
16 Νικολέτα Κοϊμτζή Ακραία-Κεντρική 2000 1.86 ΑΟ Ακρωτηρίου
11 Έλλη Κόνιαρη Ακραία-Κεντρική 1987 1.80 ΖΑΟΝ
1 Ραφαηλία Κυπαρίσση Κεντρική 1999 1.84 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
17 Ευτυχία Μαθιουδάκη Λίμπερο 1995 1.69 ΦΟ Βριλησσίων
2 Αναστασία Μικρουδάκη Ακραία 1994 1.82 ΦΟ Βριλησσίων
12 Τόνια Μουχτούρη Διαγώνια 2002 1.75 ΓΣ Πανιώνιος
4 Αγγελική Οικονομάκη Διαγώνια 1993 1.80 ΑΕ Αγίας Παρασκευής
15 Δήμητρα Παυλίδου Ακραία 1997 1.77 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
19 Λουκία Παυλοπούλου Ακραία 2003 1.73 ΓΣ Πανιώνιος
9 Ελένη Πετρακάκη Κεντρική 1997 1.82 ΟΠΕ Ρεθύμνου
10 Πωλίνα Τριγωνίδου Ακραία-Λίμπερο 1992 1.69 Χωρίς ομάδας
14 Εύη Φλιάκου Πασαδόρος 2000 1.78 ΓΣ Πανιώνιος
5 Μαργαρίτα Χάνα Λίμπερο 1997 1.62 ΑΟΝΣ Μίλων
Προπονητής: Βασίλης Θεοδωρόπουλος
 

 

 

Φ.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
1 Μαρία Παπασταύρου Πασαδόρος 29/4/1997 1.74 ΦΟ Βριλησσίων
3 Τατιάνα Μολδοβανίδου Ακραία 21/2/1996 1.78 ΖΑΟΝ
4 Μαρία Σαντέ Κεντρική 8/10/1997 1.83 ΦΟ Βριλησσίων
5 Κωνσταντίνα Τσοπούλου Ακραία 5/6/1993 1.83 ΓΑΣ Μεσσαράς
7 Κωνσταντίνα Πασσιά Πασαδόρος 30/10/1993 1.75 ΓΣ Μεσσηναικός
8 Ιωάννα Καράμπουλα Λίμπερο 13/11/2000 1.65 ΦΟ Βριλησσίων
10 Μαρία-Ελένη Έρωτα Διαγώνια 30/5/1998 1.85 ΦΟ Βριλησσίων
11 Χρυσή Γιαννέλου Ακραία 13/4/1998 1.78 Νίκη Αμαρουσίου
12 Ελένη-Άννα Πολίτη Λίμπερο 18/7/1996 1.71 ΓΣ Πετρούπολης
14 Μαρία-Αφροδίτη Κάβουρα Ακραία 8/12/1999 1.78 ΦΟ Βριλησσίων
16 Κοραλία Μποκή Κεντρική 26/4/2001 1.94 ΦΟ Βριλησσίων
18 Αγγελική Στάθη Κεντρική 25/10/1999 1.84 ΦΟ Βριλησσίων
20 Ζαχαρούλα Γιαννέλου Κεντρική 30/5/1996 1.87 ΦΟ Βριλησσίων
Προπονητής: Κωνσταντίνος Ταμπουρατζής
Προπονητής: Γιώργος Νικολογιάννης
Φυσιοθεραπευτής: Απόστολος Μπακόλας
Φροντιστής: Χριστιάννα Μάργιου
Τιμ μάνατζερ και υπ. Επικοινωνίας: Έφη Χρόνη

 

Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 2018-19
ΦΑΝΕΛΑ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΘΕΣΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΟΜΑΔΑ 2017-18
4 Σοφία Αποστολάκη Ακραία 5/6/1994 1.78 ΓΑΣ Μεσσαράς
6 Ευτυχία Κλεισιάρη Ακραία 21/4/1995 1.77 ΟΠΕ Ρεθύμνου
10 Πέλα Καρουζάκη Κεντρική 23/9/1996 1.81 ΓΑΣ Μεσσαράς
18 Εύη Μυγδάλη Κεντρική 4/5/1988 1.78 ΓΑΣ Μεσσαράς
1 Ειρήνη Τσελάνη Διαγώνια 12/4/1996 1.82 ΟΠΕ Ρεθύμνου
9 Μαρία Μυγδάλη Λίμπερο 18/9/1992 1.75 ΓΕ Ηρακλείου
15 Κατερίνα Μπριλάκη Κεντρική 12/7/1995 1.78 ΓΑΣ Μεσσαράς
8 Αντωνία Προφυλλίδου Ακραία 7/11/2000 1.84 ΑΟ Ακρωτηρίου
7 Τέρψη Μιχαήλ Πασαδόρος 22/10/2000 1.74 ΑΟ Ακρωτηρίου
12 Χρύσα Κωνσταντάκη Λίμπερο 21/4/2003 1.68 ΓΑΣ Μεσσαράς
11 Κωνσταντίνα Τζωρτζακάκη Πασαδόρος 2/2/2004 1.72 ΓΑΣ Μεσσαράς
14 Στέλλα Μπριλάκη Ακραία 4/9/2001 1.76 ΓΑΣ Μεσσαράς
16 Κατερίνα Παπαδάκη Κεντρική 5/1/1999 1.81 ΓΑΣ Μεσσαράς
5 Κατερίνα Κουτσάκη Διαγώνια 15/8/1991 1.73 ΓΑΣ Μεσσαράς
2 Ελεάννα Βερβεράκη Κεντρική 3/9/2003 1.72 ΓΑΣ Μεσσαράς
3 Ιωάννα Σπυριδάκη Κεντρική 18/2/2000 1.83 ΓΑΣ Μεσσαράς
Προπονητής: Παναγιώτης Ιωάννου
Φυσιοθεραπευτής: Γιάννης Σπυριδάκης
Ιατρός: Ευστράτιος Τζαγκαράκης
Έφορος: Στέλιος Νικολιδάκης

 

 

 

 

 

Find us on Facebook

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ